sobota, 26 maja 2018 r.  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Wiadomości z tagiem Małgorzata Pieczyńska  RSS
​"M jak miłość": Olek wciąż kocha Magdę!

Dodano: 13.02.2018 13:11 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Olek (Maurycy Popiel) wyzna Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), że próbował na wszystkie sposoby zapomnieć o Magdzie (Anna Mucha) i Maćku (Franciszek Przanowski), ale mu się to nie udaje... - Boże! Jaki ja byłem głupi, że pozwoliłem im odejść - powie matce.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

„M jak miłość”: Olek wciąż kocha Magdę!

Dodano: 09.02.2018 10:31 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Olek (Maurycy Popiel) wyzna Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), że próbował na wszystkie sposoby zapomnieć o Magdzie (Anna Mucha) i Maćku (Franciszek Przanowski), ale mu się to nie udaje... - Boże! Jaki ja byłem głupi, że pozwoliłem im odejść – powie matce.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość": Niespodziewane oświadczyny

Dodano: 30.01.2018 13:47 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Artur (Tomasz Ciachorowski) nie będzie zadowolony z tego, że Iza (Adriana Kalska) spotyka się z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska).

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość": Małgorzata Pieczyńska o dojrzałych aktorkach

Dodano: 24.01.2018 12:39 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Szwedzcy filmowcy mają lepsze warunki socjalne - twierdzi Małgorzata Pieczyńska. Chronią ich związki zawodowe, które czuwają nad przestrzeganiem ośmiogodzinnego dnia pracy i respektowaniem warunków finansowych. Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że jako dojrzała kobieta w Szwecji może liczyć na znacznie ciekawsze role niż w Polsce.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość": Skalski oświadczy się Izie!

Dodano: 24.01.2018 10:14 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce Artur (Tomasz Ciachorowski) poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę, a dziewczyna przyjmie jego oświadczyny, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska).

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"M jak miłość“: Potajemny układ Izy i matki Marcina

Dodano: 12.01.2018 9:55 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Niebawem Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) poprosi Izę (Adriana Kalska), by pozwoliła jej widywać się czasami z Mają (Anna Wierzchoń), która okazała się córką Marcina (Mikołaj Roznerski) i jej wnuczką.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

„M jak miłość”: Artur wypowie wojnę... matce Marcina!

Dodano: 05.01.2018 10:20 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Artur (Tomasz Ciachorowski) wpadnie w szał, gdy pewnego dnia wróci do domu i zastanie w nim... Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Od razu domyśli się, że Iza (Adriana Kalska) powiedziała Chodakowskiej, że malutka Majka(Ania Wierzchoń) to jej wnuczka!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Pieczyńska przekonuje: "Każdego stać, by być królem życia. I chleb kroić jak tort!"

Dodano: 02.01.2018 13:15 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Pieczyńska wyemigrowała z Polski pod koniec lat osiemdziesiątych. Twierdzi, że nie miała wtedy nadziei na kontynuowanie kariery aktorskiej w Sztokholmie, jej wyjazd miał wyłącznie prywatny charakter - tam poznała swego przyszłego męża, Gabriela Wróblewskiego. Szybko jednak udało jej się zacząć grać w szwedzkich produkcjach. W najnowszym wywiadzie podsumowuje zarówno życie prywatne, jak i zawodowe. Przekonuje również, że każdy może być królem swojego życia. Nauczyła się teog życiowego optymizmu w Szwecji?

Źródło: https:

"M jak miłość": Awantura wokół Mai!

Dodano: 28.12.2017 5:00 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) dowie się, że Maja (Anna Wierzchoń) jest jej wnuczką. A Artur (Tomasz Ciachorowski) zacznie ją szantażować, by nie wyznała prawdy Marcinowi (Mikołaj Roznerski)!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Dzień Dobry TVN" pyta: Co nie wypada kobiecie "w pewnym wieku"

Dodano: 26.05.2017 12:08 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Emmanuel Macron, prezydent Francji, jest obecnie w szczęśliwym związku z Brigitte Macron. Pierwsza dama ma 64 lata, a od swojego męża jest starsza o ćwierć wieku. Różnica wieku między parą prezydencką wzbudziła wiele negatywnych komentarzy, zwłaszcza w środowiskach prawicowych i konserwatywnych. Dodajmy - wywołała głównie w Polsce. Francuzi nie widzą w owej różnicy wieku nic zdrożnego. Jak się okazuje, w Polsce, także telewizje dbają o to, by ten temat nakręcać i pobudzać ową krytykę. W Dzień Dobry TVN odbyła się dyskusja dotycząca tego, co nie wypada kobiecie "w pewnym wieku". Już samo określenie wieku w ten sposób jest bardzo dyskryminujące. Kobietom w pewnym wieku już wszystko wypada. Świat się zmienia i zmieniają się stereotypy. Przykład publiczny Brigitte Macron pokazuje, że pewne tabu jest dziś bardziej akceptowane. Pewnie są pewne kręgi konserwatywne, które nie akceptują takiej różnicy wieku, czy też mini u kobiety po 60-tce - stwierdziła Anna Kalata.Czemu to kogokolwiek obchodzi? Różnica wieku, płeć, relacje między ludźmi to wartość bezwzględna człowieka. Kobieta 20-letnia tylko prokreacyjnie ma większe szanse. Nie ma przepisu na udany związek, gdyby były, to nie byłoby rozwodów - broniła Brigitte aktorka Małgorzata Pieczyńska. Czemu ma służyć organizowanie takich dyskusji? Nie widzieliśmy, żeby kiedykolwiek w telewizji zastanawiano się, co wypada 20-letniej kobiecie.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone