środa, 19 grudnia 2018 r.  Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Wiadomości z tagiem Grzegorz Damięcki  RSS
Grzegorz Damięcki o aktorstwie: "Ten zawód jest niesprawiedliwy"

Dodano: 07.11.2018 11:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Mimo że Grzegorz pochodzi z rodziny aktorskiej, przez długi czas pozostawał tym mniej znanym Damięckim. O aktorze zrobiło się nieco głośniej głównie za sprawą filmu "Podatek od miłości", gdzie gra główną rolę - Mariana, który zarabia jako mężczyzna do towarzystwa. Choć mogłoby się wydawać, że obecnie gwiazdor przechodzi swoje 5 minut, to nie ukrywa, że wykonywany przez siebie zawód uważa za okrutny i niesprawiedliwy, porównując go do areny gladiatorów:Ten zawód jest niesprawiedliwy. Kamera może zacząć kogoś kochać, może też kogoś nagle porzucić i przestać się kimś interesować. Nasze środowisko jest trochę jak arena gladiatorów, gdzie ciągle jest potrzebne świeże mięso - żalił się w niedawnym wywiadzie. Współczujecie?  

Źródło: https:

Grzegorz Damięcki: Mam nadzieję, że oglądając "Nielegalnych", nikt nie poczuje się robiony w trąbę [WYWIAD+WIDEO]

Dodano: 28.10.2018 21:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Damięcki jest gwiazdą nowego serialu telewizji CANAL+ pt. "Nielegalni". Jak radził sobie z rolą szpiega i pracą na międzynarodowym planie? Jak wspomina czas realizacji "Nielegalnych" i co myśli o młodych polskich twórcach, którzy dopiero zaczynają swoją pracę zawodową? O tym wszystkim porozmawialiśmy z Grzegorzem Damięckim!

Źródło: https:

Grzegorz Damięcki: Uważam, że coś takiego jak doświadczenie nie istnieje [WYWIAD]

Dodano: 19.10.2018 15:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niedawno miałem okazję przeprowadzić wywiad z Grzegorzem Damięckim, który wciela się w rolę Konrada Wolskiego, głównego bohatera nowego serialu szpiegowskiego Nielegalni na podstawie popularnego cyklu powieści Vincenta V. Severskiego. Porozmawialiśmy między innymi o tym, czy zostało w nim coś z oficera wywiadu po tym projekcie i przygotowaniu do roli. Zapraszam do lektury.

Źródło: https:

Damięcki: "Bardzo mi żal ludzi uwikłanych w przesuwanie obrazków w smartfonach"

Dodano: 11.10.2018 9:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grzegorz Damięcki swoje medialne pięć minut przeżył dzięki głównej roli w "Podatku od miłości", którą stacja TVN promowała do granic nachalności. Aktor w najnowszym wywiadzie wyznał, że niechętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach. Damięcki unika również mediów społecznościowych, ponieważ uważa, że pochłaniają ceny czas i wymagają zdradzania zbyt wielu szczegółów z prywatnego życia. Gwiazdor wyznał, że z żalem obserwuje na ulicy ludzi zapatrzonych w swoje smartfony.

Źródło: https:

Grzegorz Damięcki w kolejnym zwiastunie nowego serialu CANAL+! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.08.2018 14:57 | 6 odsłon | 0 komentarzy

"Nielegalni" już niedługo wejdą na ekrany! W sieci pojawił się drugi zwiastun serialu. Tym razem w teaserze widać Grzegorza Damięckiego, który wciela się w jedną z głównych postaci. Co nas czeka w nowej produkcji Canal+?

Źródło: https:

[Na planie] Warszawa zamienia się w Szwecję – podglądamy, jak powstają Nielegalni Canal+

Dodano: 20.07.2018 16:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska i Andrzej Seweryn są gwiazdami nowego serialu Canal+, kręconego na podstawie książki Vincenta V. Severskiego. Odwiedziliśmy plan tej produkcji.

Julia Wyszyńska: "Autocenzurujemy się z lęku przed hejtem". Jak zmieniła ją "Klątwa"?

Dodano: 21.06.2018 9:36 | 8 odsłon | 0 komentarzy

„Atak paniki” to debiut reżyserski Pawła Maślony. W entuzjastycznie przyjętej przez widzów i krytyków komedii w głównych rolach wystąpili: Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska, Aleksandra Pisula, Grzegorz Damięcki, Artur Żmijewski i Bartłomiej Kotschedoff. Z Julią Wyszyńską, odtwórczynią roli Wiktorii rozmawiamy przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD.

Komedia "Atak paniki" już na DVD!

Dodano: 08.06.2018 8:08 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Dorota Segda, Grzegorz Damięcki, Magdalena Popławska, Artur Żmijewski, Aleksandra Pisula, Julia Wyszyńska i Bartłomiej Kotschedoff spotkali się na planie komedii Atak paniki, która podbiła

Serial „Nielegalni” w jakości 4K trafi jesienią do Canal+. Zagrają Damięcki, Grochowska i Woronowicz

Dodano: 07.06.2018 20:41 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią br. Canal+ wyemituje kolejny serial premium - będzie to adaptacja serii powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego pt. „Nielegalni”. Pierwszy etap zdjęć został zakończony, a jedną z głównych ról zagra Grzegorz Damięcki.

Źródło: https:

Serial „Nielegalni” w jakości 4K trafi jesienią do Canal+. Zagrają Damięcki, Grochowska i Woronowicz

Dodano: 07.06.2018 20:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią br. Canal+ wyemituje kolejny serial premium - będzie to adaptacja serii powieści szpiegowskich Vincenta V. Severskiego pt. „Nielegalni”. Pierwszy etap zdjęć został zakończony, a jedną z głównych ról zagra Grzegorz Damięcki.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone