sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Grzegorz Damięcki  RSS
Polskie Radio. Grzegorz Damięcki czyta "Excentryków" w Dwójce

Dodano: 30.01.2019 10:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Program 2 Polskiego Radia prezentuje od czwartku 31 stycznia - w cyklu "Książka do słuchania" - powieść "Excentrycy" Włodzimierza Kowalewskiego. Tej stylowej i zabawnej opowieści o jazzie, miłości i Ciechocinku z lat 50. XX wieku posłuchać będzie można w Dwójce w mistrzowskiej interpretacji Grzegorza Damięckiego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Muskała, Damięcki, Rusin, Bosak i Pilaszewska w serialu „Szóstka”. Premiera w wiosennej ramówce TVN

Dodano: 03.01.2019 21:22 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Gabriela Muskała, Grzegorz Damięcki, Marcin Bosak oraz Agnieszka Pilaszewska zagrają w nowym serialu TVN „Szóstka”. Premiera 6-odcinkowej produkcji,  która przedstawia historię dawców przeszczepów,  odbędzie się w wiosennej ramówce TVN - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

„Szóstka” - nowy serial TVNu

Dodano: 03.01.2019 13:55 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Kolejna nowość w wiosennej ramówce TVNu. Tym razem czeka na nas sześcioodcinkowa opowieść o grupie ludzi - dawców przeszczepów, którzy spotykają się podczas jednej operacji. W przeszczepie łańcuchowym wezmą udział Beata (Gabriela Muskała), która od lat stara się o dziecko z partnerem i wdowcem (Grzegorz Damięcki). Kamil (Mateusz Rusin) i Natalia (Maja Pankiewicz) rozstali się jakiś czas temu, [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Grzegorz Damięcki o aktorstwie: "Ten zawód jest niesprawiedliwy"

Dodano: 07.11.2018 11:39 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mimo że Grzegorz pochodzi z rodziny aktorskiej, przez długi czas pozostawał tym mniej znanym Damięckim. O aktorze zrobiło się nieco głośniej głównie za sprawą filmu "Podatek od miłości", gdzie gra główną rolę - Mariana, który zarabia jako mężczyzna do towarzystwa. Choć mogłoby się wydawać, że obecnie gwiazdor przechodzi swoje 5 minut, to nie ukrywa, że wykonywany przez siebie zawód uważa za okrutny i niesprawiedliwy, porównując go do areny gladiatorów:Ten zawód jest niesprawiedliwy. Kamera może zacząć kogoś kochać, może też kogoś nagle porzucić i przestać się kimś interesować. Nasze środowisko jest trochę jak arena gladiatorów, gdzie ciągle jest potrzebne świeże mięso - żalił się w niedawnym wywiadzie. Współczujecie?  

Źródło: https:

Grzegorz Damięcki: Mam nadzieję, że oglądając "Nielegalnych", nikt nie poczuje się robiony w trąbę [WYWIAD+WIDEO]

Dodano: 28.10.2018 21:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Damięcki jest gwiazdą nowego serialu telewizji CANAL+ pt. "Nielegalni". Jak radził sobie z rolą szpiega i pracą na międzynarodowym planie? Jak wspomina czas realizacji "Nielegalnych" i co myśli o młodych polskich twórcach, którzy dopiero zaczynają swoją pracę zawodową? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Grzegorzem Damięckim!

Źródło: https:

Grzegorz Damięcki: Uważam, że coś takiego jak doświadczenie nie istnieje [WYWIAD]

Dodano: 19.10.2018 15:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Niedawno miałem okazję przeprowadzić wywiad z Grzegorzem Damięckim, który wciela się w rolę Konrada Wolskiego, głównego bohatera nowego serialu szpiegowskiego Nielegalni na podstawie popularnego cyklu powieści Vincenta V. Severskiego. Porozmawialiśmy między innymi o tym, czy zostało w nim coś z oficera wywiadu po tym projekcie i przygotowaniu do roli. Zapraszam do lektury.

Źródło: https:

Damięcki: "Bardzo mi żal ludzi uwikłanych w przesuwanie obrazków w smartfonach"

Dodano: 11.10.2018 9:17 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Damięcki swoje medialne pięć minut przeżył dzięki głównej roli w "Podatku od miłości", którą stacja TVN promowała do granic nachalności. Aktor w najnowszym wywiadzie wyznał, że niechętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach. Damięcki unika również mediów społecznościowych, ponieważ uważa, że pochłaniają ceny czas i wymagają zdradzania zbyt wielu szczegółów z prywatnego życia. Gwiazdor wyznał, że z żalem obserwuje na ulicy ludzi zapatrzonych w swoje smartfony.

Źródło: https:

Grzegorz Damięcki w kolejnym zwiastunie nowego serialu CANAL+! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.08.2018 14:57 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Nielegalni" już niedługo wejdą na ekrany! W sieci pojawił się drugi zwiastun serialu. Tym razem w teaserze widać Grzegorza Damięckiego, który wciela się w jedną z głównych postaci. Co nas czeka w nowej produkcji Canal+?

Źródło: https:

[Na planie] Warszawa zamienia się w Szwecję – podglądamy, jak powstają Nielegalni Canal+

Dodano: 20.07.2018 16:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska i Andrzej Seweryn są gwiazdami nowego serialu Canal+, kręconego na podstawie książki Vincenta V. Severskiego. Odwiedziliśmy plan tej produkcji.

Julia Wyszyńska: "Autocenzurujemy się z lęku przed hejtem". Jak zmieniła ją "Klątwa"?

Dodano: 21.06.2018 9:36 | 10 odsłon | 0 komentarzy

„Atak paniki” to debiut reżyserski Pawła Maślony. W entuzjastycznie przyjętej przez widzów i krytyków komedii w głównych rolach wystąpili: Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska, Aleksandra Pisula, Grzegorz Damięcki, Artur Żmijewski i Bartłomiej Kotschedoff. Z Julią Wyszyńską, odtwórczynią roli Wiktorii rozmawiamy przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone