czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Kinga Preis  RSS
Nowe zdjęcia i data premiery serialu TVP1! Kim są bohaterowie?

Dodano: 13.02.2019 19:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowością wiosennej ramówki TVP1 będzie zrealizowany z wielkim rozmachem serial "Stulecie Winnych" – opowiadający historię wielopokoleniowej rodziny Winnych, wplecioną w dramatyczne wydarzenia XX w. W obsadzie plejada polskich gwiazd, m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski i Adam Ferency.

Kinga Preis gwiazdą nowego serialu TVP! Kto jest kim w rodzinie Winnych? [RELACJA Z PLANU, WIDEO, ZDJĘCIA]

Dodano: 16.11.2018 3:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska zakończyła zdjęcia do swojego nowego serialu pt. "Stulecie Winnych", który oparty jest na powieści autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Gwiazdami produkcji są Kinga Preis, Roman Gancarczyk, Jan Wieczorkowski, Weronika Humaj i Karolina Bacia. Towarzyszyliśmy aktorom podczas ostatniego dnia zdjęciowego, gdzie opowiedzieli nam kto jest kim w rodzinie Winnych! Zobaczcie, kim są bohaterowie "Stulecia Winnych"!

“Stulecie Winnych” - Nowość od TVP1

Dodano: 06.11.2018 14:06 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Serial zadebiutuje w wiosennej ramówce TVP1. Historyczna opowieść o rodzinie Winnych rozpocznie się wraz z wybuchem I Wojny światowej, a widzowie będą śledzić ich losy na przestrzeni lat. Za scenariusz odpowiada Ilona Łepkowska, a wystąpią m.in.: Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Roman Gancarczyk, Weronika Humaj, Karolina Bacia i [...]

"Ojciec Mateusz": Co w nowej serii?

Dodano: 30.08.2018 10:14 | 10 odsłon | 0 komentarzy


W nowej serii "Ojca Mateusza" oprócz ciekawych śledztw sporo będzie się działo w życiu głównych bohaterów! Aspirant Nocul (Michał Piela) pozna co to zazdrość o żonę (Ewa Konstancja Bułhak), Natalia (Kinga Preis) zorganizuje festiwal artystyczny, na którym kobiety zaprezentują swoje talenty, a sierżant Gibalski (Rafał Cieszyński) z wielkim przyjęciem będzie się przygotowywał do roli ojca.

Źródło: https:

Endemol kręci nowy serial „Stulecie winnych”. Produkcję ma pokazać TVP (zdjęcia)

Dodano: 28.06.2018 21:49 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Endemol Shine Polska rozpoczął zdjęcia do nowego serialu „Stulecie winnych”. Jest on realizowany na zlecenie Telewizji Polskiej. W produkcji grają m.in.: Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko i Rafał Królikowski - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Stulecie winnych - nowy serial TVP

Dodano: 28.06.2018 13:27 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl od maja trwają prace na planie serialu "Stulecie winnych" opartego na książce Ałbeny Grabowskiej. W rolach głównych m.in.: Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Kinga Preis, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Roman Gancarczyk i Rafał Królikowski. Serial będzie opowiadał o losach rodziny z Brwinowa. Akcja rozpocznie się w momencie wybuchu I wojny światowej, a [...]

Nowy serial historyczny z Kinga Preis w TVP! Będzie lepszy od "Korony królów"? [PIERWSZE ZDJĘCIA, OBSADA, OPIS FABUŁY]

Dodano: 27.06.2018 12:44 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska właśnie zaczęła realizację zdjęć do swojego nowego serialu historycznego. Po "Koronie królów", "Wojennych dziewczynach" i "Drogach wolności", które są jeszcze w trakcie realizacji, przyszedł czas na "Stulecie Winnych". O czym będzie opowiadać produkcja?

Źródło: https:

Jesienią nowy serial kryminalny "Pułapka" w TVN. Kto w obsadzie?

Dodano: 11.06.2018 11:54 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią 2018 roku na antenie telewizji TVN zadebiutuje serial obyczajowo - kryminalny "Pułapka". W rolę głównej bohaterki, słynnej pisarki, wcieli się Agata Kulesza. Towarzyszyć jej będą m.in. Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek oraz debiutująca w dużej roli Marianna Kowalewska.

Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis i Krzysztof Pieczyński w serialu TVN „Pułapka”

Dodano: 08.06.2018 21:59 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN „Pułapka”, w którym główną rolę zagra Agata Kulesza. Obok niej w obsadzie pojawią się także Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek i Marianna Kowalewska.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone