piątek, 14 grudnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Wiadomości z tagiem Karl Lagerfeld  RSS
Michael Keaton krytykuje Kim Kardashian: "To ciągłe afiszowanie się, lansowanie się"

Dodano: 18.02.2017 15:31 | 49 odsłon | 0 komentarzy

W październiku złodzieje zaatakowali Kim Kardashian w luksusowym paryskim hotelu. Celebrytka została związana i zakneblowana, a następnie okradziona z wartej 11 miliony dolarów biżuterii. Karl Lagerfeld stwierdził, że można się było spodziewać, że w końcu ktoś skusi się na kosztowności, którymi Kim się wszędzie chwaliła.

Źródło: wp.tv

Lily-Rose Depp, Bella Hadid i Kendall Jenner idą w pokazie Chanel

Dodano: 25.01.2017 12:39 | 42 odsłon | 0 komentarzy

Karl Lagerfeld znany jest z tego, że co jakiś czas wybiera swoją "muzę" spośród młodych, obiecujących dziewcząt. Tak było między innymi z Carą Delevingne czy Kendall Jenner, które dzięki wsparciu projektanta zrobiły światową karierę. Nową "gwiazdeczką" Karla jest 17-letnia Lily-Rose Depp. Córka gwiazdorskiej pary wystąpiła wczoraj w pokazie Chanel, którego była główną gwiazdą. Oprócz niej na wybiegu pojawiły się też Bella Hadid, Kendall Jenner i Polki:  Ola Rudnicka i Monika Jagaciak.

Źródło: wp.tv

Siwiec o Kardashian: "Są jakieś granice, pokazywanie swojego bogactwa"

Dodano: 14.10.2016 12:10 | 55 odsłon | 0 komentarzy

Ponad tydzień temu doszło do incydentu w paryskim pokoju hotelowym wynajętym przez Kim Kardashian. Do apartamentu celebrytki wtargnęło pięciu uzbrojonych mężczyzn, przebranych za policjantów. Ukradli biżuterię wartą 11 milionów dolarów. Karl Lagerfeld stwierdził, że można się było spodziewać, że w końcu ktoś skusi się na kosztowności, którymi Kim się wszędzie chwaliła.

Źródło: wp.tv

Gojdź o napadzie na Kim: "To mogło być sfingowane. Może były potrzebne jej pieniądze z ubezpieczenia!"

Dodano: 06.10.2016 10:34 | 48 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek rano do apartamentu hotelowego wynajętego w Paryżu przez Kim Kardashian wtargnęło pięciu uzbrojonych mężczyzn. Po tym, jak zastraszyli celebrytkę, udało im się ukraść biżuterię wartości 11 milionów dolarów. Nie wszyscy współczują Kim przeżyć i materialnej straty. Karl Lagerfeld stwierdził, że można się było spodziewać, że w końcu ktoś skusi się na kosztowności, którymi Kim się wszędzie chwaliła. Nieco inną teorię na temat napadu ma Krzysztof Gojdź. Twierdzi, że celebrytka mogła sama zorganizować kradzież i włamanie, by otrzymać wysokie odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Źródło: wp.tv

reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone