poniedziałek, 28 maja 2018 r.  Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Wiadomości z tagiem Joanna Jabłczyńska  RSS
Kompromitacja Jabłczyńskiej? "Ścigała internautów za udostępnienie jej zdjęcia"

Dodano: 09.04.2018 10:02 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że fotoreporterzy postanowili zbuntować przeciwko coraz częstszej praktyce celebrytek, które metodą "kopiuj wklej" ściągają zdjęcia z serwisów i publikują w swoich mediach społecznościowych. Przy okazji zarabiają w ten sposób, oznaczając na nich sponsorów swoich kreacji i partnerów biznesowych. Joannie Jabłczyńskiej trudno było zrozumieć fakt, że w ten sposób łamie prawa autorskie i najzwyczajniej na świecie kradnie zdjęcia. Pani prawnik ma kolejną lukę w wiedzy, w ostatnim czasie ściga internautów (wysyła do nich pisma!) za to, że udostępniają jej zdjęcie, na którym promuje firmę kosmetyczną. Przypomnijmy, że zdjęcie wrzucone na Facebook czy Instagram, nie jest już naszą własnością. Jest własnością portalu i każdy może je pobrać. Dla Asi ta wiedza jest jednak zbyt skomplikowana. O kulisach sprawy dyskutowaliśmy w Klika(j) Pudelka. Zobaczcie.

Źródło: https:

"Na Wspólnej". Powrót Marty. Dzięki niej Kamil zostanie oczyszczony z zarzutów molestowania Uli? [WIDEO]

Dodano: 06.04.2018 10:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska wraca do "Na Wspólnej". Marta pojawi się i jak zwykle zaangażuje się w ważną dla bliskich jej osób sprawę. Czy dzięki niej Kamil zostanie oczyszczony z zarzutów molestowania Uli?

Źródło: https:

Dziwny wywiad Jabłczyńskiej: "Nie boję się zapomnienia". JEST AŻ TAK ZNANA?

Dodano: 21.03.2018 10:17 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Jabłczyńska od 15 lat wciela się w postać Marty Hoffer w serialu Na Wspólnej. Aktorka zapewnia, że nie żałuje ani jednego dnia spędzonego na planie produkcji, bo wszystkie starania, które włożyła, zaprocentowały. W najnowszym wywiadzie Jabłczyńska zapewnia, że gdyby nie serial nie mogłaby liczyć na obecną popularność. Podkreśla, że sama nie rozpycha się łokciami w pogoni za nowymi projektami. Twórcy sami dostrzegają jej potencjał i dzwonią z ciekawymi propozycjami. Zdradziła, że przynajmniej raz na rok stara się brać udział w programach rozrywkach. Teraz liczy na angaż w Azja Express?

Gwiazdy na pokazie Lidii Kality. Kto się zjawił?

Dodano: 23.02.2018 22:50 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj, tj. w czwartek w Studio 99 znana i ceniona projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję wiosna-lato 2018. Na pokazie pojawiły się m.in.: Zosia Ślotała, Patricia Kazadi, Joanna Jabłczyńska, Paulina Sykut i Anna Czartoryska-Niemczycka, Lara Gessler i inne znane osoby.

Źródło: www.topstars.pl

Dzień prasowy z okazji 15-lecia serialu Na Wspolnej

Dodano: 14.02.2018 20:17 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj w Warszawie miała miejsce jubileuszowa konferencja „Na Wspólnej„. Serial emitowany już jest na antenie TVN całe 15 lat. Na wielkim jubileuszu pojawiły się najważniejsze gwiazdy serialu: Małgorzata Socha, Katarzyna Walter, Sylwia Gliwa, Jakub Wesołowski, Robert Kudelski,Michalina Robakiewicz, Mieczysław Hryniewicz, Bożena Dykiel, Laura Breszka, Kazimierz Mazur, Joanna Jabłczyńska, Anna Samusionek, Ilona Wrońska, Adam Fidusiewicz [...]

"Na Wspólnej". Małgorzata Socha czy Joanna Jabłczyńska? Która wypadła lepiej na konferencji serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 14.02.2018 13:39 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Za nami specjalna konferencja serialu "Na Wspólnej" z okazji 15-lecia produkcji TVN. Na uroczystości pojawiły się gwiazdy serialu w tym Małgorzata Socha i Joanna Jabłczyńska. Która wypadła lepiej? Zobacz zdjęcia!

Joanna Jabłczyńska w Plejadzie

Dodano: 21.11.2017 12:48 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Gościem najnowszego odcinka programu"Gwiazdy Cejrowskiego" była Joanna Jabłczyńska, aktorka i piosenkarka,prawniczka.Zobacz, jak sie prezentowałą.

Źródło: www.topstars.pl

"Trzy szalone zera", czyli Joanna Jabłczyńska i spółka! Jak zmieniły się dzieciaki z serialu TVP? [ZDJĘCIA]

Dodano: 20.11.2017 13:57 | 18 odsłon | 0 komentarzy

"Trzy szalone zera" to polsko-niemiecki serial dla dzieci i młodzieży, emitowany na antenie TVP2 w 2000 roku. Jak zmieniły się tytułowe zera, czyli Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder i Grzegorz Ruda? Czym zajmują się obecnie?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Joanna Jabłczyńska zjadła śniadanie z dziećmi

Dodano: 14.11.2017 14:12 | 18 odsłon | 0 komentarzy

8 listopada odbyła się 7. edycja ogólnopolskiego programu "Śniadanie Daje Moc". Jest to akcja mająca na celu rozpowszechnianie wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych zasad zdrowego żywienia. Tego dnia dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami przygotowują na terenie szkoły wspólne śniadania. Co roku do wybranej warszawskich szkoły przychodzą goście specjalni. Do Szkoły Podstawowej nr 307 im. Króla Jana [...]

Źródło: www.topstars.pl

"Na Wspólnej": Igor u... ginekologa

Dodano: 09.08.2017 15:02 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce Marta (Joanna Jabłczyńska) pokaże Igorowi (Kuba Wesołowski) reportaż o profesorze Rolskim (Juliusz Chrząstowski), nazywanym ginekologiem do zadań specjalnych.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone