poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Julia Wróblewska  RSS
Julia Wróblewska kończy 20 lat! Jak zmieniła się serialowa Zosia? [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 18.10.2018 9:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska pojawiła się w "M jak miłość" mając 10 lat i już wtedy bardzo dobrze rozpoznawalną młodą aktorką. 18 października 2018 r. obchodzi swoje 20. urodziny. Jak przez lata zmieniała się Julia Wróblewska?

Źródło: https:

"M jak miłość": Julia Wróblewska świętuje 20. urodziny

Dodano: 17.10.2018 10:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W czwartek - 18 października - Julia Wróblewska, czyli Zosia z "M jak miłość", zdmuchnie 20 świeczek na urodzinowym torcie...

Źródło: https:

"M jak miłość": Zakazany romans Zosi

Dodano: 15.10.2018 10:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W rodzinie Mostowiaków zanosi się na nie lada sensację, żeby nie powiedzieć: skandal. Po swoim powrocie z Francji Zosia (Julia Wróblewska) wda się w romans z przystojnym muzykiem Erykiem (Rafał Szatan), czyli nowym adoratorem swojej macochy Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)!

Źródło: https:

"M jak miłość“: Szok i niedowierzanie! Zosia wplącze się w romans z adoratorem Joasi!

Dodano: 01.10.2018 5:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W rodzinie Mostowiaków zanosi się na wielki skandal. Romans zbuntowanej maturzystki Zosi (Julia Wróblewska) z żonatym i kłamliwym pianistą Erykiem (Rafał Szatan) poróżni ją z załamaną szokującym zachowaniem córki Joasią (Barbara Kurdej-Szatan).

Źródło: https:

Wróblewska dzieli się mądrościami: "Warto czasami wyjść z domu i pójść na shopping"

Dodano: 18.09.2018 14:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska zalicza się do grona celebrytów, których kariera zaczęła będąc jeszcze dzieckiem. Aktorka stała się popularna po roli w filmie Tylko mnie kochaj, gdzie, jako kilkuletnia dziewczynka, zagrała u boku Maćka Zakościelnego. Do tej pory znana jest zresztą głównie z tego oraz dość nieudolnego korzystanie z social mediów. Aktorka chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat życia. Tym razem postanowiła porozmyślać na temat robienia zakupów w warszawskich galeriach handlowych. Posłuchajcie.

Źródło: https:

Rozmarzona Wróblewska: "Nie bawię się w wakacyjne miłości, jak już kogoś mam to na stałe"

Dodano: 05.09.2018 18:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Pomimo młodego wieku Julia Wróblewska uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w polskim show biznesie. Niektórzy cały czas widzą w niej uroczą dziewczynkę z komedii romantycznych, podczas gdy inni zgorszeni są radością, jaką wywołuje w niej potrącanie autem leśnej zwierzyny. Życie w blasku fleszy w tak młodym wieku nie może być jednak łatwe i, jak wyznaje celebrytka, utrudnia jej to również relacje damsko-męskie.

Źródło: https:

"M jak…": Zosia rozpoczyna nowy etap w życiu!

Dodano: 28.08.2018 12:47 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Julia Wróblewska buduje napięcie wokół przyszłych wątków w życiu jej bohaterki, Zosi. Co czeka młodą dziewczynę?

Źródło: https:

Julia Wróblewska idzie na studia. Zmądrzeje? "Dziecięce gwiazdy zwykle źle kończą"

Dodano: 19.08.2018 9:27 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wróblewska bardzo wcześnie zaczęła karierę w show biznesie, co prawdopodobnie odbiło się na jej dzisiejszym życiu. 19-latka zaliczyła już tyle wpadek za pośrednictwem mediów społecznościowych, że trudno traktować ją poważnie, choć przecież jest już dorosła.Wróblewska wybiera się właśnie na studia, a za kierunek obrała sobie iberystykę. Nie będą one jednak tanie...

Źródło: https:

Złotousta Julia Wróblewska radzi: "Miej WY***ANE, a będzie ci dane"

Dodano: 31.07.2018 15:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Cała Polska obserwowała proces dorastania małoletniej Julii Wróblewskiej, od uroczego dziecka z "Tylko mnie kochaj" do młodej pannicy pląsającej w bikini na Snapchacie. Sukces w młodym wieku naturalnie wzbudził zazdrość otaczających ją rówieśników i doprowadził nawet do kilku niebezpiecznych sytuacji. Celebrytka nadal próbuje jednak zaznaczyć, że nie jest już dzieckiem, dlatego też ma tendencję do manifestowania swojej "dorosłości". W wywiadzie dla Wirtualnej Polski zdradziła nawet, że "alkohol jej nie wchodzi, a potem nagle uderza".

Źródło: https:

Julia Wróblewska uspokaja: "Nigdy nie pokażę się w czymś mniej niż bikini"

Dodano: 30.07.2018 13:42 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Kariera" Julii Wróblewskiej stanowi pewnego rodzaju precedens w polskim show biznesie. Dziewczyna dorastała na oczach całego kraju od czasu roli w "Tylko mnie kochaj" z 2006 roku i po dziś dzień utrzymuje swój "dziecięcy" wizerunek, pomimo uzależnienia od nikotyny oraz radości, jaką czerpie z przejeżdżania leśnej zwierzyny. O problemach związanych z dojrzewaniem pod czujnym okiem paparazzi, gwiazdka opowiedziała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski. Zdradziła, że zaczęła buntować się w gimnazjum, jednak polskie społeczeństwo cały czas nie dorosło żeby oglądać ją w dojrzalszych rolach. Julia wyjawiła również, że sława nadwyrężyła jej życie uczuciowe i zmusiła do poszukiwania partnera za granicą, gdzie zainteresowani krzyczą do niej na ulicy "OLA CIKA". 

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone