czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Edyta Olszówka  RSS
Olszówka poucza: "Ludzie zawsze szukają ciepła, miłości i bliskości"

Dodano: 07.02.2019 13:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Olszówka i Piotr Machalica rozstali się 12 lat temu po dekadzie trudnego związku, który dla aktorki okazał się bardzo ciężki. Punktem zwrotnym była głośna awantura na pokładzie samolotu lecącego z Chicago. Pijana Olszówka wdała się w awanturę ze stewardesą, która odmówiła kolejnej lampki szampana. Para zdecydowała się rozstać i od tamtej pory Edyta ciągle jest sama, pozostawiona z marzeniami o wielkiej miłości i Oscarze. Aktorka w najnowszym wywiadzie podkreśla, że w naturze człowieka jest poszukiwanie miłości, ciepła i bliskości. Zdaniem Olszówki partnerzy często nie potrafią sobie poradzić z emocjami, pojawiają się konflikty i wybuchają awantury. Dodała, że nad każdym związkiem miłosnym, małżeńskim czy przyjacielskim trzeba pracować.

Źródło: https:

Częstochowa. Akcja teatru dla bezdomnych zwierząt

Dodano: 31.12.2018 11:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Na facebookowym profilu Teatru im. Mickiewicza co środę będą się pojawiać zdjęcia znanych artystów z bezdomnymi czworonogami. Do adoptowania zwierzaków zachęcają m.in. Muniek Staszczyk i Edyta Olszówka.

Źródło: www.e-teatr.pl

"Ojciec Mateusz": Edyta Olszówka wróci do swego byłego ukochanego?

Dodano: 03.12.2018 11:39 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Edyta Olszówka, czyli Ewa Kobylicka z „Ojca Mateusza”, przez wiele lat żyła w nieformalnym związku z Piotrem Machalicą, czyli niezapomnianym Chrisem Kamienieckim ze „Złotopolskich”. Oboje - choć od ich rozstania minęło już 12 lat – wciąż pamiętają, że przeżyli razem wiele pięknych chwil. Ostatnio podobno znów bardzo się do siebie zbliżyli...

Źródło: https:

Częstochowa. Edyta Olszówka i Piotr Polk na scenie teatru

Dodano: 06.11.2018 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Historię divy operowej i zakochanego w niej pianisty zobaczymy w sobotę 10 listopada w Teatrze im. Mickiewicza. Główne role grają Edyta Olszówka i Piotr Polk. Reżyserem "Akompaniatora" jest dobrze znany w Częstochowie Adam Sajnuk.

Źródło: www.e-teatr.pl

“1983″ - Zobaczcie zwiastun polskiej Nowości w Netflixie

Dodano: 03.10.2018 16:21 | 20 odsłon | 0 komentarzy

Zacieram ręce Premiera 30 listopada na platformie Netflix. W obsadzie: Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Ewa Błaszczyk, Wojciech Kalarus, Edyta Olszówka, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Mirosław Zbrojewicz, Agnieszka Żulewska Krzysztof Wach, Patrycja Volny i Mateusz Kościukiewicz.

"Ojciec Mateusz": Wojtek przedstawi Ewę swej matce

Dodano: 11.09.2018 10:38 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy Wojtek (Jakub Wesołowski) przedstawi Ewę (Edyta Olszówka) swej matce (Dorota Pomykała), ta zmartwi się, że jej ukochany syn spotyka się ze starszą od siebie kobietą, która w dodatku jest policjantką... Kobylicka postanowi jednak zrobić wszystko, by przyszła teściowa ją polubiła.

Premiera "Planu B" na DVD

Dodano: 06.06.2018 9:29 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Na półki sklepów trafiło dziś wydanie DVD filmu "Plan B". Główne role w komediodramacie Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy") zagrali Edyta Olszówka, Marcin Dorociński, Roma Gąsiorowska i Kinga Preis. "Plan B" to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, o znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce. Bohaterów poznajemy kilkanaście dni

Źródło: www.filmweb.pl

"Ojciec Mateusz": Ukochany Kobylickiej jest mordercą?

Dodano: 22.03.2018 11:40 | 23 odsłon | 0 komentarzy


Ukochany Ewy (Edyta Olszówka) trafi do aresztu! Możejko (Piotr Polk) oskarży go o popełnienie morderstwa... Kobylicka poprosi księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski), by pomógł jej dowieść, że Wojtek (Jakub Wesołowski) jest niewinny.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Ojciec Mateusz": Zagadki kryminalne i... uczuciowe zawirowania w nowym sezonie

Dodano: 19.02.2018 8:57 | 30 odsłon | 0 komentarzy


W nowym sezonie "Ojca Mateusza"między Natalią (Kinga Preis) a Pluskwą (Eryk Lubos) zacznie mocno iskrzyć, Dziubak (Bartłomiej Firlet) wreszcie spełni żądanie swej matki (Hanna Śleszyńska) i znajdzie sobie dziewczynę, a nad związkiem Ewy (Edyta Olszówka) i Wojtka (Jakub Wesołowski) niespodziewanie zawisną czarne chmury.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone