piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Donald Trump  RSS
Minge broni Jemioła: "Moda jest biznesem jak każdy inny. Donald Trump plajtował dwa razy"

Dodano: 02.10.2018 12:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Polska moda przechodzi kolejny kryzys wraz z medialną burzą wokół desantu przeprowadzonego przez przystojnego komornika na butik Łukasza Jemioła. Projektant zalegał rzekomo z płatnościami dla podwykonawców z Łodzi, wynoszącymi pół miliona złotych. Swojego kolegę po fachu postanowiła obronić jednak Ewa Minge. Filantropka kandydująca do miana głosu rozsądku polskiego show biznesu stwierdziła, że moda jest bardzo trudnym i zmiennym biznesem, w którym ciężko o stały sukces.

Źródło: https:

Czyściciele internetu - 2018-09-28

Dodano: 14.09.2018 7:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

reżyseria: Hans Block, Moritz Riesewieck
tytuł oryginalny: The Cleaners
Każdego dnia co minutę 500 godzin materiału filmowego jest przesyłanych na YouTube, 450 000 tweetów jest publikowanych na Twitterze, a 2,5 miliona postów na Facebooku. Jego współzałożyciel Mark Zuckerberg obiecał kiedyś, że Facebook będzie bez ograniczeń dzielić się wszystkim z każdym, ale okazało się, że jest zupełnie inaczej. Internet nie jest wcale tak neutralny, demokratyczny i wolny, jak się nam z pozoru wydaje. Tysiące moderatorów treści na Filipinach dzień w dzień decyduje o tym, co pojawia się, a co nie w mediach społecznościowych. To właśnie oni akceptują lub odrzucają publikowane przez nas filmy i zdjęcia. I o ile trudno się spierać z potrzebą monitorowania wszelkich obrazów przemocy, to we wszystkich innych przestrzeniach taka cenzura wydaje się dyskusyjna. A już na pewno wiele wątpliwości budzić może przypadek pochodzącego z Los Angeles artysty Illmy Gore’a, który chciał umieścić na Facebooku nagiego Donalda Trumpa z małym penisem, ale zdecydowano o usunięciu go z sieci ponieważ pogarszał wizerunek amerykańskiego prezydenta. Co więcej konto Gore’a na Facebooku zostało zamknięte.
Film przedstawia kulisy, skutki i ofiary internetowej cenzury, która de facto okazuje się idealnym narzędziem do sterowania rzeczywistością. Wysoko postawieni eksperci techniczni i byli czyściciele sieci opowiadają o potrzebie i praktyce takich działań. Okazuje się, że media społecznościowe negocjują z niektórymi krajami dostęp do materiałów krytycznych wobec ich rządów. Jak to możliwe, że wielkie internetowe korporacje, takie jak Facebook, czy Instagram o niewielkiej lub zerowej odpowiedzialności wobec swoich klientów mają dziś taką władzę, o jakiej do tej pory większość państw mogłaby tylko pomarzyć?

Źródło: https:

Donald Trump chce zwolnienia szefa CNN

Dodano: 31.08.2018 22:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W jednym z ostatnich tweetów, prezydent USA Donald Trump zaatakował szefa stacji CNN, Jeffa Zuckera. Stwierdził, by zwolnić wydawcę z pracy.

Źródło: https:

Who is America? : sezon 1, odcinek 4 – recenzja

Dodano: 08.08.2018 10:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy


W najnowszym odcinku Who is America, Sacha Baron Cohen prezentuje nam między innymi golden shower w wykonaniu zwolennika Donalda Trumpa, seks oralny podczas wywiadu oraz pornograficzną bajkę dla dzieci. Jesteście gotowi?

Źródło: https:

Korespondentka CNN niewpuszczona na briefing Donalda Trumpa za „niestosowne pytania”, solidaryzuje się z nią Fox News (wideo)

Dodano: 26.07.2018 20:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kaitlin Collins z CNN nie wpuszczono w środę na briefing Donalda Trumpa, bo administracji Białego Domu nie spodobały się pytania, które zadawała prezydentowi USA kilka godzin wcześniej. Decyzję dotyczącą Collins skrytykowali m.in. szef Fox News i Stowarzyszenie Korespondentów w Białym Domu.

Źródło: https:

Gunn 2? Twórca "Ricka i Morty'ego" kaja się za żarty o pedofilii

Dodano: 24.07.2018 9:08 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Po zakończonej sukcesem kampanii przeciwko Jamesowi Gunnowi, prawicowi bloggerzy przypuścili zmasowany atak na kolejną znaną postać, która publicznie krytykuje Donalda Trumpa. Tym razem jednak efekt ich działań jest odmienny. Z grzechów przeszłości musi się tłumaczyć Dan Harmon, twórca popularnego serialu animowanego "Rick i Morty". W weekend przypomniane zostało jego wideo, które nakręcił dla

Źródło: https:

Peter Fonda przeprasza za sugerowanie, że syn Donalda Trumpa powinien być zamknięty z pedofilami

Dodano: 25.06.2018 19:45 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Aktor Peter Fonda przeprosił za umieszczonym na Twitterze wpis sugerujący, że 12-letni syn Donalda Trumpa, Barron powinien zostać zamknięty w klatce z pedofilami.

Źródło: https:

Josh Brolin czyta tweety Donalda Trumpa jako Thanos – obejrzyj wideo

Dodano: 22.06.2018 11:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W sieci pojawiło się wideo, w którym Josh Brolin czyta tweety prezydenta Donalda Trumpa głosem Thanosa.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone