środa, 19 grudnia 2018 r.  Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Wiadomości z tagiem Jarosław Boberek  RSS
Polski dubbing

Dodano: 08.08.2018 11:35 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Polski dubbing w filmach fabularnych to zło, to wiemy wszyscy. W animacjach zwykle się jednak sprawdza. Niestety, jest jeden wyjątek - Studio PRL, które masakruje i tak już słabe bajki z Europy czy Azji, swoimi jeszcze słabszymi polskimi wersjami. W tym roku się ich naooglądałem i serdecznie mam ich dość. Czy to Kaczki z Gęsiej Paczki, czy Odlotowy Nielot, czy ostatnio Książe Czaruś, wszystkie mają strasznie irytującą ścieżkę dźwiękową. Nie wiem jakim cudem mogli nawet z lubianego przeze mnie Macieja Stuhra stworzyć tak denerwującą postać, która prawie ciągle tylko krzyczy, rzuca nieśmieszne żarty i wypuszcza słowa z prędkością karabinu maszynowego. W Księciu Czarusiu podobne, plus emocje w głosie nie pasują ani do tekstu, ani do ruchów postaci. Nie pomaga nawet Jarosław Boberek (którego przez ciągłe reklamy radiowe, mam powyżej uszu) jako kat/fizjoterapeuta. Ja nie rozumiem jak tak duży dystrybutor jak Kino Świat, może ciągle korzystać z takich ewidentnych partaczy. czy chodzi tylko o cenę? Czy uważają, że szkoły i rodzice z dziećmi i tak pójdą, bo nie mają wyboru? Nie wiem, ale ta sytuacja mi się nie podoba. Wychodzi na to, że bajek na których dziecko nie dostanie raka, albo urazu psychicznego na całe życie, jest coraz mniej.

Źródło: forum.filmozercy.com

Warszawa. Premiera spektaklu dla rodziców wkrótce w Teatrze Młyn

Dodano: 30.03.2018 0:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Teatr Młyn zaprasza na premierowe pokazy muzycznego spektaklu z pogranicza teatru, kabaretu i stand-upu "Seks, rosół i pieluchy" w reż. Jarosława Boberka, adresowanego szczególnie do rodziców. Premiera 7 kwietnia.

Źródło: www.e-teatr.pl

Ferency i Bohosiewicz w kampanii "Ojczysty - dodaj do ulubionych"

Dodano: 03.06.2017 10:17 | 42 odsłon | 0 komentarzy

Adam Ferency, Sonia Bohosiewicz, Jarosław Boberek i Andrzej Mastalerz jako litery alfabetu w animowanym filmie krótkometrażowym społeczno-edukacyjnej kampanii Narodowego Centrum Kultury "Ojczysty - dodaj do ulubionych".   Z jak zagadka to zabawna historia detektywa poszukującego skradzionych literom znaków diakrytycznych. Głosów bohaterom animacji użyczyli: Adam Ferency, Sonia Bohosiewicz,

Postapokaliptyczny RPG Elex z pełnym polskim dubbingiem

Dodano: 10.05.2017 7:40 | 26 odsłon | 0 komentarzy

W Elex usłyszymy postacie, które mówią głosami Artura Dziurmana, Andrzeja Blumenfelda, Jarosława Boberka oraz Mirosława Zbrojewicza.

Źródło: https:

Nowe szczegóły 2. sezonu serialu Wataha. Zobaczcie zdjęcia

Dodano: 14.03.2017 17:29 | 47 odsłon | 0 komentarzy

HBO ujawnia nowe informacje o 2. sezonie Watahy. Premiera jesienią.Dzisiejsza informacja została przygotowana z okazji zakończenia zdjęć do 2. sezonu, które były kręcone w Bieszczadach. Ujawniono, że w obsadzie zobaczymy nowe twarze: Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki, Weronika Humaj i ukraińska aktorka Anna Donchenko. W serialu wystąpią również Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Anita Jancia Prokopowicz,...

Źródło: https:

Sing - 2017-01-06

Dodano: 27.12.2016 0:10 | 65 odsłon | 0 komentarzy


W świecie zamieszkanym przez zwierzęta, teatr prowadzony przez misia koalę Bustera Moona (Marcin Dorociński) popada w tarapaty. Kochając teatr, Buster zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną m.in.: pewna siebie i bardzo utalentowana mysz Mike (Jankes), zapracowana matka 25 prosiaczków – świnka Rosita (Małgorzata Socha), młody gangster o wielkim głosie – Johnny (Adam Zdrójkowski), Ash (Ewa Farna) – zbuntowana, punkowa jeżozwierzyca, oraz prawdziwe sceniczne zwierzę – świnka Gunter (Jarosław Boberek), a także nieśmiała słonica o wielkim głosie – Meena (Katarzyna Sawczuk). Wszyscy oni stawią się na przesłuchaniach, wierząc, że konkurs ogłoszony przez dyrektora Moona jest ich szansą na sukces i spełnienie marzeń. Im lepiej Buster będzie poznawał uczestników konkursu oraz ich wielkie talenty, tym szybciej dojdzie do konkluzji, że być może nie tylko teatr jest czymś, co należy uratować.
W filmie usłyszymy ponad 65 wielkich przebojów – w wersjach oryginalnych.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Marcin Dorociński, Ewa Farna i Jarosław Boberek w animacji "Sing" (wideo)

Dodano: 02.12.2016 20:38 | 61 odsłon | 0 komentarzy

Polski dystrybutor animacji "Sing" zaprezentował klip ukazujący prace nad polską wersję językową. Za mikrofonem stanął m.in. Marcin Dorociński, wcielający się w główną postać, której oryginalnie głosu użycza Matthew McConaughey.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Sing". Marcin Dorociński, Małgorzata Socha, Ewa Farna i Honorata Skarbek w rozśpiewanej animacji [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 02.12.2016 18:25 | 85 odsłon | 0 komentarzy

Supergwiazdy w obsadzie dubbingu animowanej komedii „Sing”! Postaciom swoich głosów użyczyli Marcin Dorociński, Małgorzata Socha, Małgorzata Walewska, Ewa Farna, Jarosław Boberek, Katarzyna Sawczuk, Adam Zdrójkowski, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Dawid Kwiatkowski, Honorata Skarbek. Do tego dziesiątki przebojów: od Sinatry po Lady Gagę. To będzie najbardziej gwiazdorski karnawał świata!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone