wtorek, 16 października 2018 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Wiadomości z tagiem Joanna Jabłczyńska  RSS
"Na Wspólnej": Niespodziewane amory

Dodano: 15.10.2018 12:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Skazany niewinnie za zabójstwo Niwirski (Bartłomiej Krat) z żalem zwierzy się Marcie (Joanna Jabłczyńska), że nie został przy nim nikt oprócz mamy.

Źródło: https:

Niezwykły występ na ślubie Joanny Krupy i Douglas'a Nunesa! [WIDEO]

Dodano: 06.08.2018 18:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ślub Joanny Krupy i Douglas'a Nunesa był jednym z największych wydarzeń medialnych pierwszego weekendu sierpnia 2018. Na uroczystości kościelnej pojawiła się m.in. Joanna Jabłczyńska, która także zaśpiewała dla nowożeńców!

Źródło: https:

"Trzy szalone zera", czyli Joanna Jabłczyńska i spółka! Jak zmieniły się dzieciaki z serialu TVP? [ZDJĘCIA]

Dodano: 28.07.2018 8:31 | 5 odsłon | 0 komentarzy

"Trzy szalone zera" to polsko-niemiecki serial dla dzieci i młodzieży, emitowany na antenie TVP2 w 2000 roku. Jak zmieniły się tytułowe zera, czyli Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder i Grzegorz Ruda? Czym zajmują się obecnie?

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Oskarżona o nękanie

Dodano: 23.07.2018 13:48 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Konarską (Joanna Jabłczyńska) odwiedzi policjant.

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Przez chęć zemsty i nienawiść Marta zaliczy alkoholową wpadkę!

Dodano: 09.07.2018 10:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce zgwałcona przed laty przez Woźniaka (Kamil Maćkowiak) Marta (Joanna Jabłczyńska) zaplanuje zemstę na swoim oprawcy. Z ofiary zamieni się w kata.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Zwolniony za karę

Dodano: 28.06.2018 11:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Po tym, jak Woźniak (Kamil Maćkowiak) przypadkowo dowie się, że Marta (Joanna Jabłczyńska), którą przed laty zgwałcił, jest związana z Olafem (Maciej Brzoska), natychmiast zdecyduje się zakończyć z nim współpracę.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Jabłczyńska: "Łączę doświadczenie zdobyte w show biznesie z byciem prawniczką"

Dodano: 21.06.2018 8:50 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska od prawie czterech lat pracuje w kancelarii prawnej. Zapewnia, że bycie rozpoznawalną pomaga jej w pracy, ponieważ ludzie obdarzają ją większym zaufaniem. Aktorka przyznaje, że choć jej obie pasje mają zupełnie inny charakter, łączy je obowiązkowość, dobra pamięć i przygotowanie do pracy. Jabłczyńska wyznała, że zawód radcy prawnego w pewnym sensie ogranicza ją jako aktorkę. Producenci serialu Na Wspólnej, ze względu na wykształcenie oraz prowadzoną praktykę, nie mogą przypisywać jej bohaterce pewnych wątków. Wyznała, że niektóre tematy, które miały pojawić się u jej postaci, zostały przerzucone na innych bohaterów.

Źródło: https:

Natchniona Jabłczyńska: "Trening jest dla mnie katharsis. Podczas niego rozwiązuję problemy"

Dodano: 15.06.2018 12:29 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska należy do celebrytek, które chętnie promują zdrowy i aktywny tryb życia. Aktorka uwielbia sport w każdym wydaniu, ale jej największą pasją jest kolarstwo. Zdaniem celebrytki to najlepszy sposób na odpoczynek, odprężenie oraz poznawanie ciekawych miejsc w okolicy. Jabłczyńska wyznała, że sport pomaga jej również w podejmowaniu trudnych decyzji. Najlepszym sposobem na odstresowanie aktorki jest trening, który traktuje jako "katharsis" i pomaga rozwiązać największe problemy. Zapewnia, że często w czasie jazdy rowerem wpada na najlepsze pomysły.

Źródło: https:

Kompromitacja Jabłczyńskiej? "Ścigała internautów za udostępnienie jej zdjęcia"

Dodano: 09.04.2018 10:02 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że fotoreporterzy postanowili zbuntować przeciwko coraz częstszej praktyce celebrytek, które metodą "kopiuj wklej" ściągają zdjęcia z serwisów i publikują w swoich mediach społecznościowych. Przy okazji zarabiają w ten sposób, oznaczając na nich sponsorów swoich kreacji i partnerów biznesowych. Joannie Jabłczyńskiej trudno było zrozumieć fakt, że w ten sposób łamie prawa autorskie i najzwyczajniej na świecie kradnie zdjęcia. Pani prawnik ma kolejną lukę w wiedzy, w ostatnim czasie ściga internautów (wysyła do nich pisma!) za to, że udostępniają jej zdjęcie, na którym promuje firmę kosmetyczną. Przypomnijmy, że zdjęcie wrzucone na Facebook czy Instagram, nie jest już naszą własnością. Jest własnością portalu i każdy może je pobrać. Dla Asi ta wiedza jest jednak zbyt skomplikowana. O kulisach sprawy dyskutowaliśmy w Klika(j) Pudelka. Zobaczcie.

Źródło: https:

"Na Wspólnej". Powrót Marty. Dzięki niej Kamil zostanie oczyszczony z zarzutów molestowania Uli? [WIDEO]

Dodano: 06.04.2018 10:16 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska wraca do "Na Wspólnej". Marta pojawi się i jak zwykle zaangażuje się w ważną dla bliskich jej osób sprawę. Czy dzięki niej Kamil zostanie oczyszczony z zarzutów molestowania Uli?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone