wtorek, 18 grudnia 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury
Wiadomości z tagiem Grażyna Wolszczak  RSS
​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak kończy 60 lat!

Dodano: 06.12.2018 11:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Patrząc na Grażynę Wolszczak, czyli Barbarę Brzozowską z "Na Wspólnej", trudno uwierzyć, że osiągnęła właśnie wiek... emerytalny. 7 grudnia aktorka przyjmuje życzenia z okazji 60. urodzin!

Źródło: https:

59-letnia Wolszczak zachwyca ciałem! "W Polsce nie ma ról dla kobiet w jej wieku"

Dodano: 14.09.2018 13:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Choć sezon sesji w bikini można uznać za oficjalnie zakończony, ostatnie promienie słoneczne na sopockiej plaży łapała Grażyna Wolszczak. Aktorka, która w grudniu skończy 60 lat (!) skakała z leżaków w stroju kąpielowym, a cierpliwy Cezary Harasimowicz klęczał u jej stóp i robił zdjęcia. Celebrytka zachwyciła fanów nie tylko wigorem, ale nienaganną sylwetką. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy, dlaczego wdzięki aktorki nadal nie zostały docenione w polskich produkcjach. 

Konflikt między Rusin a Rozenek obnaża hipokryzję w show biznesie. "Przyjaźnie nic nie znaczą"

Dodano: 13.09.2018 19:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W najnowszym odcinku "Kliki Pudelka" rozmawiamy o najgorętszym konflikcie, jaki wybuchł w ostatnich latach w polskim show biznesie i sprawdzamy, jak awantura między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek wpłynie na branżę.Poruszamy też temat tajnego ślubu Kasi Tusk, której udało się przechytrzeć wszystkich - nawet Pudelka!Poza tym, oceniamy najnowszą metamorfozę Dody i zachwycamy się Grażyną Wolszczak, która - choć zbliża się do 60-tki - wciąż ma figurę jak marzenie.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak zachwyca wyglądem. Nie uwierzysz, ile lat kończy w tym roku! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 30.08.2018 13:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, upływający czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Aktorka wciąż pojawia się w najpopularniejszych produkcjach telewizyjnych i filmowych, a ostatnio zadała szyku na konferencji ramówkowej Polsatu.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak: Medycynya estetyczna jest super! Uwielbiam, że nie trzeba się ciąć

Dodano: 10.08.2018 14:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej docenianych aktorek w Polsce. W tym roku skończy 60 lat, a ciągle jest obiektem westchnień dla wielu mężczyzn. Dodatkowo pogodne usposobienie i otwartość odejmują jej lat. W ekskluzywnej rozmowie w łóżku, Grażyna opowiedziała nam co nieco o medycynie estetycznej. Sama nie stroni od zabiegów poprawiających urodę i nie wstydzi się o tym mówić. Ale nie to jest jej przepisem na świetną formę. Rok temu pozowała nago na okładce magazynu Women's Health, gdzie udowodniła, że wiek to tylko liczba.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak była ukochaną Wiedźmina. Zaistniała scenami łóżkowymi u boku Żebrowskiego

Dodano: 07.08.2018 14:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Choć wcześniej grywała już w filmach i spektaklach, to na dobre zaistniała w 2001 roku. Wcieliła się wówczas w Yennefer, ukochaną Wiedźmina (Michała Żebrowskiego). Nie zabrakło scen łóżkowych i nagości. Aktorka pokazała wówczas piersi, o czym do dzisiaj nie zapomnieli fani. W rozmowie w łóżku, Grażyna Wolszczak opowiedziała czym jest dla niej aktorstwo i jak wspomina sceny nagości z kultowego filmu.

Źródło: https:

Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu, nigdy nie przestała się uśmiechać

Dodano: 06.08.2018 16:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Wolszczak od lat zachwyca urodą, wdziękiem i pogodnym usposobieniem. I to nie tylko na deskach teatralnych, ale także w życiu. Bo choć ma bogate doświadczenie zawodowe, najtrudniejszą rolą okazała się rola samotnej matki, w której obsadził ją los. Po niespodziewanej śmierci męża - Marka Sikory - wiedziała, że reszty życia nie chce spędzić w samotności. Wtedy, znów niespodziewanie, pojawił się on, Cezary Harasimowicz. Skradł jej serce i razem już od kilkunastu lat są partnerami nie tylko w życiu, ale także w biznesie. Jaki jest przepis na życie według Grażyny Wolszczak? Zobacz intymny wywiad w łóżku. Tylko w WP!

Źródło: https:

Neonowa Grażyna Wolszczak na spotkaniu z menedżerem

Dodano: 31.07.2018 9:37 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Przy obecnym tempie życia i wszechobecnych mediach społecznościowych, żadna osoba przy zdrowych zmysłach, starająca się o karierę w show biznesie, nie poradziłaby sobie bez dobrego menadżera, ogarniającego sprawnie jej liczne „projekty”. Nie inaczej jest w przypadku Grażyny Wolszczak, która spotkała się ze swoim powiernikiem w ostatnią niedzielę. Na biznesowy lunch w ulubionej restauracji gwiazd aktorka wybrała neonową stylizację, wyraźnie rzucającą się w oczy na tle kremowej scenerii. Miejmy tylko nadzieję, że nie dyskutowała zainwestowania w kolejną piramidę finansową, gdyż wszyscy wiemy jak ostatnio skończyły się dla niej takie "biznesy". 

Źródło: https:

"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zamierza grać w "Na Wspólnej" do końca życia?

Dodano: 20.07.2018 5:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy w styczniu 2003 roku padł pierwszy klaps na planie "Na Wspólnej", Grażyna Wolszczak, czyli odtwórczyni roli Basi Brzozowskiej, żartowała, że rozpoczyna przygodę, która być może nigdy się nie skończy. - Ani się obejrzałam jak minęło 15 lat - mówi dziś i dodaje, iż jest bardzo szczęśliwa, że wciąż może grać w uwielbianym przez telewidzów serialu.

Źródło: https:

Wrocław. Wolszczak, Zborowski i Kościukiewicz poczytają na Trójkącie

Dodano: 25.05.2018 9:11 | 9 odsłon | 0 komentarzy

9 czerwca na Przedmieściu Oławskim odbędzie się 7. edycja organizowanej przez Strefę Kultury Wrocław Europejskiej Nocy Literatury. Wrocławskie osiedle wypełni się prozą najlepszych europejskich pisarek i pisarzy. Teksty 10 autorów na żywo czytać będą znakomite postaci polskiej kultury - wśród nich m.in. Grażyna Wolszczak, Wiktor Zborowski czy Mateusz Kościukiewicz.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone