sobota, 21 lipca 2018 r.  Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
[SDCC 2018] Nintendo i Mattel stworzyły samochodziki Hot Wheels z Mario Kart. Zobaczcie zdjęcie

Dodano: 21.07.2018 11:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Fani wyścigów od Nintendo muszą wykazać się jednak jeszcze odrobiną cierpliwości. Zabawki nie zadebiutują bowiem w tym roku.

Tagi: MaRina
Źródło: https:

[09.08.2018] Maria Magdalena

Dodano: 21.07.2018 7:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Reżyserowana przez Gartha Davisa ("Lion. Droga do domu" i serial "Tajemnice Laketop"), rozgrywająca się w I wieku n. e. opowieść o młodej kobiecie (Rooney Mara), która opuszcza małą rybacką wioskę i tradycyjną rodzinę, by dołączyć do nowego ruchu społecznego.
Na jego czele stoi...

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Zawartość z Breath of the Wild trafiła do gry Mario Kart 8: Deluxe

Dodano: 20.07.2018 12:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nintendo nie zapomina o swojej produkcji. Do wyścigów trafił Link oraz jego motocykl w wersji znanej z The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Pierwsza noc oczyszczenia - 2018-07-20

Dodano: 19.07.2018 7:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Za każdą tradycją kryje się rewolucja. Kolejny Dzień Niepodległości będzie świadkiem corocznego 12-gozinnego bezprawia. Zapraszamy na wydarzenie, które rozpoczęło się jako zwykły eksperyment – pierwsza noc oczyszczenia.
Aby zmniejszyć roczne współczynniki przestępczości, organizacja New Founders of America (NFFA) testuje socjologiczną teorię, kierując – w ciągu jednej nocy – agresję na określoną zamknięta społeczność. Ale kiedy przemoc ciemiężców spotyka się z agresją zmarginalizowanych, patologia rozprzestrzenia się z przedmieść na cały kraj.
Kolejna odsłona słynnej, skandalizującej serii jest następcą największego sukcesu cyklu – filmu „Noc oczyszczenia: czas wyboru”.
W filmie zobaczymy m.in. laureatkę Oscara® Marisę Tomei.
Za produkcję odpowiada Blumhouse Productions, twórcy „Uciekaj!”, „Split” oraz serii „Paranormal Activity”.
Do tej pory filmy z serii zarobiły na całym świecie prawie 320 milionów dolarów.

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Captain Toad: Treasure Tracker – recenzja gry

Dodano: 16.07.2018 15:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nintendo kontynuuje przenoszenie najlepszych gier z Nintendo Wii U na znacznie popularniejszego Switcha. Tym razem padło na spin-off serii Mario.

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Album „księżniczki malarstwa polskiego”!

Dodano: 13.07.2018 22:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Album przedstawia życie i twórczość jednej z najważniejszych i najoryginalniejszych polskich artystek XX wieku – Zofii Stryjeńskiej – nazywanej „księżniczką malarstwa polskiego”. Rozpoczynające publikację kalendarium, wzbogacone licznymi fotografiami z rodzinnego archiwum, pozwala prześledzić losy zawodowe artystki – od uczennicy Marii Niedzielskiej, przez przebraną za mężczyznę studentkę Akademii Sztuk Pięknych w Monachium i triumfatorkę Międzynarodowej Wystawy [...]

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: www.kulturatka.pl

WIDEO: Ronan królową Szkotów, Robbie królową Anglików

Dodano: 13.07.2018 10:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

UPDATE: Zgodnie z zapowiedziami zadebiutował dziś zwiastun. Znajdziecie go poniżej: Dziś spodziewamy się premiery zwiastuna kostiumowego dramatu "Mary Queen of Scots". Oczekiwanie na ten moment umilić mają nowe plakaty prezentujące dwie najważniejsze postaci obrazu. Oto Saoirse Ronan jako Maria Stuart i Margot Robbie jako Elżbieta I: Barwna opowieść o burzliwym życiu charyzmatycznej Marii

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Saoirse Ronan jako słynna królowa. Zwiastun filmu Mary Queen of Scots

Dodano: 12.07.2018 17:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zadebiutował pierwszy zwiastun dramatu kostiumowego o Marii Stuart. Premiera w grudniu

Tagi: MaRina
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone