wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Ewa Kasprzyk  RSS
Celebryci o Magdzie Gessler: "To niezwykle ciepła osoba. Można z nią rozmawiać o wszystkim"

Dodano: 19.11.2018 13:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Magda Gessler słynie przede wszystkim ze swojego niezwykle ciętego języka i burzy blond loków na głowie. Mimo że momentami budzi respekt, wśród celebrytów ma samych fanów. Ci, którzy znają ją osobiście, twierdzą, że jest bardzo charyzmatyczną i ciepłą osobą. Roman Giertych, Maciej Zień, Joanna Racewicz i Ewa Kasprzyk darzą ją dużą sympatią i opowiadają, że restauratorka szybko skraca dystans.Z panią Magdą znamy się już 10 lat i współpracujemy bardzo dobrze. Jest to osoba niezwykle ciepła, najpierw się znaliśmy zawodowo, a później żeśmy się poznali towarzysko. Jest to wspaniała przyjaciółka i wspaniała kobieta - wyznaje Roman Giertych. Chcielibyście zaprzyjaźnić się z Magdą?

Źródło: https:

Aktorzy o „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”: film uświadamia że społeczeństwo się zmienia, a do pewnych rzeczy się dojrzewa

Dodano: 17.11.2018 21:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W piątek, 25 stycznia odbędzie się kinowa premiera filmu „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”. Na temat nowej produkcji oraz jej dwóch poprzednich części sprzed 30 lat rozmawiamy z Ewą Kasprzyk, Zdzisławem Wardejnem, Nikodemem Rozbickim i Aleksandrą Hamkało.

Źródło: https:

Ewa Kasprzyk w filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Premiera 25 stycznia

Dodano: 15.11.2018 20:38 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Zakończyły się zdjęcia na planie filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Kontynuacja przygód bohaterów komedii "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel 2" pojawi się w kinach 25 stycznia.

Źródło: https:

Kasprzyk aspiruje na seks-coacha: "Jak ktoś nie znalazł punktu G, niech szuka"

Dodano: 14.11.2018 13:56 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Kasprzyk lubi prowokować. Aktorka jest znana ze swoich odważnych wyznań dotyczących seksu oraz dzielenia się szczegółami życia erotycznego. Celebrytka w najnowszym filmie Kordiana Piwowarskiego, Miszmasz, czyli kogel-mogel III, wcieli się w rolę seks-coacha. Wyzwanie aktorskie wyzwoliło u Kasprzyk kolejne mądrości dotyczące spraw łóżkowych. Tym razem gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o punkcie G. Posłuchajcie.

Źródło: https:

"M jak miłość": Sobańska oskarży Ulę, że to przez nią Janek chciał się zabić...

Dodano: 02.11.2018 10:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Sobańska (Ewa Kasprzyk) będzie pewna, że Janek (Tomáš Kollárik) chciał popełnić samobójstwo, bo nie potrafił pogodzić się z tym, że Ula (Iga Krefft) zostawiła go dla Bartka (Arkadiusz Smoleński). Oskarży dziewczynę, że to przez nią jej syn próbował się zabić!

Źródło: https:

Kasprzyk opowiada jak spędzi Dzień Niepodległości: "Będę patrzeć jak się kibole będą bić na marszu"

Dodano: 27.10.2018 11:44 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Kasprzyk jest niewątpliwie jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda opowiedziała o swoich planach na Dzień Niepodległości. Planowo miała być w trasie ze spektaklem DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz, jednak trasa została odwołana. Aktorka ostro wypowiedziała się na temat tegorocznych obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości i stwierdziła, że na pewno dojdzie do zamieszek.Zgadzacie się z Ewą?

Źródło: https:

Shakira wykończyła Kasprzyk figlami w parku

Dodano: 25.10.2018 12:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Kasprzyk, podpatrując sukces celebryckich pupili, postanowiła ze swojej Shakiry również uczynić psią celebrytkę. Suczka towarzyszyła aktorce już kilka razy na ściance oraz w programach śniadaniowych. 61-letnia artystka kilka dni temu wybrała się w asyście paparazzi na spacer z pieszczochem. Niestety wyprawa do sklepu i pobliskiego parku z ukochaną Shakirą okazała się dla aktorki wyjątkowo męcząca. Po kilku minutach zabawy z psem, aktorka położyła się na ławce w parku i przysnęła...

Źródło: https:

"M jak miłość": Fałszywe oskarżenie

Dodano: 12.10.2018 12:21 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce Sobańska (Ewa Kasprzyk) zaprosi swojego biologicznego syna Janka (Tomáš Kollárik) na domowy obiad.

Źródło: https:

"M jak miłość": Czy Sobańska przekona Ulę, by wróciła do Janka?

Dodano: 01.10.2018 8:50 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Sobańska (Ewa Kasprzyk) zjawi się na komisariacie w Lipnicy i od razu zorientuje się, że z Jankiem (Tomáš Kollárik) dzieje się coś bardzo złego. Postanowi za wszelką cenę mu pomóc. Uzna, że powinna szczerze porozmawiać z Ulą (Iga Krefft)... Czy przekona ją, by wróciła do Morawskiego?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone