piątek, 17 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Anity, Elizy, Mirona
Wiadomości z tagiem Grażyna Wolszczak  RSS
Grażyna Wolszczak: Medycynya estetyczna jest super! Uwielbiam, że nie trzeba się ciąć

Dodano: 10.08.2018 14:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej docenianych aktorek w Polsce. W tym roku skończy 60 lat, a ciągle jest obiektem westchnień dla wielu mężczyzn. Dodatkowo pogodne usposobienie i otwartość odejmują jej lat. W ekskluzywnej rozmowie w łóżku, Grażyna opowiedziała nam co nieco o medycynie estetycznej. Sama nie stroni od zabiegów poprawiających urodę i nie wstydzi się o tym mówić. Ale nie to jest jej przepisem na świetną formę. Rok temu pozowała nago na okładce magazynu Women's Health, gdzie udowodniła, że wiek to tylko liczba.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Dodano: 07.08.2018 14:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Choć wcześniej grywała już w filmach i spektaklach, to na dobre zaistniała w 2001 roku. Wcieliła się wówczas w Yennefer, ukochaną Wiedźmina (Michała Żebrowskiego). Nie zabrakło scen łóżkowych i nagości. Aktorka pokazała wówczas piersi, o czym do dzisiaj nie zapomnieli fani. W rozmowie w łóżku, Grażyna Wolszczak opowiedziała czym jest dla niej aktorstwo i jak wspomina sceny nagości z kultowego filmu.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Dodano: 06.08.2018 16:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, wdziękiem i pogodnym usposobieniem. I to nie tylko na deskach teatralnych, ale także w życiu. Bo choć ma bogate doświadczenie zawodowe, najtrudniejszą rolą okazała się rola samotnej matki, w której obsadził ją los. Po niespodziewanej śmierci męża - Marka Sikory - wiedziała, że reszty życia nie chce spędzić w samotności. Wtedy, znów niespodziewanie, pojawił się on, Cezary Harasimowicz. Skradł jej serce i razem już od kilkunastu lat są partnerami nie tylko w życiu, ale także w biznesie. Jaki jest przepis na życie według Grażyny Wolszczak? Zobacz intymny wywiad w łóżku. Tylko w WP!

Źródło: https:

Neonowa Grażyna Wolszczak na spotkaniu z menedżerem

Dodano: 31.07.2018 9:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przy obecnym tempie życia i wszechobecnych mediach społecznościowych, żadna osoba przy zdrowych zmysłach, starająca się o karierę w show biznesie, nie poradziłaby sobie bez dobrego menadżera, ogarniającego sprawnie jej liczne „projekty”. Nie inaczej jest w przypadku Grażyny Wolszczak, która spotkała się ze swoim powiernikiem w ostatnią niedzielę. Na biznesowy lunch w ulubionej restauracji gwiazd aktorka wybrała neonową stylizację, wyraźnie rzucającą się w oczy na tle kremowej scenerii. Miejmy tylko nadzieję, że nie dyskutowała zainwestowania w kolejną piramidę finansową, gdyż wszyscy wiemy jak ostatnio skończyły się dla niej takie "biznesy". 

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zamierza grać w "Na Wspólnej" do końca życia?

Dodano: 20.07.2018 5:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy w styczniu 2003 roku padł pierwszy klaps na planie "Na Wspólnej", Grażyna Wolszczak, czyli odtwórczyni roli Basi Brzozowskiej, żartowała, że rozpoczyna przygodę, która być może nigdy się nie skończy. - Ani się obejrzałam jak minęło 15 lat - mówi dziś i dodaje, iż jest bardzo szczęśliwa, że wciąż może grać w uwielbianym przez telewidzów serialu.

Źródło: https:

Wrocław. Wolszczak, Zborowski i Kościukiewicz poczytają na Trójkącie

Dodano: 25.05.2018 9:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

9 czerwca na Przedmieściu Oławskim odbędzie się 7. edycja organizowanej przez Strefę Kultury Wrocław Europejskiej Nocy Literatury. Wrocławskie osiedle wypełni się prozą najlepszych europejskich pisarek i pisarzy. Teksty 10 autorów na żywo czytać będą znakomite postaci polskiej kultury - wśród nich m.in. Grażyna Wolszczak, Wiktor Zborowski czy Mateusz Kościukiewicz.

Wolszczak przekonuje: "W dzisiejszych czasach ślub nie jest wyznacznikiem szczęśliwego zakończenia"

Dodano: 30.01.2018 10:59 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od 16 lat jest w szczęśliwym związku z Cezarym Harasimowiczem. Mimo że uchodzą za jedną ze szczęśliwszych par w niestabilnym show biznesie, nigdy nie zdecydowała się na ślub. 59-letnia aktorka cały czas zapewnia, że dobrze jej bez ślubu i nie zamierza na razie nic zmieniać w tej sprawie. Podobne zdanie o legalizacji związku ma również jej syn. Choć aktorka jest fanką komedii romantycznych, przyznała, że małżeństwo nie zawsze wróży szczęśliwe zakończenie.

Źródło: https:

Wolszczak bulwersuje się autami Rydzyka od bezdomnego: "Co ten człowiek wyprawia!"

Dodano: 28.01.2018 9:27 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Ojciec Tadeusz Rydzyk ostatnio w wywiadzie dla swojej telewizji wyznał, że dwa luksusowe samochody, które posiada, są... darem od bezdomnego. Trudno jednak szukać potwierdzenia tych słów, bo pan Stanisław z Warszawy zmarł. Równie trudno  w jakikolwiek sposób skomentować wypowiedź szefa Radia Maryja, Grażyna Wolszczak podjęła próbę w rozmowie z www.przeAmbitni.pl. I trzeba przyznać, że nie kryła swojego zniesmaczenia.

Źródło: https:

Wolszczak wstrząśnięta reportażem o polskich neonazistach. "BRAK SŁÓW. Skrajny nacjonalizm!"

Dodano: 25.01.2018 11:53 | 12 odsłon | 0 komentarzy

W ubiegły weekend TVN wyemitował reportaż przestawiający prawdziwe oblicze neonazistów. Dziennikarzom udało się przeniknąć do środowiska narodowców. Na nagraniach z ukrytej kamery widać płonące swastyki oraz okrzyki: "Sieg Heil!:, które były jedną częścią obchodów urodzin zbrodniarza wojennego, Adolfa Hitlera. Reportaż skomentowała dla portalu PrzeAmbitni Grażyna Wolszczak. Aktorka nie kryła poruszenia, tym co zobaczyła.

Źródło: https:

Wolszczak wspiera #metoo: "To wina całych pokoleń, że mężczyźni mają chamskie nawyki wobec kobiet"

Dodano: 12.01.2018 10:40 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Jesienią ubiegłego roku Alyssa Milano zapoczątkowała akcję #metoo. Jej wpis na Facebooku, stanowił odpowiedź na sprawę Harveya Weinsteina, hollywoodzkiego producenta oskarżonego o molestowanie seksualne aktorek. Wywołał lawinę wpisów na całym świecie. Akcję i nagłaśnianie problemu przemocy wobec kobiet popiera Grażyna Wolszczak. Jej zdaniem należy ostrzegać przed istniejącymi zagrożeniami, ale jednocześnie edukować.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone