niedziela, 16 grudnia 2018 r.  Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Wiadomości z tagiem Julia Wróblewska  RSS
Wróblewska polską Angeliną Jolie? "Od dziecka widziałam problemy na świecie"

Dodano: 07.12.2018 12:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska jest doskonałym przykładem celebrytki, która powinna mieć ograniczony dostęp do social mediów. Aktorka regularnie zalicza wpadki na Instagramie. Niedawno reklamowała podejrzany konkurs, którzy fani zdemaskowali jako internetową "piramidę". Na kolejne incydenty długo nie trzeba było czekać. Jeszcze w tym tygodniu celebrytka raczyła się napojem wyskokowym podczas wykładów na uczelni. 20-latka próbuje ratować wizerunek w wywiadach, w których opowiada o swojej dobroczynności. Wróblewska podkreśla, że została wychowana tak, by nie być obojętną na potrzeby innych osób. Aktorka zapewnia, że od dziecka chętnie angażuje się w pomoc innym na całym świecie.Mamy polską Angelinę Jolie?

Źródło: https:

"M jak miłość": Żonaty kochanek rzuci Zosię!

Dodano: 23.11.2018 11:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gdy tylko Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odkryje, że Eryk (Rafał Szatan) jest żonaty i na dodatek uwiódł Zosię (Julia Wróblewska), zagrozi mu, że jeśli niezwłocznie nie zakończy tego romansu, zamieni jego życie w piekło. A wtedy muzyk porzuci nastolatkę i złamie jej serce.

Źródło: https:

Julia Wróblewska kończy 20 lat! Jak zmieniła się serialowa Zosia? [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 18.10.2018 9:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska pojawiła się w "M jak miłość" mając 10 lat i już wtedy bardzo dobrze rozpoznawalną młodą aktorką. 18 października 2018 r. obchodzi swoje 20. urodziny. Jak przez lata zmieniała się Julia Wróblewska?

Źródło: https:

"M jak miłość": Julia Wróblewska świętuje 20. urodziny

Dodano: 17.10.2018 10:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek - 18 października - Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", zdmuchnie 20 świeczek na urodzinowym torcie...

Źródło: https:

"M jak miłość": Zakazany romans Zosi

Dodano: 15.10.2018 10:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy


W rodzinie Mostowiaków zanosi się na nie lada sensację, żeby nie powiedzieć: skandal. Po swoim powrocie z Francji Zosia (Julia Wróblewska) wda się w romans z przystojnym muzykiem Erykiem (Rafał Szatan), czyli nowym adoratorem swojej macochy Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)!

Źródło: https:

"M jak miłość“: Szok i niedowierzanie! Zosia wplącze się w romans z adoratorem Joasi!

Dodano: 01.10.2018 5:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W rodzinie Mostowiaków zanosi się na wielki skandal. Romans zbuntowanej maturzystki Zosi (Julia Wróblewska) z żonatym i kłamliwym pianistą Erykiem (Rafał Szatan) poróżni ją z załamaną szokującym zachowaniem córki Joasią (Barbara Kurdej-Szatan).

Źródło: https:

Wróblewska dzieli się mądrościami: "Warto czasami wyjść z domu i pójść na shopping"

Dodano: 18.09.2018 14:30 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska zalicza się do grona celebrytów, których kariera zaczęła będąc jeszcze dzieckiem. Aktorka stała się popularna po roli w filmie Tylko mnie kochaj, gdzie, jako kilkuletnia dziewczynka, zagrała u boku Maćka Zakościelnego. Do tej pory znana jest zresztą głównie z tego oraz dość nieudolnego korzystanie z social mediów. Aktorka chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat życia. Tym razem postanowiła porozmyślać na temat robienia zakupów w warszawskich galeriach handlowych. Posłuchajcie.

Źródło: https:

Rozmarzona Wróblewska: "Nie bawię się w wakacyjne miłości, jak już kogoś mam to na stałe"

Dodano: 05.09.2018 18:01 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Pomimo młodego wieku Julia Wróblewska uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w polskim show biznesie. Niektórzy cały czas widzą w niej uroczą dziewczynkę z komedii romantycznych, podczas gdy inni zgorszeni są radością, jaką wywołuje w niej potrącanie autem leśnej zwierzyny. Życie w blasku fleszy w tak młodym wieku nie może być jednak łatwe i, jak wyznaje celebrytka, utrudnia jej to również relacje damsko-męskie.

Źródło: https:

"M jak…": Zosia rozpoczyna nowy etap w życiu!

Dodano: 28.08.2018 12:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Julia Wróblewska buduje napięcie wokół przyszłych wątków w życiu jej bohaterki, Zosi. Co czeka młodą dziewczynę?

Źródło: https:

Julia Wróblewska idzie na studia. Zmądrzeje? "Dziecięce gwiazdy zwykle źle kończą"

Dodano: 19.08.2018 9:27 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska bardzo wcześnie zaczęła karierę w show biznesie, co prawdopodobnie odbiło się na jej dzisiejszym życiu. 19-latka zaliczyła już tyle wpadek za pośrednictwem mediów społecznościowych, że trudno traktować ją poważnie, choć przecież jest już dorosła.Wróblewska wybiera się właśnie na studia, a za kierunek obrała sobie iberystykę. Nie będą one jednak tanie...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone