sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Katarzyna Bosacka  RSS
Jak przygotować święta i nie zwariować? Proste i skuteczne sposoby gwiazd! [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 10.12.2018 9:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wszędzie choinki, bombki i błyszczące światełka. Ludzie w pośpiechu biegają za prezentami, myśląc o tym co postawić na wigilijnym stole. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Prowadzące TVN Style – Agata Młynarska, Ula Chincz, Katarzyna Bosacka, Anna Nowak – Ibisz i Izabela Janachowska zdradzą widzom swoje skuteczne patenty na udane święta.

Źródło: https:

Gwiazdy TVN Style w specjalnym programie zdradzą swój patent na święta

Dodano: 07.12.2018 10:31 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wszędzie choinki, bombki i błyszczące światełka. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Prowadzące TVN Style - Agata Młynarska, Ula Chincz, Katarzyna Bosacka, Anna Nowak - Ibisz i Izabela Janachowska zdradzą widzom swoje skuteczne patenty na udane święta.

Źródło: feedproxy.google.com

Katarzyna Bosacka prawomocnie przegrała z Formacją TV. „Zdrowie na widelcu” to nie plagiat „Wiem, co jem”

Dodano: 31.07.2018 22:01 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie oddalił pozew Katarzyny Bosackiej przeciw spółce Formacja TV, produkującej dla Polsat Cafe program „Zdrowie na widelcu”, w którym dziennikarka TVN Style zarzucała producentowi plagiat i kopiowanie jej pomysłów z magazynu „Wiem co jem” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Roszczenia zmierzały w istocie do zmonopolizowania tematyki żywności i żywienia w programach konsumenckich - tłumaczy Piotr Barczak, pełnomocnik Formacji TV. - Zapoznam się z pisemnym uzasadnieniem i podejmę decyzję o ewentualnych dalszych krokach prawnych - wyjaśnia nam Bosacka.

Źródło: https:

Sablewska, Rozenek-Majdan, Chińcz i Bosacka z nowymi programami na wiosnę w TVN Style

Dodano: 30.01.2018 20:19 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Kobieca telewizja TVN Style na wiosnę 2018 roku przygotowała cztery nowości programowe, których prowadzącymi będą Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja Sablewska, Katarzyna Bosacka oraz Anna Lucińska.

Źródło: feedproxy.google.com

Bosacka ostrzega młode matki: "Jest cała masa rzeczy, które mogą nas truć"

Dodano: 30.01.2018 11:12 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnio Katarzyna Bosacka poczuła się bardzo pewnie, pozwalając sobie na krytykę Roberta Lewandowskiego. Poszło o zaangażowanie piłkarza w reklamę napoju gazowanego, które dziennikarka żywieniowa zwalcza. Choć Lewandowski zrezygnował już z kontaktu i obecnie promuje napoje izotoniczne, Bosacka nadal uważa, ze to nie przystoi sportowcowi. W wiosennej ramówce Bosacka zajmie się produktami spożywczymi i napojami, w których kryją się trujące składniki. Próbką swojej wiedzy podzieliła się w wywiadzie dla serwisu PrzeAmbitni.

Źródło: https:

Bosacka wspiera In vitro: "W interesie państwa jest, aby było nas jak najwięcej"

Dodano: 29.01.2018 14:55 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Nie jest tajemnicą, że obecny rząd, z różnych powodów, nie toleruje in vitro, preferując naturalne metody zapłodnienia oraz rodzenie dzieci nawet w sytuacjach ciężkich wad płodu. Ministerstwo zdrowia chętniej wydaje fundusze na kampanię z królikami uczącymi płodności, niż dofinansowanie in vitro, które dla wielu par jest jedynym rozwiązaniem problemu braku dziecka. Do dyskusji o dofinansowaniu tej metody zapłodnienia włączyła się Katarzyna Bosacka.

Źródło: https:

Bosacka znów atakuje Lewandowskiego: "Takie reklamowanie mu nie przystoi"

Dodano: 29.01.2018 12:05 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Katarzyna Bosacka, dziennikarka i prowadząca program Wiem, co jem i wiem, co kupuję, wie też, co robić, żeby się wypromować. Co jakiś czas krytykuje publicznie któregoś z celebrytów za ich nieodpowiedzialne wypowiedzi. W ubiegłym roku oberwało się Robertowi Lewandowskiemu za udział w reklamie popularnego napoju gazowanego. Piłkarz zakończył współpracę z koncernem, jednak zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu z inną marką. Tym razem Lewandowski będzie reklamował napoje izotoniczne. Bosacka w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni przekonuje, że sportowcy nie powinni reklamować słodkich napojów.

Źródło: https:

Katarzyna Bosacka poprowadzi „Co nas truje” w TVN Style. „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” z przerwą w emisji

Dodano: 26.01.2018 20:46 | 59 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę 18 marca br. stacja TVN Style rozpocznie emisję nowego programu Katarzyny Bosackiej „Co nas truje”, w którym dziennikarka odwiedzi polskie rodziny i wspólnie z ekspertami przeanalizuje codzienne jadłospisy. Wiosną wróci też cykl „Gwiazdy od kuchni”, a  „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” ma przerwę w emisji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gwiazdy na spotkaniu prasowym TVN Style

Dodano: 06.09.2017 11:11 | 40 odsłon | 0 komentarzy

5 września w restauracjach Mateusza Gesslera odbył się dzień prasowy TVN Style. Na spotkaniu pojawiło się wiele gwiazd stacji, m.in. Anna Lucińska, Urszula Chincz, Anita Werner, Małgorzata Rozenek, Izabela Janachowska, Karolina Korwin-Piotrowska, Katarzyna Bosacka, Magda Mołek i wiele innych.

Źródło: www.topstars.pl

Gwiazdy wiosennej ramówki TVN Style

Dodano: 17.03.2017 9:26 | 44 odsłon | 0 komentarzy

16 marca podczas konferencji prasowej swoją wiosenna oferte programową zaprezentowała stacja TVN Style. W spotkaniu z mediami udział wzięły gwiazdy stacji m.in. Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Karolina Korwin-Piotrowska, Katarzyna Bosacka, Anna Orłowska, Izabela Janachowska, Pascal Brodnicki i Krzysztof Gojdź. foto: MWMEDIA

Źródło: www.topstars.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone