niedziela, 27 maja 2018 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Grażyna Wolszczak  RSS
Wrocław. Wolszczak, Zborowski i Kościukiewicz poczytają na Trójkącie

Dodano: 25.05.2018 9:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

9 czerwca na Przedmieściu Oławskim odbędzie się 7. edycja organizowanej przez Strefę Kultury Wrocław Europejskiej Nocy Literatury. Wrocławskie osiedle wypełni się prozą najlepszych europejskich pisarek i pisarzy. Teksty 10 autorów na żywo czytać będą znakomite postaci polskiej kultury - wśród nich m.in. Grażyna Wolszczak, Wiktor Zborowski czy Mateusz Kościukiewicz.

Wolszczak przekonuje: "W dzisiejszych czasach ślub nie jest wyznacznikiem szczęśliwego zakończenia"

Dodano: 30.01.2018 10:59 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od 16 lat jest w szczęśliwym związku z Cezarym Harasimowiczem. Mimo że uchodzą za jedną ze szczęśliwszych par w niestabilnym show biznesie, nigdy nie zdecydowała się na ślub. 59-letnia aktorka cały czas zapewnia, że dobrze jej bez ślubu i nie zamierza na razie nic zmieniać w tej sprawie. Podobne zdanie o legalizacji związku ma również jej syn. Choć aktorka jest fanką komedii romantycznych, przyznała, że małżeństwo nie zawsze wróży szczęśliwe zakończenie.

Źródło: https:

Wolszczak bulwersuje się autami Rydzyka od bezdomnego: "Co ten człowiek wyprawia!"

Dodano: 28.01.2018 9:27 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Ojciec Tadeusz Rydzyk ostatnio w wywiadzie dla swojej telewizji wyznał, że dwa luksusowe samochody, które posiada, są... darem od bezdomnego. Trudno jednak szukać potwierdzenia tych słów, bo pan Stanisław z Warszawy zmarł. Równie trudno  w jakikolwiek sposób skomentować wypowiedź szefa Radia Maryja, Grażyna Wolszczak podjęła próbę w rozmowie z www.przeAmbitni.pl. I trzeba przyznać, że nie kryła swojego zniesmaczenia.

Źródło: https:

Wolszczak wstrząśnięta reportażem o polskich neonazistach. "BRAK SŁÓW. Skrajny nacjonalizm!"

Dodano: 25.01.2018 11:53 | 12 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegły weekend TVN wyemitował reportaż przestawiający prawdziwe oblicze neonazistów. Dziennikarzom udało się przeniknąć do środowiska narodowców. Na nagraniach z ukrytej kamery widać płonące swastyki oraz okrzyki: "Sieg Heil!:, które były jedną częścią obchodów urodzin zbrodniarza wojennego, Adolfa Hitlera. Reportaż skomentowała dla portalu PrzeAmbitni Grażyna Wolszczak. Aktorka nie kryła poruszenia, tym co zobaczyła.

Źródło: https:

Wolszczak wspiera #metoo: "To wina całych pokoleń, że mężczyźni mają chamskie nawyki wobec kobiet"

Dodano: 12.01.2018 10:40 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią ubiegłego roku Alyssa Milano zapoczątkowała akcję #metoo. Jej wpis na Facebooku, stanowił odpowiedź na sprawę Harveya Weinsteina, hollywoodzkiego producenta oskarżonego o molestowanie seksualne aktorek. Wywołał lawinę wpisów na całym świecie. Akcję i nagłaśnianie problemu przemocy wobec kobiet popiera Grażyna Wolszczak. Jej zdaniem należy ostrzegać przed istniejącymi zagrożeniami, ale jednocześnie edukować.

Źródło: https:

Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 12.01.2018 0:10 | 73 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

59-letnia Wolszczak zapewnia: "Mój syn nie czuje żadnej potrzeby legalizacji związku"

Dodano: 05.01.2018 10:08 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od 16 lat jest w szczęśliwym związku z Cezarym Harasimowiczem. Znają się od 40 lat, jednak po zakończeniu nauki w studium aktorskim ich drogi się rozeszły. Kiedy spotkali się po latach, Harasimowicz był rozwodnikiem, a Wolszczak wdową. Mimo że związek Wolszczak i Harasimowicza uchodzi za jeden ze szczęśliwszych w niestabilnym show biznesie, para nigdy nie zdecydowała się na ślub. 59-letnia aktorka cały czas zapewnia, że dobrze jej bez ślubu i nie zamierza na razie nic zmieniać w tej sprawie. Podobnego zdanie o legalizacji związku ma również jej syn.

Źródło: https:

Nostalgiczna Wolszczak: "Gdy byłam mała, to w święta było naprawdę na bogato"

Dodano: 19.12.2017 12:04 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak w najnowszym wywiadzie wspomina, że święta Bożego Narodzenia w dzieciństwie miały dla niej zupełnie inny wymiar.Wtedy do jej domu zjeżdżała się cała bliższa i dalsza rodzina. Aktorka przyznała, że w pewnym momencie poczuła zmęczenie świąteczną atmosferą oraz przygotowaniami. Od dłuższego czasu Boże Narodzenie spędza poza domem, jednak w otoczeniu najbliższych.

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Daniel zdradzi Łucję!

Dodano: 15.09.2017 12:26 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Nie bez powodu Basia (Grażyna Wolszczak) będzie zamartwiać się o starszego syna (Michał Tomala) i jego związek z Łucją (Magdalena Łoś).

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone