czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Kora  RSS
Kora bohaterką specjalnego wydania magazynu Wyborcza Classic

Dodano: 14.08.2018 14:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek (16 sierpnia 2018 roku) ukaże się "Wyborcza Classic. Kora" - specjalny magazyn przygotowany przez redakcję Gazety Wyborczej zawierający artykuły opisujące życie artystki. O Korze opowiadają m.in. Mariusz Szczygieł, Magdalena Środa, Sylwia Chutnik, Hanna Bakuła, Tomasz Raczek, Jerzy Owsiak i Zbigniew Hołdys.

Tagi: MaRina, Kora
Źródło: feedproxy.google.com

Warszawa. Kora, liderka zespołu Maanam, spoczęła na Wojskowych Powązkach

Dodano: 09.08.2018 9:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kora, czyli Olga Sipowicz - liderka zespołu Maanam, spoczęła w środę na stołecznych Wojskowych Powązkach. Pożegnała ją rodzina, przyjaciele, przedstawiciele świata kultury i tłumy fanów. - Była diamentem najczystszej wody - mówił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.

Źródło: www.e-teatr.pl

Siostra błagała Korę, by nie odchodziła. Opiekunka o ostatnich chwilach gwiazdy

Dodano: 09.08.2018 7:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kora odchodziła w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Była z nią również opiekunka. Magdalena Klorek zdradziła, jak wyglądały dramatyczne momenty pożegnania.

Tagi: Kora
Źródło: polki.pl

Muniek wspomina Korę. "Była piękną kobietą, onieśmielała facetów"

Dodano: 08.08.2018 19:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

8 sierpnia na warszawskich Powązkach spoczęła ikona polskiego rocka. Kora Jackowska zostawiła po sobie pustkę, z którą zmierzyć muszą się teraz jej najbliżsi. Podczas ceremonii pogrzebowej, Organek zadedykował Oldze Sipowicz wyjątkowy utwór "Czarna Madonna". W rozmowie z WP, artyści i fani wspominali Korę.

Tagi: Kora
Źródło: https:

Rodzina, artyści i fani pożegnali Korę. "Umarła moja rockowa matka"

Dodano: 08.08.2018 18:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

8 sierpnia na warszawskich Powązkach spoczęła ikona polskiego rocka. Kora Jackowska zostawiła po sobie pustkę, z którą zmierzyć muszą się teraz jej najbliżsi. Podczas ceremonii pogrzebowej, Organek zadedykował Oldze Sipowicz wyjątkowy utwór "Czarna Madonna". W rozmowie z WP, artyści i fani wspominali Korę. Nie zabrakło łez, ale także radosnych wspomnień, które koiły ból.

Tagi: Kora
Źródło: https:

Wzruszające pożegnanie Kory. Tomasz Organek zaśpiewał "Czarną Madonnę"

Dodano: 08.08.2018 14:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy

8 sierpnia Kora została pochowana na warszawskich Powązkach. Ceremonii towarzyszyły wzruszające przemowy przyjaciół, rodziny i dziennikarzy muzycznych. Nie zabrakło również największych przebojów Maanamu, które rozbrzmiewały nad cmentarzem. Niezwykły hołd artystce oddał Tomasz Organek, który nad jej grobem zaśpiewał "Czarną Madonnę".

Tagi: Kora
Źródło: https:

Dziś żegnamy Korę! Oto jej niesamowita historia...

Dodano: 08.08.2018 11:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Odeszła charyzmatyczna piosenkarka, ikona, gwiazda, ale też czuła żona, troskliwa matka i babcia. Po prostu Kora.

Tagi: Kora
Źródło: polki.pl

Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Kortez w hołdzie Korze! Fani byli zachwyceni! [WIDEO]

Dodano: 07.08.2018 20:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kora zmarła niemal dwa tygodnie temu. W tym czasie kolejne gwiazdy oddawały hołd jej pamięci. Teraz do tego grona dołączyli Krzysztof Zalewski, Kortez i Dawid Podsiadło. Co zaśpiewali i jak wypadło ich wykonanie?

Tagi: Kora
Źródło: https:

Szpak: "Nigdy w życiu nie poznałem kobiety, która miała taką charyzmę jak Kora"

Dodano: 07.08.2018 12:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kora odeszła 28 lipca, po trwającej blisko cztery lata walce z chorobą nowotworową. Pożegnanie artystki odbędzie się w najbliższą środę w Warszawie. Przyjaciele wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że Jackowska prywatnie była niezwykle ciepłą osobą, podczas występów pokazywała jednak drapieżną stronę swojej osobowości. O poczucie starty postanowił opowiedzieć również Michał Szpak. Muzyk kilka lat temu wziął udział w kameralnym koncercie Kory, która zelektryzowała go nie tylko spojrzeniem, ale również trafnymi ripostami w czasie występu. Wokalista wspomina Korę jako osobę o mocnym charakterze, nie ukrywającą swoich poglądów, ale nigdy nie krzywdzącą nimi ludzi.

Źródło: https:

Cugowski wspomina Korę: "Kojarzy mi się z dwoma hasłami - buntowniczka i wolna osoba"

Dodano: 06.08.2018 10:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od 2013 roku Kora chorowała na nowotwór jajnika. Po trwającym trzy lata leczeniu choroba osiągnęła stadium remisji, a wokalistka dawała fanom nadzieję na swój powrót na scenę. Niestety 28 lipca Polskę obiegła smutna wiadomość o śmierci liderki Maanam. Piotr Cugowski w najnowszym wywiadzie wyznał, że śmierć Olgi Jackowskiej to ogromna strata dla polskiej muzyki. Choć muzyk nigdy nie poznał Kory osobiście, przez wiele lat przyjaźnił się z byłym mężem artystki, Markiem Jackowskim. Kora znana była nie tylko z wyrazistego wizerunku scenicznego, lecz także śmiałego wyrażania swoich poglądów. Cugowski stwierdził, że zapamięta ją jako buntowniczkę i wolną osobę. 

Tagi: Polsat, Kora
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone