wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Eryk Lubos  RSS
Mamed Khalidov i Eryk Lubos opowiadają o pierwszym polskim filmie o MMA: To będzie polski "Rocky"! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 05.12.2018 21:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To będzie mocny początek roku! Już 11 stycznia 2019 roku do kin trafi "Underdog", czyli pierwszy polski fabularny film o MMA! Gwiazdami produkcji są Eryk Lubos i Mamed Khalidov, natomiast za reżyserię odpowiada Maciej Kawulski. Mieliśmy okazję porozmawiać z ekipą! Sprawdźcie, czego można spodziewać się po filmie "Underdog"!

Źródło: https:

„Underdog” z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem od 11 stycznia w kinach (wideo)

Dodano: 05.12.2018 20:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W piątek, 11 stycznia 2018 roku odbędzie się kinowa premiera filmu „Underdog”. W produkcji przedstawiającej historię zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, zagrają m.in. Eryk Lubos i Mamed Khalidov.

Źródło: https:

Underdog – Lubos i Khalidov na plakacie filmu [ZDJĘCIE]

Dodano: 26.11.2018 17:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Underdog to nadchodzący, polski film o zawodniku MMA, który stara się wrócić na szczyt. Zadebiutował plakat promujący produkcję. Bohaterem filmu Underdog jest zawodnik MMA, Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o...

Źródło: https:

Miłość jest wszystkim - 2018-11-23

Dodano: 09.11.2018 7:11 | 6 odsłon | 0 komentarzy


„Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć.
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Nasz film „Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To zupełnie nowa komedia świąteczna – ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść „ku pokrzepieniu serc” – Dorota Chamczyk, producent TVN.

Mamed Khalidov i Eryk Lubos w pierwszym zwiastunie filmu Underdog

Dodano: 06.11.2018 20:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Federacja KSW zaprezentowała nam pierwszy zwiastun filmu Underdog, w którym główne role zagrali znany zawodnik MMA Mamed Khalidov oraz Eryk Lubos. Zobaczcie sami.

Źródło: filmozercy.com

Underdog – zwiastun polskiego filmu o MMA. Lubos i Khalidov na ringu

Dodano: 06.11.2018 20:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Underdog to polska produkcja o MMA. Zobaczcie zwiastun, który właśnie pojawił się w sieci.Underdog to nadchodzący film o MMA, który jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Głównym bohaterem jest Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos), który podejmuje najważniejszą walkę w karierze ze swoim największym rywalem, Deni Takaevem (Mamed Khalidov, jego debiut aktorski). Niestety popełnia błąd, który przekreśla całą jego karierę, a Kosa traci wszystko. W obsadzie...

Źródło: https:

Ślepnąc od świateł - Zobaczcie zwiastun

Dodano: 23.08.2018 14:50 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Nowy serial HBO będzie miał premierę jesienią. W roli głównej zobaczymy Kamila Nożyńskiego. W obsadzie: Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior, Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński i Michał Czernecki.

Mamed Khalidov i Eryk Lubos jako zawodnicy MMA na pierwszych zdjęciach z filmu Underdog

Dodano: 20.08.2018 16:37 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Next Film zaprezentował pierwsze zdjęcia z filmu Underdog, w którym główne role zagrają znany zawodnik MMA Mamed Khalidov oraz Eryk Lubos. Zobaczcie sami.

Źródło: filmozercy.com

"Underdog": Lubos i Chalidov walczą w klatce

Dodano: 20.08.2018 16:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Eryk Lubos i Mamed Chalidov grają główne role w dramacie sportowym "Underdog". Za jego reżyserię odpowiadają Maciej Kawulski oraz Konrad Niewolski ("Symetria"). Poniżej prezentujemy Wam pierwsze zdjęcia z filmu. "Underdog" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone