czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Jerzy Stuhr  RSS
Wolszczak: "Walka o czyste powietrze to mój obywatelski obowiązek"

Dodano: 08.01.2019 11:49 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak została ambasadorką kampanii #pozywamsmog. Aktorka liczy na to, że dzięki akcji będzie się zwiększać świadomość obywateli, dotycząca praw, jakie im przysługują. Celebrytka złożyła pozew przeciwko Skarbowi Państwa za smog, domagając się podjęcia działań, które poprawią stan powietrza w Polsce oraz w symbolicznego zadośćuczynienia w wysokości pięciu tysięcy złotych, które przekaże na cele charytatywne. Pozwy za smog złożyli również: Jerzy Stuhr, Zofia Czerwińska, Mariusz Szczygieł, Katarzyna Ankudowicz oraz Lesław Żurek. Zdaniem aktorki walka o czyste powietrze to obywatelski obowiązek. Wolszczak zasmuca fakt, że mieszkańcy dużych miast są zmuszeni do życia w zanieczyszczonym środowisku oraz ograniczania swojej aktywności, a nawet powstrzymywania się od wychodzenia z domu z powodu smogu.

Jerzy Stuhr: Włosi nie wstydzą się tej otwartości i uczuć [WYWIAD]

Dodano: 16.11.2018 15:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W czasie zakończonego już 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego miałem okazję porozmawiać z Jerzym Stuhrem między innymi o jego najnowszym filmie, I odpuść nam nasze długi oraz dzisiejszym pokoleniu młodych aktorów.

Źródło: https:

Kulesza, Stuhr i Zamachowski dubbingują w polskiej wersji językowej "Mowgli: Legenda dżungli" Netfliksa

Dodano: 09.11.2018 20:38 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Od 7 grudnia serwis Neflix udostępni film animowany "Mowgli: Legenda dżungli" w reżyserii Andy'ego Serkinsa. Do polskiej wersji językowej głosu użyczyła plejada polskich aktorów, m.in. Agata Kulesza, Jerzy Stuhr i Zbigniew Zamachowski.

Jerzy Stuhr o Andrzeju Wajdzie. Ruszył cykl Wajda Making

Dodano: 07.11.2018 17:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Do sieci trafił pierwszy odcinek projektu Wajda Making, którego pierwszym gościem jest Jerzy Stuhr. Znakomity aktor opowiedział o swojej współpracy z Andrzejem Wajdą.

Źródło: https:

Jerzy Stuhr zagrał we włoskim filmie! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Dodano: 23.10.2018 14:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Już za kilka dni w kinach pojawi się włoskim film "I odpuść nam nasze długi". Jedną z ról w produkcji zagrał Jerzy Stuhr! Sprawdźcie, czego spodziewać się po filmie i obejrzyjcie zwiastun. "I odpuść nam nasze długi" było filmem zamknięcia tegorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Źródło: https:

[26.10.2018] I odpuść nam nasze długi

Dodano: 20.10.2018 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Guido (Claudio Santamaria), samotny technik komputerowy, po utracie pracy szybko popada w długi, a jedyną osobą, która udziela mu wsparcia jest sąsiad, Profesor (Jerzy Stuhr). Będąc na granicy wytrzymałości, gnębiony przez wierzycieli Guido proponuje firmie windykacyjnej odpracowanie...

Źródło: https:

Kiler/Kilerów 2-óch

Dodano: 14.10.2018 8:10 | 17 odsłon | 0 komentarzy

''Kiler'' z 1997 i jego sequel z 1999 to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych polskich komedii. Oba filmy wyreżyserował Juliusz Machulski najbardziej  znany z ''Seksmisji''. Według mnie obie części to jedne z najlepszych polskich komedii. Największym plusem jest obsada,ponieważ grają prawie sami świetni aktorzy w tym:Cezary Pazura,Janusz Rewiński,Jan Englert,Jerzy Stuhr. Kilery to jedne z nielicznych filmów gdzie prawie każda postać bawi i nie irytuje. Plus mają świetny soundtrack Elektrycznych gitar. Najlepszy jest jednak Siara którego teksty weszły do obiegu. Od lat są plotki o powstaniu trzeciej części. Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją. Jak dla mnie to dobry pomysł. Obie części mam też na półce na dvd. O wydaniach ciężko jednak założyć temat bo wydał to Best Film który często robi dużo wydań, a że wszystkie mają tą samą okładkę to można się pogubić. A wy co sądzicie o tych filmach?

Źródło: forum.filmozercy.com

[26.10.2018] I odpuść nam nasze długi

Dodano: 06.10.2018 0:00 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Guido (Claudio Santamaria), samotny technik komputerowy, po utracie pracy szybko popada w długi, a jedyną osobą, która udziela mu wsparcia jest sąsiad, Profesor (Jerzy Stuhr). Będąc na granicy wytrzymałości, gnębiony przez wierzycieli Guido proponuje firmie windykacyjnej odpracowanie...

Źródło: https:

Gdynia. Przemysław Pilarski z Gdyńską Nagrodą Dramaturgiczną

Dodano: 21.05.2018 0:00 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Kapituła Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w składzie: Ewa Guderian-Czaplińska, Justyna Jaworska, Jacek Kopciński, Grzegorz Niziołek (przewodniczący Kapituły), Jerzy Stuhr, na posiedzeniu w dniu 19 maja 2018 roku, nagrodę główną 11 edycji Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, w wysokości 50 tysięcy złotych, postanowiła przyznać Przemysławowi Pilarskiemu za sztukę "Wracaj".

Źródło: www.e-teatr.pl

"I odpuść nam nasze winy". Jerzy Stuhr w pierwszym włoskim filmie Netflixa! [ZWIASTUN]

Dodano: 25.04.2018 13:08 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Jerzy Stuhr zagrał w filmie "I odpuść nam nasze winy" - pierwszej włoskiej produkcji Netflixa. Kim jest jego postać? Zobacz zwiastun filmu z Jerzym Stuhrem!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone