czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Grażyna Szapołowska  RSS
Wrocław. Szapołowska debiutuje jako reżyserka w Operze Wrocławskiej

Dodano: 11.12.2018 9:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Szapołowska debiutuje jako reżyserka, w Operze Wrocławskiej zobaczymy za tydzień "Halkę" w jej inscenizacji. Dzieło Moniuszki zna jedynie z internetu, ale twierdzi, że od czegoś trzeba zacząć. - Instynktem czułam, że powinnam spróbować - stwierdziła na konferencji prasowej.

Źródło: www.e-teatr.pl

Top 10 gorących scen erotycznych w polskich filmach

Dodano: 09.12.2018 10:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Katarzyna Figura, Grażyna Szapołowska, Renata Dancewicz – te wspaniałe aktorki nie bały się pokazać swych intymnych miejsc na planie filmowym. Nie one zresztą jedne. W znanych polskich filmach aż roi się od scen łóżkowych, które wielu widzom zapadły głęboko w pamięci. Seksizm, czy zupełnie naturalne zjawisko, skoro seks jest częścią życia każdego z nas? Już w PRL-u, gdzie przecież panowała głęboka cenzura, nie usuwano z filmów golizny. Prawdziwą rewolucją w tej materii była choćby „Seksmisja”, gdzie oprócz ogromnej dawki humoru królowała erotyka. Postanowiliśmy przypomnieć Wam sceny, które niegdyś u jednych wywoływały rumieniec na twarzy, a u innych dreszczyk emocji...

Aktorka zachwyca wyglądem na plaży! Gwiazda kina zawstydziła młodsze koleżanki? [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.07.2018 10:11 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Szapołowska odpoczywa nad polskim morzem. Gwiazda kina podzieliła się gorącymi fotkami z urlopu w mediach społecznościowych. Fani nie mogą wyjść ze zdumienia. Według wielu Szapołowska zawstydziła młodsze koleżanki! Jak się prezentuje?

Źródło: https:

Szapołowska odkrywa eliksir młodości: "Pić dużo szampana i tarzać się w śniegu"

Dodano: 25.05.2018 9:03 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Choć Grażyna Szapołowska od kilku lat trzyma się z dala od show biznesu, nie da się ukryć, że tęskni za zainteresowaniem mediów. Dba o to, by być w centrum zainteresowania, publikując dosyć oryginalne posty w mediach społecznościowych. W najnowszym wywiadzie rozwodzi się na temat obecnych trendów, m.in. mody na zdrowe jedzenie. Jej zdaniem moda na wegetarianizm oraz żywność bezglutenową może być szkodliwa dla zdrowia. Zdradziła również swój przepis na dobry wygląd. Dieta, zabiegi? Otóż nie, Grażyna pije szampana i tarza się w śniegu. Pójdziecie w jej ślady?

Źródło: https:

Rozczarowana Szapołowska: "Mam coraz mniej zaufania do ludzi"

Dodano: 17.05.2018 13:23 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem Grażyny Szapołowskiej w środowisku artystycznym trudno o prawdziwą i szczerą przyjaźń. Uważa, że wcześniej czy później pojawia się zazdrość o popularność. W najnowszym wywiadzie aktorka przyznała, że większość ludzi podąża za pieniędzmi oraz prestiżem, nie zwracając uwagi na prawdziwe wartości w życiu. 64-latka wyznała, że wielokrotnie zawiodła się na najbliższych. Wyznała, że w najtrudniejszych momentach ludzie, których uważała za przyjaciół, odwracali się od niej.

Źródło: https:

Szapołowska o swoim wieku: "Zbliżam się już do epoki zapomnianych aktorów!"

Dodano: 12.05.2018 8:52 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, która na swoim koncie ma dziesiątki ról filmowych. W wieku 64 lat jednak poczuła, że środowisko powoli zaczyna ją wykluczać i wpychać do worka zapomnianych, starych aktorów. Nie ukrywa, że nie zamierza się poddać. W przyszłym sezonie chce wyreżyserować operę i będzie pisać swoją czwartą książkę. Będziecie tęsknić za Grażyną na dużym ekranie?

Źródło: https:

Skromna Szapołowska: "Uwielbiam dresy z kapturem, żeby przysłaniać nimi włosy i moją urodę"

Dodano: 05.05.2018 9:42 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Grażyna Szapołowska wielokrotnie zapewniała, że nie korzysta z usług chirurgów plastycznych i nie wstrzykuje botoksu. Aktorka twierdzi, że naturalność to nurt, który ceni najbardziej. Wyznała, że nawet na czerwonym dywanie unika przesadnych stylizacji. Na co dzień najchętniej zakłada wygodne bluzy z kapturem z naturalnych materiałów, które "przysłaniają jej urodę". Zapewnia, że każda kobieta powinna mieć tę część garderoby w szafie.

Źródło: https:

"Taniec z gwiazdami". Grażyna Szapołowska jednak nie zastąpi Beaty Tyszkiewicz? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 06.02.2018 13:10 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Według nieoficjalnych doniesień mediów Grażyna Szapołowska miała zastąpić w jury "Tańca z gwiazdami" Beatę Tyszkiewicz. Okazuje się, że informacje te były nieprawdziwe.

Źródło: www.telemagazyn.pl

"Taniec z gwiazdami". Grażyna Szapołowska zastąpi Beatę Tyszkiewicz w jury "Dancing with the stars"? [ZDJĘCIA]

Dodano: 21.01.2018 18:39 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury "Dancing with the stars" - to już pewne. Czy nową jurorką "Tańca z gwiazdami" zostanie Grażyna Szapołowska?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”

Dodano: 06.11.2017 23:49 | 56 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek 6 listopada odbyła się uroczysta premiera filmu pt. Listy do M. 3. Pojawiły się na niej wiele gwiazd, m.in. Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Viola Kołakowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Cezary Pazura, Danuta Stenka, Marcin Tyszka i Macademian Girl. foto: MWMEDIA

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone