niedziela, 21 października 2018 r.  Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Wiadomości z tagiem Edyta Herbuś  RSS
Magik tańca i popularni Caro Dance w kolejnych Pojedynkach. Kto przeszedł do półfinału? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.10.2018 21:32 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Co działo się w drugim odcinku z pojedynkami "World of Dance - Polska"? Którzy tancerze najbardziej zachwycili jurorów: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego? Sprawdź, kto przeszedł do kolejnego etapu tanecznej rywalizacji!

Źródło: https:

Herbuś walczy z falbanami na ściance

Dodano: 11.10.2018 11:18 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Edyta Herbuś od kilku lat próbuje romansować z aktorstwem. Do tej pory tancerka dorobiła się kilku ról w serialach oraz teatrze. Celebrytce udało się także dostać rolę w najnowszym filmie Marka Koterskiego. Herbuś na uroczystej premierze pojawiła się w czerwonej sukni z ogromnymi falbanami. Niestety kreacja na ściance przysporzyła celebrytce więcej problemu niż pożytku. Zobaczcie, jak walczyła o dobre ujęcie.  

Źródło: https:

Herbuś zachwycona ekspresją uczestnika "WoD": "Lubię gościa!"

Dodano: 29.09.2018 12:18 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnastoletni Ildar Gaynutdinov przygodę z tańcem rozpoczął już w wieku 7 lat. Gdy był jeszcze małym dzieckiem, lekarze zdiagnozowali u niego autyzm.  Idealną terapią okazał się taniec, a regularne treningi pozwoliły mu się otworzyć na świat oraz rówieśników. Już w wieku 14 lat był solistą w Teatrze Todes w Moskwie. Ildar wystąpił w najnowszym odcinku World of Dance, w którym swoim talentem oraz ekspresją zachwycił Edytę Herbuś. Zobaczcie reakcję poruszonej celebrytki.

Źródło: https:

Zapłakana Edyty Herbuś i czarodziej tańca z autyzmem. Co się wydarzyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 28.09.2018 21:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

To już 3. odcinek programu "World of dance - Polska"! Kto zachwycił tym razem? Komu udało się doprowadzić Edytę Herbuś do łez? Zobacz, co wydarzyło się w 3. odcinku "Worlld of dance - Polska"!

Źródło: https:

Tomasz Barański wspomina swój związek z Herbuś: "Nasza przyjaźń jest fantastyczna"

Dodano: 25.09.2018 18:19 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wchodząc na ekrany polskich telewizorów, Taniec z gwiazdami przyciągnął za sobą masę zawodowych tancerzy, którym właśnie otworzyła się furtka do świata celebrytów. Spośród całej tej grupy niewątpliwie największą rozpoznawalność zdobyła zasiadająca obecnie w jury polsatowskiego World of dance - Edyta Herbuś. O swojej relacji z celebrytką wypowiedział się ostatnio Tomasz Barański, jej wieloletni przyjaciel i partner z parkietu, odnosząc się do upublicznionego ostatnio nagrania sprzed lat, ukazującego jego taniec z Edytą na wakacyjnym obozie.

Źródło: https:

Taneczna formacja z Włoch i zjawiskowy młody Rosjanin. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [ZDJĘCIA]

Dodano: 22.09.2018 3:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Za nami 2. odcinek "World of Dance - Polska" i kolejne wielkie taneczne emocje. Kto tym razem pojawił się na castingach do nowego tanecznego show Polsatu? Kogo jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał "Roofi" Kamiński przepuścili do kolejnego etapu? Sprawdź, co wydarzyło się w 2. odcinku "World of Dance - Polska"!

Źródło: https:

Rock and rollowi Mistrzowie Europy na scenie! Zobacz ich występ! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 21.09.2018 7:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rock and rollowi Mistrzowie Europy pojawili się w 2. odcinku programu "World of Dance - Polska". Jak zostali ocenieni przez jury w składzie: Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński i Michał Malitowski? Zobacz fragment występu!

Źródło: https:

11-letnia Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim. "Byłam po raz pierwszy zakochana"

Dodano: 20.09.2018 14:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Edytę Herbuś i Tomasza Barańskiego łączy wspólna historia taneczna, która zaczęła się, gdy oboje mieli zaledwie po 11 lat. Pasja przerodziła się w miłość, która między tancerzami trwała aż 12 lat, z nielicznymi przerwami na chwilowe kryzysy. Podczas najnowszego odcinka World of Dance Polska celebrytka powróci wspomnieniami do pierwszego obozu tanecznego. Jurorka show z wielką czułością wspomina tamten czas oraz taniec z Tomkiem Barańskim. Zobaczcie nagranie z 11-letnią Herbuś w tańcu z dawną miłością.

Źródło: https:

11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim! Jak wtedy wyglądali? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.09.2018 16:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przed premierą 2. odcinka „World of Dance Polska” mamy dla was coś wyjątkowego. nagranie, na którym 11-letnia Edyta Herbuś tańczy z…Tomkiem Barańskim! Zobaczcie, jak wyglądały taneczne początki jurorki „World of Dance Polska”!

Źródło: https:

Jurorzy i prowadzący spotkali się z fanami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 17.09.2018 13:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

„World of Dance - Polska” wystartowała na antenie Telewizji Polsat, a jurorzy i prowadzący postanowili spotkać się z fanami tanecznego formatu. Jak wypadli Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Rafał „Roofi” Kamiński i Karol Niecikowski? Zobaczcie zdjęcia!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone