wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem Julia Kamińska  RSS
Warszawa, "Ślub doskonały" w nowej obsadzie w Teatrze Kwadrat

Dodano: 05.12.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W styczniu Teatr Kwadrat zaprosi na spektakl "Ślub doskonały" w nowej obsadzie. Na scenie wystąpią m.in. Julia Kamińska, Aleksandra Adamska, Aleksandra Radwan, Marcin Korcz i Patryk Pietrzak.

Źródło: www.e-teatr.pl

Kamińska o środowisku LGBT: "Nie ma równości praw w Polsce"

Dodano: 21.11.2018 15:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce bardzo dyskryminowane, dlatego jej zdaniem, naszym obowiązkiem jest walka o to, aby miały takie same prawa jak każdy inny obywatel. Aktorka bez wahania zdecydowała się więc zostać ambasadorką Kampanii Przeciw Homofonii. Kamińska przyznała, że nawet jako osoba heteroseksualna mierzy się z obraźliwymi komentarzami w sieci, kiedy opublikuje zdjęcie z tęczową flagą. Celebrytka nie kryła rozczarowania postępowaniem polskiego społeczeństwa oraz przedostatnim miejscem Polski w rankingu równouprawnienia osób LGBT w Europie. 

Źródło: https:

Brzydula 2 - Zbieramy informacje o kontynuacji

Dodano: 14.11.2018 14:50 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji urodzin partner Julii Kamińskiej wyemitował jedną kartkę scenariusza "Brzyduli 2": "Korytarzem biegnie Kurier, zagląda do pustych pomieszczeń, nikogo nie ma. Gdzieniegdzie porozrzucane dokumenty, kable i sprzęty porzucone na ziemi, jakby ktoś wyprowadzał się w pośpiechu. Kurier nagle widzi na końcu korytarza postać w dziwnym kosmicznym kombinezonie, przerażony podchodzi bliżej". I rozpoczynamy szaleństwo Poniżej będę wklejać [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Julia Kamińska powróci jako Ula brzydula? Powstają scenariusze kontynuacji serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 14.11.2018 3:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "BrzydUla". Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce serial powróci w nowej formie, bo powstają scenariusze do "BrzydUli 2"! Sprawdźcie, czego spodziewać się po serialu! Kto zagra w produkcji?

Źródło: https:

[15.11.2018] Kaczki z gęsiej paczki

Dodano: 10.11.2018 7:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób!
Maciej Stuhr ("Coco", "Smerfy") oraz Julia Kamińska ("Zwierzogród", "Baleriana") powracają
w dubbingu animowanej komedii reżysera przeboju "Na fali".
Benek jest gęsią, która lata, gdzie chce i...

Źródło: https:

Ula Cieplak wróci do TV z nowymi odcinkami? "Są takie plany!" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 06.10.2018 3:51 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku mija 10 lat od premiery 1. odcinka serialu "BrzydUla". Czy produkcja opowiadająca o losach Uli Cieplak wróci z nowymi odcinkami? Odtwórczyni tytułowej roli - Julia Kamińska zdradziła, że są takie plany! Chcielibyście?

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Kto jest ojcem dziecka Romy?

Dodano: 17.09.2018 10:18 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Niebawem Domagała (Rafał Sisicki) wyzna Kindze (Ilona Wrońska), że on i Roma (Julia Kamińska) za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Brzozowska dozna szoku...

Źródło: https:

Julia Kamińska o wspieraniu środowiska LGBT: "Za każdym razem muszę odpierać wulgarne komentarze"

Dodano: 11.09.2018 16:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Julia Kamińska jest pewnego rodzaju ewenementem, jeżeli chodzi o środowisko młodych aktorek w Polsce. Znana z roli w "Brzyduli" 30-latka częściej niż lansowaniem się na ściankach, zajęta jest walką o istotne dla niej sprawy. Zapytana ostatnio o wsparcie, którego udziela Kampanii Przeciw Homofobii, artystka stwierdziła, że ona sama atakowana jest w wulgarny sposób za życzliwość, jaką okazuje środowisku LGBT, dlatego też nie wyobraża sobie, jak ciężko musi być osobie homoseksualnej.

Źródło: https:

Julia Kamińska walczy o nowe kontrakty: "Nie boję się kontrowersyjnych ról"

Dodano: 07.08.2018 10:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Julia Kamińska popularność zdobyła dzięki roli tytułowej BrzydUli kilka lat temu. Od tej pory aktorka obsadzana jest głównie w roli cukierkowych bohaterek, które najczęściej padają ofiarą czarnych charakterów. Choć producenci kojarzą Kamińską głównie z komediowych repertuarem, kilka razu udało jej się nieco oderwać od utartego wizerunku. W najnowszym wywiadzie przyznała, że nie miałabym problemu zagrać kontrowersyjnej roli, jednak z żalem wyznała, że takie są jej proponowane sporadycznie. Aktorka dodała, że chętnie wystąpiłaby w filmie o skandalizującej tematyce.Myślicie, że to czas, by zainteresował się nią Patryk Vega?

Źródło: https:

Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski razem! [ZDJĘCIA]

Dodano: 02.08.2018 11:52 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Patryk" to wzruszająca komedia o tym, że niektóre kłopoty mogą się okazać zbawieniem, szczególnie jeśli mają cztery łapy, ogon i wielki apetyt… na miłość. Głosów w polskiej wersji językowej użyczają Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone