środa, 21 lutego 2018 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Ewa Gawryluk  RSS
Podatek od miłości - 2018-01-26

Dodano: 12.01.2018 0:10 | 32 odsłon | 0 komentarzy


„Podatek od miłości” to nowa produkcja kinowa TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. „Podatek od miłości” to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym.
Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?
Debiutujący w pełnometrażowym filmie fabularnym Bartłomiej Ignaciuk to reżyser, przed którym gatunek komedii nie ma tajemnic. Dał temu wyraz, realizując m.in. kultowy już serial „Usta usta”. Przy filmie „Podatek od miłości” wspierali go doświadczeni i wielokrotnie nagradzani twórcy. Za scenografię w komedii odpowiada Joanna Macha („Córki dancingu”, „Jack Strong”, „Wenecja”, „Pakt”). Zdjęcia zrealizował Jan Holoubek („Król życia”, „Supermarket”, „Po prostu przyjaźń”). Film zmontował Jarosław Barzan („Bogowie”, „Listy do M”, „Disco Polo”, „Planeta Singli”). Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki i Anna Waśniewska-Gill, a projekt zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN. Zdjęcia do filmu były realizowane w Warszawie i Kołobrzegu. Za dystrybucję w Polsce odpowiada firma Kino Świat.

"Na Wspólnej": Moralny dylemat Ostrowskiego

Dodano: 19.06.2017 12:53 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Wkrótce doktor Ostrowski (Marek Kalita) będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Wytłumaczy Ewie (Ewa Gawryluk), że jeśli w dokumentacji wpisze, że Oliwia (Anna Żytka) jest w stanie krytycznym, da jej pierwszeństwo do przeszczepu, ale zaświadczy nieprawdę, a co gorsza – narazi życie najciężej chorych pacjentów.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Była żona Ostrowskiego wkracza do gry!

Dodano: 15.05.2017 11:10 | 31 odsłon | 0 komentarzy


Ledwo Ewa (Ewa Gawryluk) ponownie przyjmie Arka (Marek Kalita) pod swój dach i znów zostaną parą, w jego życiu pojawi się była żona (Maja Barełkowska-Cyrwus) z córką (Anna Żytka)...

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Ostrowski przyzna się do uzależnienia!

Dodano: 31.03.2017 14:44 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Dzięki Ewie (Ewa Gawryluk) Ostrowski (Marek Kalita) uzmysłowi sobie swój problem. - Tak, jestem uzależniony od leków - usłyszy z ust Arka Nowakowa. - Ale przysięgam, że je odstawię!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Na Wspólnej": Jesteś narkomanem! Lecz się!

Dodano: 28.03.2017 12:25 | 44 odsłon | 0 komentarzy


Gdy Ewa (Ewa Gawryluk) znajdzie w rzeczach Arka (Marek Kalita) opakowania po tabletkach, dowie się, że to silne psychotropy. Prosto w oczy powie Ostrowskiemu, że jest narkomanem i musi podjąć leczenie!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Podatek od miłości". Grzegorz Damięcki i Aleksandra Domańska w nowym filmie TVN [ZDJĘCIA]

Dodano: 23.03.2017 10:55 | 41 odsłon | 0 komentarzy

Trwają zdjęcia do nowej produkcji kinowej TVN. W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. Prezentujemy Wam pierwsze zdjęcia z planu!

"Na Wspólnej": Wciąż ma problemy z mężczyznami

Dodano: 23.12.2016 5:00 | 49 odsłon | 0 komentarzy


O wigilijnych przygotowaniach rozmawiamy z Ewą Gawryluk, czyli Ewą Nowak z „Na Wspólnej”.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Ewa Gawryluk: co robi, by zachować młody wygląd?

Dodano: 03.11.2016 15:31 | 50 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Gawryluk wiecznie młoda! W rozmowie z naszą reporterką aktorka zdradziła, jak utrzymuje swój nienaganny wygląd. - Lepiej zapobiegać niż remontować. Na bieżąco trzeba uważać na to, co się je, ile się ruszamy, jak o sobie myślimy - podsumowała gwiazda.

Źródło: wp.tv

"Na Wspólnej". Ewa będzie miała romans z Ostrowskim? Radek nie wróci? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 03.11.2016 9:02 | 107 odsłon | 0 komentarzy

Ewa w "Na Wspólnej" nie ma szczęścia do mężczyzn. Kolejny związek właśnie się rozpadł. Czy już na zawsze? Czy na horyzoncie pojawi się ktoś nowy? Sprawdź, co powiedziała nam o tym Ewa Gawryluk!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone