wtorek, 23 października 2018 r.  Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
Wiadomości z tagiem Grzegorz Hyży  RSS
Grzegorz Hyży zawiedziony swoimi podopiecznymi! Kto podpadł Trenerowi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.10.2018 9:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Bitwy w programie "The Voice of Poland" to jeden z najtrudniejszych etapów, w którym bardzo łatwo popełnić błąd. Przekonają się o tym podopieczni Grzegorza Hyżego. Komu powinie się noga podczas występu? Kto podpadnie Trenerowi?

Źródło: https:

Wojtek Ezzat - konkurent Grzegorza Hyżego z "X-Factor" na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 05.10.2018 19:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Hyży i Wojtek Ezzat – przed laty konkurowali o finał w talent show "X-Factor". Jak Grzegorz zareaguje na dawnego rywala podczas Przesłuchań w Ciemno w "The Voice of Poland"? Zobaczcie występ Wojtka Ezzata!

Źródło: https:

Marek Molak jako Grzegorz Hyży - najlepszy występ tej edycji? [WIDEO]

Dodano: 24.09.2018 14:34 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Marek Molak zachwycił w 3. odcinku 10. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak wyglądał jego występ, w czasie którego wcielił się w Grzegorza Hyżego? Zobacz wideo!

Źródło: https:

Tomasz Kammel tańczy za kulisami! Co śpiewają Trenerzy? [WIDEO]

Dodano: 10.09.2018 21:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jak wygląda rzeczywistość, której nie widzimy w telewizji? Czy Tomasz Kammel śpiewa? Czy wszyscy na planie poruszają się z gracją i skąd Grzegorz Hyży kojarzył uczestnika Przesłuchań w Ciemno? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w materiale zza kulis!

Źródło: https:

Grzegorz Hyży wskazuje, którego Trenera wybrałby na miejscu uczestników! [WIDEO]

Dodano: 01.09.2018 21:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Hyży jest nowym Trenerem w "The Voice of Poland". W czerwonych fotelach zasiada u boku Patrycji Markowskiej, Piotra Cugowskiego i Michała Szpaka. Kogo z nich wybrałby, gdyby to on był uczestnikiem programu?

Źródło: https:

Oto pierwsi uczestnicy 9. edycji! Trenerzy zrobią wszystko, by mieć ich u siebie! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Dodano: 30.08.2018 14:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Scena gotowa, czerwone fotele czekają na trenerów, a młodzi artyści na swoją życiową szansę! Już 1 września na antenę Telewizyjnej Dwójki powraca program, który od lat przyciąga przed telewizory miliony Polaków - „The Voice of Poland”. Tym razem na zmienionych trenerskich fotelach zobaczymy nowe twarze. Obok Michała Szpaka i Patrycji Markowskiej w programie pojawią się Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży! To nie koniec niespodzianek.

Źródło: https:

Szpak zestresowany nowym składem w "The Voice"? "Nikt nie wie, czego się spodziewać"

Dodano: 25.08.2018 14:23 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsza edycja "The Voice of Poland" zaskoczy widzów przede wszystkich odświeżonym składem jurorskim. Obok Michała Szpaka na fotelach jurorskich zasiądzie Piotr Cugowski, Patrycja Markowska oraz Grzegorz Hyży. 28-latek w najnowszym spocie reklamowym show przyznał, że jest zestresowany bardziej niż rok temu ze względu na zupełnie nowy skład mentorów. Szpak przyznał, że nagranie promosa programu pomogło im zbliżyć się od siebie i wzajemnie "wyczuć". Muzyk zapowiedział, że tym razem zamierza zaprezentować zupełnie inne oblicze.

Źródło: https:

Grzegorz Hyży oddaje uczestników walkowerem Cugowskiemu! Dlaczego?

Dodano: 24.08.2018 12:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski to wokaliści, którzy debiutują w roli Trenerów "The Voice of Poland". Jak wyglądają relacje między nimi? Czy Hyży oddaje walkowerem uczestników Cugowskiemu?

Źródło: https:

Grzegorz Hyży porównuje program do lekcji chemii! Jakim będzie Trenerem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 20.08.2018 11:58 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Start nowej odsłony programu "The Voice of Poland" coraz bliżej. Jednym z nowych Trenerów w tej edycji show będzie Grzegorz Hyży. Jakim będzie Trenerem? Sprawdźcie!

Źródło: https:

Zmarkotniały Hyży o początkach kariery: "Zaczynałem na ulicy"

Dodano: 18.08.2018 12:23 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Choć ciężko w to uwierzyć, biorąc pod uwagę to jak usilnie promuje go obecna małżonka, Grzegorz Hyży jeszcze do niedawna był postacią całkiem anonimową. Popularność przyniósł mu dopiero udział w X-Factor obok swojej ówczesnej żony, z którą, niedługo po zakończeniu programu, popadł w wybitnie medialny konflikt. Po wydaniu pierwszej solowej płyty i zręcznym ożenku z ulubienicą Polsatu, Agnieszką Popielewicz, jego kariera porządnie się rozkręciła i ostatecznie zaprowadziła na jurorski fotel "The Voice of Poland". Speszony Hyży nie sprawiał wrażenia zbyt pewnego swoich możliwości w trakcie rozmowy z dziennikarką Newserii, która zapytała go o początki kariery. Muzyk zdradził, że zaczynał na ulicznych "jam sessions" i to właśnie jego widzowie mieli rzekomo przekonać go do udziału w telewizyjnym show.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone