środa, 19 grudnia 2018 r.  Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Wiadomości z tagiem Karolina Gruszka  RSS
Kulisy rosyjskiej finansjery w serialu z Karoliną Gruszką. "Moscow Noir" od stycznia w Canal+

Dodano: 18.12.2018 16:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kulisy rosyjskieKształtujący się wolny rynek w Rosji lat 90. stwarzał doskonałe warunki do najbardziej brawurowych przekrętów finansowych. Co sprytniejszym udawało się zbić ogromne fortuny na niezupełnie legalnych interesach. W styczniu premierę będzie miał serial "Moscow Noir" - międzynarodowa serialowa koprodukcja Canal+ opowiadająca o egzotycznym świecie postsowieckiej finansjery.j finansjery w serialowej koprodukcji CANAL+ "Moscow Noir"

Źródło: feedproxy.google.com

Karolina Gruszka w serialu o rosyjskiej mafii! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.12.2018 11:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kształtujący się wolny rynek w Rosji lat 90. stwarzał doskonałe warunki do najbardziej brawurowych przekrętów finansowych. Co sprytniejszym udawało się zbić ogromne fortuny na niezupełnie legalnych interesach. W styczniu na antenie CANAL+ swą premierę będzie miał serial „Moscow Noir” – międzynarodowa serialowa koprodukcja CANAL+ opowiadająca o egzotycznym świecie postsowieckiej finansjery. Jedną z gwiazd produkcji jest Karolina Gruszka!

Źródło: https:

Lublin. Teatr, o którym się dyskutuje

Dodano: 01.10.2018 9:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Wujaszek Wania" w reż. Iwana Wyrypajewa otworzy w środę 23. edycję Konfrontacji Teatralnych. Na scenie zobaczymy m.in. Macieja Stuhra, Andrzeja Seweryna i Karolinę Gruszkę. Festiwal potrwa do 14 października.

Źródło: www.e-teatr.pl

Ach śpij kochanie - 2017-10-20

Dodano: 06.10.2017 21:11 | 93 odsłon | 0 komentarzy

reżyseria: Krzysztof Lang
obsada: Karolina Gruszka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Chyra, Katarzyna Warnke
tytuł oryginalny: Ach śpij kochanie
Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.
Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem.
To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

"Wołyń", "Zaćma", "Szczęście świata" - czerwiec polskich premier w Canal+

Dodano: 01.06.2017 20:52 | 59 odsłon | 0 komentarzy

W ostatni weekend czerwca Canal+ przygotował cykl "Polska bez znieczulenia". W programie: "Wołyń" z Michaliną Łabacz i Arkadiuszem Jakubikiem, "Zaćma" z Marią Mamoną i Januszem Gajosem oraz "Szczęście świata" z Karoliną Gruszką i Agatą Kuleszą.

Źródło: feedproxy.google.com

"Szczęście świata". Nagrodzony na festiwalu w Gdyni film z Karoliną Gruszką już na VOD [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 21.04.2017 19:20 | 50 odsłon | 0 komentarzy

Nagrodzony na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni obraz Michała Rosy pt. "Szczęścia świata" z Karoliną Gruszką, Krzysztofem Stroińskim i Agatą Kuleszą możecie już oglądać na platformach VOD!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Karolina Gruszka: Curie-Skłodowska to piękny umysł i pasja do życia

Dodano: 06.03.2017 6:55 | 83 odsłon | 0 komentarzy

Na ekrany polskich kin weszła filmowa biografia polskiej noblistki - film pt. „Maria Skłodowska-Curie” w reż. Marie Noelle. Rozmawiamy z odtwórczynią tytułowej roli - Karoliną Gruszką.

Źródło: www.polskatimes.pl

Premiery w ARSie

Dodano: 04.03.2017 15:41 | 99 odsłon | 0 komentarzy

Kino ARS zaprasza na najnowsze premiery tego tygodnia. Maria Skłodowska - Curie Reżyseria: Marie Noelle Występują: Karolina Gruszka, Daniel Olbrychski, Charles Berling Kraj: Polska, Niemcy, Francja, Belgia   Opis: „Maria Skłodowska-Curie” to wystawna, międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki. Historia niezwykłej kobiety, która nie wahała się iść za głosem serca, a dzięki inteligencji, wiedzy [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone