sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Karol Strasburger  RSS
Strasburger idzie na wojnę z mediami: "Jeżeli ktoś wyjmuje broń to druga osoba też ją wyjmie"

Dodano: 10.11.2018 12:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Karol Strasburger , dowcipny prowadzący Familiady, znalazł się ostatnio w centrum zainteresowania mediów ze względu na swój pamiętny występ w nowym show Polsatu, Lepiej późno niż wcale. To właśnie podczas jego podróży do Japonii widzowie byli w stanie zobaczyć, jak wielkim dystansem do siebie może pochwalić się 71-latek. Okazuje się jednak, że niektóre media posunęły się według Strasburgera za daleko, jeśli chodzi o eksploatowanie jego życia prywatnego.

Źródło: https:

Sceptyczny Strasburger: "Nie wierzę w szamanów. Nie chcę mieć z nimi do czynienia"

Dodano: 19.10.2018 12:23 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W najnowszym odcinku "Lepiej późno niż wcale" uczestników wyprawy czekają kolejne wyzwania. Wizyta u szamana spotkała się z dużą dozą sceptycyzmu szczególnie ze strony Karola Strasburgera. Do wszechwiedzącego duchownego podszedł z wyjątkową niechęcią. 71-letni prezenter przyznał, że nie interesują go przepowiednie związane z jego życiem. Nieco więcej entuzjazmu do spotkania z szamanem wykazał Piotr Polk. Zobaczcie fragment najnowszego odcinka.

Źródło: https:

Strasburger o swych przeżyciach: "Przeżyłem, ale chorowałem dość mocno"

Dodano: 18.10.2018 14:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Azja Express wprowadziła do Polski modę na formaty telewizyjne polegające na wysyłaniu celebrytów do odległych krain i obserwowaniu, jak poradzą sobie w nietypowych warunkach. Jednym z takich programów jest Lepiej późno niż wcale, który zaoferował grupce znanych seniorów możliwość przygody w Japonii. Jeden z uczestników, Karol Strasburger, zdradził, że zadaniem nie do przeskoczenia okazało się dla niego zjedzenie żywej ośmiornicy. Prowadzący porwał się jednak na posiłek z surowej ryby fugu, powszechnie znanej jako jednej z najbardziej trujących mieszkańców azjatyckich wód.Jakie sensacje wywołał w Strasburgerze ten egzotyczny przysmak?

Źródło: https:

Karol Strasburger o wyjeździe do Azji. "Podjąłem decyzję z Małgosią"

Dodano: 10.10.2018 12:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wyjeżdżając do Azji na nagrania do programu „Lepiej późno niż wcale” Karol Strasburger musiał nastawić się na długą rozłąkę z ukochaną. W najnowszym wywiadzie wyjawił, że w żaden sposób nie zaszkodziła ich relacji i ukrócił krążące w mediach kąśliwe komentarze. Rozłąka w żadnym stopniu im nie zaszkodziła.

Źródło: https:

Piotr Polk udaje konia i Rafał Masny z fryzurą wczesnego Krawczyka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 06.10.2018 3:55 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Za nami 4. odcinek "Lepiej późno niż wcale". Panowie Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz, Krzysztof Hanke i Rafał Masny mieli tym razem okazję spotkać się z popularnym koreańskim girlsbandem, odwiedzili również miejsce, w którym można oswoić się ze śmiercią. Co jeszcze wydarzyło się w programie.

Źródło: https:

Polscy samurajowie, świątynia Zen i operacje plastyczne. Co się wydarzyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 29.09.2018 3:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Bohaterowie programu "Lepiej późno niż wcale": Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz, Krzysztof Hanke oraz znany youtuber Rafał Masny są już w Kioto. W 3. odcinku zostali samurajami! Sprawdź, co się wydarzyło!

Źródło: https:

Najwyższa wieża na świecie, "miau miau" i rozmowa z Androidem. Co po Tokio? [ZDJĘCIA]

Dodano: 22.09.2018 3:55 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Co wydarzyło się w 2. odcinku programu "Lepiej późno niż wcale"? Co tym razem przeżyli Karol Strasburger, Piotr Polk, Władysław Kozakiewicz, Krzysztof Hanke oraz znany youtuber Rafał Masny? Sprawdźcie!

Źródło: https:

Krol Strasburger wspomina walkę sumo: Każdy z nas był najsilniejszy we wsi [WIDEO]

Dodano: 21.09.2018 21:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wśród jednej z przygód, jakie przeżyli uczestnicy "Lepiej późno niż wcale" w Japonii, było uczestniczenie w walkach sumo. Jak Karol Strasburger wspomina to wydarzenie? Sprawdź, co nam powiedział!

Źródło: https:

Ekipa "Lepiej późno niż wcale" martwi się o zdrowie Strasburgera: "Karol oszalał"

Dodano: 21.09.2018 14:35 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Od początku wiadomo było, że program Lepiej późno niż wcale będzie nieco luźniejszą propozycją podróżniczą, skontrastowaną z nieco ponurą Azją Express. Jak się można było spodziewać, wybrana przez Polsat drużyna seniorów podchodzi do swojej wyprawy z dużym dystansem, w czym prym wiedzie "król wszystkich śmieszków" - Karol Strasburger. Podczas wizyty w japońskiej restauracji wymagającej od gości wdziania na głowę pluszowych, zwierzęcych uszu, prowadzący Familiady zachowywał się na tyle osobliwie, że zaniepokoiło to resztę wycieczki.

Źródło: https:

Piotr Polk obawia się o życie Karola Strasburgera. Miał udar? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.09.2018 12:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W 2. odcinku "Lepiej późno niż wcale" nie zabraknie emocji. W wir szaleństwa wpadnie Karol Strasburger, o którego będzie zamartwiał się Piotr Polk! Co wydarzy się podczas ich podróży po Azji? Zobaczcie przedpremierowy fragment 2. odcinka "Lepiej późno niż wcale".

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone