niedziela, 16 grudnia 2018 r.  Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy
Wiadomości z tagiem Ewa Chodakowska  RSS
Chodakowska w bardzo obcisłych spodniach obsługuje parkometr

Dodano: 13.12.2018 12:13 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska od lat zdaje się być guru polskiego fitnessu. Choć kariera trenerki rozpoczęła się sześć lat temu od krótkich programów treningowych, zamieszczanych za darmo w Internecie, dziś jej życie prezentuje się zupełnie inaczej. Twarz Ewy stała się pewnego rodzaju maszynką do robienia pieniędzy. Choda ma na swoim koncie kilka książek i DVD. Oprócz tego, prężnie rozwija swój catering dietetyczny i regularnie proponuje fanom wyjazdy treningowe np. na Malediwy za tysiące złotych.Dziś Ewę stać na wszystko, co widać po jej wyglądzie. Zobaczcie trenerkę w skrzętnie dobranej stylizacji, podkreślającej jej wysportowane ciało.

Źródło: https:

Chodakowska w towarzystwie rodziny pomaga łatać budżet Jemioła

Dodano: 29.11.2018 11:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska swoją popularność przelewa również na członków rodziny. Celebrytka na początku roku opublikowała w sieci zdjęcie swojej bratanicy, która przygotowywała się do studniówki. Dumna #ciotkachoda zachwycała się kreacją i urodą Natalii. Chwilę później już spacerowała z członkami rodziny po warszawskich ulicach. Kilka dni temu paparazzi przyłapali Ewę podczas zakupów z najbliższymi w butiku Łukasza Jemioła.

Źródło: https:

Skromna Chodakowska: "Jako prowadząca czuję się jak ryba w wodzie"

Dodano: 15.11.2018 15:22 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W roli prowadzącej Pytanie na śniadanie Extra Ewa Chodakowska zadebiutowała na początku kwietnia. Trenerka bez wahania przyjęła propozycję, ponieważ dało jej to możliwość przedłużenia działań, które wcześniej prowadziła w sieci. Skromnie stwierdziła, że połknęła telewizyjnego bakcyla i w roli prowadzącej czuje się, jak ryba w wodzie. Celebrytka snuje plany, że jej przygoda z programem śniadaniowym nie skończy się na jednym sezonie. Też na to liczycie? 

Źródło: https:

Bojarska-Ferenc też organizuje obóz treningowy! "Przygotowuję odchudzające wakacje"

Dodano: 13.11.2018 10:23 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Obozy treningowe Anny Lewandowskiej oraz Ewy Chodakowskiej cieszę się ogromnym zainteresowaniem. W ślady młodszych koleżanek z branży postanowiła pójść Mariola Bojarska-Ferenc, organizując "odchudzające wakacje". 57-latka ma zamiar w niedługim czasie zorganizować swój "fit weekend". Zdaniem Bojarskiej-Ferenc takie wyjazdy to solidna porcja wiedzy na temat zrównoważonego odżywiania połączona z prezentacją najnowszych technik ruchu zaczerpniętych ze Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkań z celebrytką nie zabraknie oczywiście lekcji dobrego stylu oraz ładnego poruszania się. "Guru fitnessu" dodała, że projekt powstał na specjalną prośbę fanów i jest ewenementem na polską skalę. Skusicie się?

Źródło: https:

Chodakowska broni swoich obozów: "Cena jest przyzwoita jak na polskie warunki"

Dodano: 13.11.2018 10:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska nadal utrzymuje status liderki w polskiej branży fitness. Swoimi działaniami trenerka aktywnie przyczyniła się do renesansu zdrowego stylu życia. Równie dużym zainteresowaniem co zestawy ćwiczeń cieszą się obozy celebrytki. Choć nie brakuje chętnym na wizyty w polskich i zagranicznych kurortach, część fanek zarzuca celebrytce wygórowane ceny turnusów. W rozmowie z Pudelkiem Ewa broniła kosztów wyjazdów zapewniając, że są zbliżone do ofert, które proponują biura podróży. Chodakowska zapewnia, że cena za kilka spędzonych z nią dni jest "przyzwoita" i dopasowana do polskich warunków. Posłuchajcie, jak reklamowała swoje wyjazdy.

Źródło: https:

Chodakowska ostrzega przed pędem życia: "Zdrowie i rodzina jest najważniejsze"

Dodano: 12.11.2018 15:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gdy w Polsce zapanowała moda na bycie fit, moment ten idealnie wykorzystała Ewa Chodakowska, stając się trenerką "wszystkich Polek". Szybko okazało się, że był to świetny ruch marketingowy, gdyż dzięki utożsamieniu się z przeciętną polską kobietą, Ewa została najpopularniejszą trenerką fitness w kraju i redaktor naczelną swojego miesięcznika. Celebrytka zapewnia, że od kilku lat zdecydowanie zwolniła tempo pracy i skupiła się na życiu rodzinnym. Jeszcze do niedawna Chodakowska odwiedzała najbliższych w Sanoku jedynie przy okazji świąt.

Źródło: https:

Chodakowska: "Każda metamorfoza to ogromne wyzwanie psychiczne i emocjonalne"

Dodano: 12.11.2018 14:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Sportowe turnusy Ewy Chodakowskiej nieprzerwanie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanek trenerki. Przypomnijmy, że koszt zagranicznego "tygodnia marzeń" oscyluje wokół 13 tysięcy złotych za jedną osobą. To jednak nie zniechęca fanek, które tłumnie zapisują się na wyjazdy z fitnessowym guru. Chodakowska w najnowszym wywiadzie wyznała, że metamorfoza każdej fanki jest dla niej obciążeniem psychicznym i emocjonalnym. Trenerka dodała, że ze względu na zbyt duże zaangażowanie w odchudzanie fanek, zrezygnowała z indywidualnych rozmów z uczestniczkami sportowych obozów.

Źródło: https:

Chodakowska: "Kurde, ile razy oddech straciłam na tej metamorfozie!"

Dodano: 11.11.2018 11:38 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska niewątpliwie od lat wiedzie prym w polskim świecie fitnessu. Biznes sportsmenki z roku na rok przynosi coraz większe dochody, co spowodowane jest dużym zapotrzebowaniem i oczywiście modą na aktywność fizyczną. Mimo posiadania wielu wiernych fanów, Ewa często spotyka się również z hejtem. Internauci zarzucali jej m.in., że sukces finansowy sprawił, że trochę się od nich oddaliła. Na jej Instagramie wyznają, że odkąd się wzbogaciła, nie czują już z nią tej magicznej więzi, co kiedyś.Jednakże, jak się okazuje, Chodakowska czynnie uczestniczy we wszystkich prowadzonych przez siebie zajęciach, o czym opowiedziała będąc na jednym ze swoich obozów w Zakopanem: Uczestniczę we wszystkich zajęciach. Jestem na bieżąco, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dla mnie to też jest ogromny wysiłek. Na co dzień trenuję trzydzieści, czy czterdzieści pięć minut, więc trzy godziny wcale nie jest dla mnie takie oczywiste, żeby tyle pracy wykonać - wyznaje Choda. Zobaczcie.

Źródło: https:

Chodakowska odpowiada rozgoryczonym fankom: "Nie jesteśmy w stanie robić wszystkiego za darmo"

Dodano: 10.11.2018 16:29 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mimo powszechnie panującej mody na zawód trenera personalnego, Ewa Chodakowska nadal pozostaje niekwestionowaną liderką na rynku. Biznes fitnessowej guru z roku na rok przynosi coraz większe przychody, co niestety zdaje się wadzić niektórym jej fanom. Na kontach społecznościowych Ewy znaleźć można było kierowane do niej komentarze, oskarżające ją o zdystansowanie się do swoich odbiorców oraz chęć zarobienia na swojej, do niedawna wręcz charytatywnej, działalności. W rozmowie z Pudelkiem trenerka postanowiła zaadresować stawiane jej zarzuty oraz wytłumaczyć, że cały czas jest dostępna dla ludzi, tylko najzwyczajniej w świecie nie może robić wszystkiego za darmo.

Źródło: https:

Ewa Chodakowska szczerze o kłótniach z mężem i... propozycji filmu biograficznego

Dodano: 09.11.2018 15:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ewa Chodakowska odniosła się w wywiadzie między innymi do kłótni z fankami o ogromne pieniądze, które - ich zdaniem - niesłusznie zarabia. Ulubiona trenerka Polek zdradziła także, jak wyglądają jej stosunki z mężem, Lefterisem.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone