środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Joanna Jabłczyńska  RSS
Lara Gessler: "Nowy mężczyzna może bardziej pasować do jej stylu życia" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 19.01.2019 12:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Choć plotki o rozstaniu Lary Gessler i jej męża Pawła Rucza krążą już od przeszło miesiąca, to dopiero niedawno pojawiły się w tym temacie pewne nowe fakty. Okazuje się, że córka Magdy Gessler nie próżnuje, bo prawdopodobnie już spotyka się z innym mężczyzną. Co więcej, jest to prawnik, który jest powiązany z osobą Joanny Jabłczyńskiej. Zatem zdaje się, że znacznie bardziej pasuje do "celebryckiego" życia Lary, niż Paweł, będący z zawodu barmanem. Bliska relacja Gessler z prawnikiem trwa już podobno od dłuższego czasu. Myślicie, że rozwód będzie szybki?

Źródło: https:

Jabłczyńska promuje supermarket nogami i sztucznym uśmiechem

Dodano: 05.12.2018 12:45 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska jest wciąż głównie znana za sprawą roli Marty z "Na wspólnej". Mimo niewielkich osiągnięć aktorskich, celebrytka wydaje się mieć dość wysokie mniemanie o sobie jako aktorce, jakiś czas temu prześmiewczo komentując pomysł występu na jednym ekranie z Dodą.Mimo wykształcenia prawniczego, Joasia wciąż świetnie odnajduje się jako celebrytka. W związku z tym, ostatnio postanowiła wesprzeć supermarket i zapozowała m.in. ze Świętym Mikołajem posyłając sztuczne uśmiechy paparazzi. Zobaczcie starania aktorki.

Źródło: https:

Jabłczyńska broni Krupy: "To była wpadka realizacyjna, to nie była wina Joasi!"

Dodano: 03.12.2018 15:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Choć Joanna Krupa wolałaby zapomnieć o wpadkach podczas finału siódmej edycji Top Model, to celebrytka może liczyć na "wsparcie" swojej przyjaciółki, Joanny Jabłczyńskiej. Aktorka, która również gościła w studio TVN podczas trwania programu zapewnia, że modelka nie ponosi żadnej winy za zaistniałą sytuację podczas ogłoszenia wyników. Jabłczyńska zapewnia, że cała wina leży po stronie produkcji, która wprowadziła prowadząca w błąd. Aktorka uważa, że Dżoana niepotrzebnie tłumaczy się z wpadki.

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Konarska molestowana przez Niwirskiego?

Dodano: 05.11.2018 12:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Podczas pracy nad artykułem niewinnie skazany za morderstwo Niwirski (Bartłomiej Krat) spróbuje pocałować Martę (Joanna Jabłczyńska). Olaf (Maciej Brzoska) uzna, że to dopiero początek molestowania, a Igor (Jakub Wesołowski) będzie zdania, że Konarska powinna unikać kontaktów z Ireneuszem, który może nie być do końca obliczalny

Jabłczyńska o aferze dubajskiej: "Ja mogę spać spokojnie"

Dodano: 28.10.2018 12:29 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska, szerszej publiczności znana jako Marta z Na Wspólnej, postanowiła wypowiedzieć się na temat nowego filmu Doroty Rabczewskiej-Stępień i Emila Stępnia. Aktorka stwierdziła również, że, owszem słyszała o całej aferze i o tym, że mogą być w nią wplątane znane osobistości, jednak nie jej to osądzać:"Czy to prawda? Jestem przeciętnym czytelnikiem artykułów. Nie mnie osądzać" - wyznaje skromnie Asia i dodaje, że państwo Stępień będą musieli powalczyć o to, żeby wybrała się na ich film do kina. Czyżby wątpiła w zdolności pary "producentów"?  

Źródło: https:

Jabłczyńska o Dodzie: "Wątpię, żebyśmy razem trafiły na ekran"

Dodano: 27.10.2018 11:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska jest głównie znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorko-prawniczkę bardzo rozśmieszyło pytanie, o to, czy wystąpiłaby na dużym ekranie z Dorotą Rabczewską:"Wątpię, żebyśmy razem trafiły na ekran. Widzicie mnie na ekranie z Dodą?!" - spytała prześmiewczo Joasia.   Wyznała, że mogłyby zostać zaangażowane do jednego filmu raczej na zasadzie przeciwieństw. Dodała również, że nie miała jeszcze okazji zobaczyć filmu, w którym zadebiutowała Dorota, ponieważ jest bardzo zapracowana.   Widzicie je grające razem w jednym filmie?

Źródło: https:

Jabłczyńska tłumaczy występ na ślubie Krupy: "Zaśpiewałam symboliczną zwrotkę"

Dodano: 26.10.2018 13:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Jak w przypadku większości gwiazd, Joanna Krupa z początku ukrywała doniesienia na temat ceremonii zaślubin z Douglasem Nunesem. Mniej dyskrecji zachowali goście weselni z Dawidem Wolińskim na czele, który relację na Instagramie zaczął już w kościele. Projektant udostępnił nagranie z Joanną Jabłczyńską, śpiewającą w trakcie mszy All You Nees Is Love zespołu The Beatles. Aktorka przyznała, że nie rozumie zamieszania wokół występu w kościele. Dodała, że jako świadkowa panny młodej, chciała zrobić ukłon w stronę zagranicznych gości.

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Niespodziewane amory

Dodano: 15.10.2018 12:38 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Skazany niewinnie za zabójstwo Niwirski (Bartłomiej Krat) z żalem zwierzy się Marcie (Joanna Jabłczyńska), że nie został przy nim nikt oprócz mamy.

Źródło: https:

Niezwykły występ na ślubie Joanny Krupy i Douglas'a Nunesa! [WIDEO]

Dodano: 06.08.2018 18:56 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Ślub Joanny Krupy i Douglas'a Nunesa był jednym z największych wydarzeń medialnych pierwszego weekendu sierpnia 2018. Na uroczystości kościelnej pojawiła się m.in. Joanna Jabłczyńska, która także zaśpiewała dla nowożeńców!

Źródło: https:

"Trzy szalone zera", czyli Joanna Jabłczyńska i spółka! Jak zmieniły się dzieciaki z serialu TVP? [ZDJĘCIA]

Dodano: 28.07.2018 8:31 | 8 odsłon | 0 komentarzy

"Trzy szalone zera" to polsko-niemiecki serial dla dzieci i młodzieży, emitowany na antenie TVP2 w 2000 roku. Jak zmieniły się tytułowe zera, czyli Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder i Grzegorz Ruda? Czym zajmują się obecnie?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone