środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Grażyna Wolszczak  RSS
Wolszczak: "Walka o czyste powietrze to mój obywatelski obowiązek"

Dodano: 08.01.2019 11:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak została ambasadorką kampanii #pozywamsmog. Aktorka liczy na to, że dzięki akcji będzie się zwiększać świadomość obywateli, dotycząca praw, jakie im przysługują. Celebrytka złożyła pozew przeciwko Skarbowi Państwa za smog, domagając się podjęcia działań, które poprawią stan powietrza w Polsce oraz w symbolicznego zadośćuczynienia w wysokości pięciu tysięcy złotych, które przekaże na cele charytatywne. Pozwy za smog złożyli również: Jerzy Stuhr, Zofia Czerwińska, Mariusz Szczygieł, Katarzyna Ankudowicz oraz Lesław Żurek. Zdaniem aktorki walka o czyste powietrze to obywatelski obowiązek. Wolszczak zasmuca fakt, że mieszkańcy dużych miast są zmuszeni do życia w zanieczyszczonym środowisku oraz ograniczania swojej aktywności, a nawet powstrzymywania się od wychodzenia z domu z powodu smogu.

Wolszczak o Gessler: "Nie sądzę, żeby była kobietą okrutną"

Dodano: 21.12.2018 11:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Od lat gwiazdy angażują się w akcje ratujące wszelkie możliwe zwierzęta. Niektóre odwiedzają schroniska, a inne walczą o godne życie karpi. Ostatnio w tej ostatniej kwestii, jak to przed świętami, nieco zawrzało. Okazało się, że nie wszyscy celebryci mają na celu ratowanie zwierząt, a niektórzy z nich, na tyle nie liczą się z ich życiem, że zachęcają do stosowania brutalnych praktyk. Choć Magda Gessler mogłaby się wydawać największym kulinarnym autorytetem w Polsce, kilka dni temu otwarcie zachęciła do stosowania okrutnych działań względem świątecznych karpi, radząc aby... głodzić je przez tydzień!W najnowszym wywiadzie zachowanie Magdy postanowiła skomentować Grażyna Wolszczak, która stwierdziła, że dla Gessler liczy się po prostu… smak i dodała, że nie sądzi, aby była "kobietą okrutną". Słusznie staje w jej obronie?

Źródło: https:

​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak kończy 60 lat!

Dodano: 06.12.2018 11:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Patrząc na Grażynę Wolszczak, czyli Barbarę Brzozowską z "Na Wspólnej", trudno uwierzyć, że osiągnęła właśnie wiek... emerytalny. 7 grudnia aktorka przyjmuje życzenia z okazji 60. urodzin!

Źródło: https:

59-letnia Wolszczak zachwyca ciałem! "W Polsce nie ma ról dla kobiet w jej wieku"

Dodano: 14.09.2018 13:25 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Choć sezon sesji w bikini można uznać za oficjalnie zakończony, ostatnie promienie słoneczne na sopockiej plaży łapała Grażyna Wolszczak. Aktorka, która w grudniu skończy 60 lat (!) skakała z leżaków w stroju kąpielowym, a cierpliwy Cezary Harasimowicz klęczał u jej stóp i robił zdjęcia. Celebrytka zachwyciła fanów nie tylko wigorem, ale nienaganną sylwetką. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy, dlaczego wdzięki aktorki nadal nie zostały docenione w polskich produkcjach. 

Konflikt między Rusin a Rozenek obnaża hipokryzję w show biznesie. "Przyjaźnie nic nie znaczą"

Dodano: 13.09.2018 19:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W najnowszym odcinku "Kliki Pudelka" rozmawiamy o najgorętszym konflikcie, jaki wybuchł w ostatnich latach w polskim show biznesie i sprawdzamy, jak awantura między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek wpłynie na branżę.Poruszamy też temat tajnego ślubu Kasi Tusk, której udało się przechytrzeć wszystkich - nawet Pudelka!Poza tym, oceniamy najnowszą metamorfozę Dody i zachwycamy się Grażyną Wolszczak, która - choć zbliża się do 60-tki - wciąż ma figurę jak marzenie.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak zachwyca wyglądem. Nie uwierzysz, ile lat kończy w tym roku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 30.08.2018 13:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, upływający czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Aktorka wciąż pojawia się w najpopularniejszych produkcjach telewizyjnych i filmowych, a ostatnio zadała szyku na konferencji ramówkowej Polsatu.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak: Medycynya estetyczna jest super! Uwielbiam, że nie trzeba się ciąć

Dodano: 10.08.2018 14:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej docenianych aktorek w Polsce. W tym roku skończy 60 lat, a ciągle jest obiektem westchnień dla wielu mężczyzn. Dodatkowo pogodne usposobienie i otwartość odejmują jej lat. W ekskluzywnej rozmowie w łóżku, Grażyna opowiedziała nam co nieco o medycynie estetycznej. Sama nie stroni od zabiegów poprawiających urodę i nie wstydzi się o tym mówić. Ale nie to jest jej przepisem na świetną formę. Rok temu pozowała nago na okładce magazynu Women's Health, gdzie udowodniła, że wiek to tylko liczba.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Dodano: 07.08.2018 14:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Choć wcześniej grywała już w filmach i spektaklach, to na dobre zaistniała w 2001 roku. Wcieliła się wówczas w Yennefer, ukochaną Wiedźmina (Michała Żebrowskiego). Nie zabrakło scen łóżkowych i nagości. Aktorka pokazała wówczas piersi, o czym do dzisiaj nie zapomnieli fani. W rozmowie w łóżku, Grażyna Wolszczak opowiedziała czym jest dla niej aktorstwo i jak wspomina sceny nagości z kultowego filmu.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Dodano: 06.08.2018 16:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, wdziękiem i pogodnym usposobieniem. I to nie tylko na deskach teatralnych, ale także w życiu. Bo choć ma bogate doświadczenie zawodowe, najtrudniejszą rolą okazała się rola samotnej matki, w której obsadził ją los. Po niespodziewanej śmierci męża - Marka Sikory - wiedziała, że reszty życia nie chce spędzić w samotności. Wtedy, znów niespodziewanie, pojawił się on, Cezary Harasimowicz. Skradł jej serce i razem już od kilkunastu lat są partnerami nie tylko w życiu, ale także w biznesie. Jaki jest przepis na życie według Grażyny Wolszczak? Zobacz intymny wywiad w łóżku. Tylko w WP!

Źródło: https:

Neonowa Grażyna Wolszczak na spotkaniu z menedżerem

Dodano: 31.07.2018 9:37 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Przy obecnym tempie życia i wszechobecnych mediach społecznościowych, żadna osoba przy zdrowych zmysłach, starająca się o karierę w show biznesie, nie poradziłaby sobie bez dobrego menadżera, ogarniającego sprawnie jej liczne „projekty”. Nie inaczej jest w przypadku Grażyny Wolszczak, która spotkała się ze swoim powiernikiem w ostatnią niedzielę. Na biznesowy lunch w ulubionej restauracji gwiazd aktorka wybrała neonową stylizację, wyraźnie rzucającą się w oczy na tle kremowej scenerii. Miejmy tylko nadzieję, że nie dyskutowała zainwestowania w kolejną piramidę finansową, gdyż wszyscy wiemy jak ostatnio skończyły się dla niej takie "biznesy". 

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone