czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Julia Kamińska  RSS
Hirsch o powrocie "BrzydUli": "Mam nadzieję, że wezmę udział w tej reaktywacji"

Dodano: 20.01.2019 13:36 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Po dziesięciu latach twórcy BrzydUli zdecydowali się na kontynuację produkcji. Julia Kamińska pokazała na Instagramie scenariusz pierwszej sceny. Drugą część zdradził Piotr Jasek, scenarzysta pracujący przy pierwszej odsłonie serialu, a prywatnie starszy o 20 lat partner Kamińskiej. Powrotem serialu zainteresowała się Maja Hirsch, która wcielała się w jeden z czarnych charakterów produkcji. Aktorka zapewnia, że ponowna emisja okazałaby się kolejny raz hitem stacji. Maja dodała, że liczy, iż do niej także odezwie się producent "BrzudUli" i zaproponuje powrót do serialu. 

Źródło: https:

Julia Kamińska o powrocie serialu! Czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach?

Dodano: 10.01.2019 3:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"BrzydUla" powróci z nowymi odcinkami? Scenariusze kontynuacji hitowego serialu stacji TVN są już w przygotowaniu, a Julia Kamińska uchyliła w tej kwestii rąbka tajemnicy. Jaka będzie nowa "BrzydUla"? Czego widzowie mogą się spodziewać po nowych odcinkach historii Uli Cieplak?

Źródło: https:

Warszawa, "Ślub doskonały" w nowej obsadzie w Teatrze Kwadrat

Dodano: 05.12.2018 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W styczniu Teatr Kwadrat zaprosi na spektakl "Ślub doskonały" w nowej obsadzie. Na scenie wystąpią m.in. Julia Kamińska, Aleksandra Adamska, Aleksandra Radwan, Marcin Korcz i Patryk Pietrzak.

Źródło: www.e-teatr.pl

Kamińska o środowisku LGBT: "Nie ma równości praw w Polsce"

Dodano: 21.11.2018 15:25 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce bardzo dyskryminowane, dlatego jej zdaniem, naszym obowiązkiem jest walka o to, aby miały takie same prawa jak każdy inny obywatel. Aktorka bez wahania zdecydowała się więc zostać ambasadorką Kampanii Przeciw Homofonii. Kamińska przyznała, że nawet jako osoba heteroseksualna mierzy się z obraźliwymi komentarzami w sieci, kiedy opublikuje zdjęcie z tęczową flagą. Celebrytka nie kryła rozczarowania postępowaniem polskiego społeczeństwa oraz przedostatnim miejscem Polski w rankingu równouprawnienia osób LGBT w Europie. 

Źródło: https:

Brzydula 2 - Zbieramy informacje o kontynuacji

Dodano: 14.11.2018 14:50 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji urodzin partner Julii Kamińskiej wyemitował jedną kartkę scenariusza "Brzyduli 2": "Korytarzem biegnie Kurier, zagląda do pustych pomieszczeń, nikogo nie ma. Gdzieniegdzie porozrzucane dokumenty, kable i sprzęty porzucone na ziemi, jakby ktoś wyprowadzał się w pośpiechu. Kurier nagle widzi na końcu korytarza postać w dziwnym kosmicznym kombinezonie, przerażony podchodzi bliżej". I rozpoczynamy szaleństwo Poniżej będę wklejać [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Julia Kamińska powróci jako Ula brzydula? Powstają scenariusze kontynuacji serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 14.11.2018 3:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "BrzydUla". Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce serial powróci w nowej formie, bo powstają scenariusze do "BrzydUli 2"! Sprawdźcie, czego spodziewać się po serialu! Kto zagra w produkcji?

Źródło: https:

[15.11.2018] Kaczki z gęsiej paczki

Dodano: 10.11.2018 7:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jak przygoda – to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech – to na cały dziób!
Maciej Stuhr ("Coco", "Smerfy") oraz Julia Kamińska ("Zwierzogród", "Baleriana") powracają
w dubbingu animowanej komedii reżysera przeboju "Na fali".
Benek jest gęsią, która lata, gdzie chce i...

Źródło: https:

Ula Cieplak wróci do TV z nowymi odcinkami? "Są takie plany!" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 06.10.2018 3:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku mija 10 lat od premiery 1. odcinka serialu "BrzydUla". Czy produkcja opowiadająca o losach Uli Cieplak wróci z nowymi odcinkami? Odtwórczyni tytułowej roli - Julia Kamińska zdradziła, że są takie plany! Chcielibyście?

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Kto jest ojcem dziecka Romy?

Dodano: 17.09.2018 10:18 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Niebawem Domagała (Rafał Sisicki) wyzna Kindze (Ilona Wrońska), że on i Roma (Julia Kamińska) za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Brzozowska dozna szoku...

Źródło: https:

Julia Kamińska o wspieraniu środowiska LGBT: "Za każdym razem muszę odpierać wulgarne komentarze"

Dodano: 11.09.2018 16:25 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Julia Kamińska jest pewnego rodzaju ewenementem, jeżeli chodzi o środowisko młodych aktorek w Polsce. Znana z roli w "Brzyduli" 30-latka częściej niż lansowaniem się na ściankach, zajęta jest walką o istotne dla niej sprawy. Zapytana ostatnio o wsparcie, którego udziela Kampanii Przeciw Homofobii, artystka stwierdziła, że ona sama atakowana jest w wulgarny sposób za życzliwość, jaką okazuje środowisku LGBT, dlatego też nie wyobraża sobie, jak ciężko musi być osobie homoseksualnej.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone