wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Doda: "To ochrona mojego męża i małżeństwa"

Dodano: 08.12.2018 14:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dorota Rabczewska jest jedną z tych gwiazd, które obchodzą się ze swoją miłością w sieci i w wywiadach. Niestety nie kończyło się to dobrze, bo zaraz po czułych wyznaniach wychodził jakiś skandal związany z jej ówczesnym partnerem.Dzisiaj wydaje się, że Doda nieco zmądrzała i inaczej podchodzi do tego typu kwestii. Świadczyć o tym może chociażby rezygnacja z udziału w programie "The Story of My Life". Mimo że piosenkarka, jak sama stwierdziła, jest wielką fanką show, odrzuciła propozycję wzięcia w nim udziału. Wcześniej oczywiście pytając na instagramowym profilu obserwatorów o ich zdanie. Swoją decyzję Rabczewska tłumaczyła chęcią obrony najbliższych: To ochrona mojego męża i małżeństwa. Chciałabym, żeby moich bliskich nie było w show biznesie, po mnie hejt spływa jak po kaczce - wyznała. Zobaczcie.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Aktorka z Rekinado pozywa Syfy do sądu. Chce ogromnego odszkodowania

Dodano: 08.12.2018 13:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tara Reid, aktorka znana z filmowej serii Rekinado, pozwała do sądu producentów i stację Syfy. Żąda odszkodowania za bezprawne wykorzystanie jej wizerunku.Zgodnie z nowymi informacjami, Tara Reid, jedna z aktorek serii Rekinado, pozwała do sądu stację Syfy i jej producentów. Powodem jest bezprawne wykorzystanie jej wizerunku na automatach do gier - takie znajdują się w kasynach w różnych częściach kraju, stanowiąc dodatkowy element promocji filmu (przykładową maszynę z serii Rekinado możecie...

Tagi: Doda
Źródło: https:

Venom złości się jak Hulk w pierwszej usuniętej scenie z filmu

Dodano: 08.12.2018 12:27 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Już niedługo Venom trafi na fizyczne nośniki Blu-ray i 4K UHD, a Sony z tej okazji pokazało nam dzisiaj pierwszą z usuniętych scen, które znajdą się w materiałach dodatkowych na płytach. Zobacz...

Tagi: Blu-ray, Doda
Źródło: filmozercy.com

Horodyńska: "Polki dużo obserwują, ale nie zawsze wybierają z tego to, co dla nich właściwe

Dodano: 08.12.2018 11:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Joanna Horodyńska od lat jest przekonana o swoim świetnym wyczuciu stylu. Stąd przez lata pozwala sobie na ocenianie stylizacji, w których pojawiają się polscy celebryci.Dlatego też nie było zaskoczeniem, gdy ostatnio postanowiła wypowiedzieć się w kwestii wyczucia stylu u Polek: Polki dużo obserwują, ale nie zawsze wybierają z tego to, co dla nich właściwe - stwierdziła "ekspertka" i dodała również, że czeka aż kobiety w Polsce w końcu się "otworzą". Cokolwiek to znaczy. Liczycie się ze zdaniem stylistki?

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: https:

Felicjańska znowu pije? "Twierdzi, że wszystko ma pod kontrolą"

Dodano: 07.12.2018 13:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prawie osiem lat temu Ilona Felicjańska będąc pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek. Trzeba przyznać, że bardzo umiejętnie dorobiła się na tym incydencie. Tuż po nim przyznała się do uzależnienia, napisała kilka książek o alkoholizmie i obecnie jest o niej głośno wciąż głównie w kontekście walki z nałogami. Kilka dni temu celebrytka zamieściła na Facebooku niepokojący wpis.  Dodajmy, że choć Felicjańska została "ambasadorką trzeźwości" przyznała publicznie, że ma kontrolę nad nałogiem i pozwala sobie na "posmakowanie wina" od czasu do czasu, by nie żyć w strachu przed alkoholem. Sposób Ilony najwyraźniej nie okazał się idealny.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Zagraliśmy w "Rolnik szuka żony", więc wy już nie musicie

Dodano: 07.12.2018 12:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na fali ogromnej popularności programu "Rolnik szuka żony" TVP powstała gra planszowa o tym samym tytule. Postanowiliśmy w nią zagrać, żeby przekonać się, jak wiele ma wspólnego z formatem telewizyjnym. Jaki werdykt? Niestety z programu randkowego zaczerpnięta jest sama idea szukania pary i kilka historii z programu. Gra polega na odpowiadaniu na pytania na ogólne tematy typu poglądy na sposób spędzania wolnego czasu, styl życia, ubierania się, ulubione dania... To dość bezpieczna i... nudna tematyka. W dodatku na każde pytanie możliwe są dwie odpowiedzi, obie nieraz żenująco stereotypowe. Dynamika całej rozgrywki jest mało zadowalająca, trudno przy niej utrzymać uwagę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas imprezy gra... zabije klimat. Być może przy tych pytaniach i mało skomplikowanych zasadach gra byłaby odpowiednia dla seniorów bez doświadczenia w jakichkolwiek grach.Jest przewidziana 3 do 6 graczy, powyżej 15 roku życia.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Wyjątkowe polskie wydania komiksów.

Dodano: 06.12.2018 18:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Hej, zakładam ten temat by dzielić się w nim opiniami na temat wyjątkowych POLSKICH wydań komiksów. Edycje limitowane, specjalne, itp. itd. Poniżej fotka z najciekawszymi polskimi wydaniami moim zdaniem. Mógłbym dodać do tego jeszcze Sprawiedliwość od Mucha Comics, ale akurat nie mam jej pod ręką. Od lewej - Legion - edycja ze slipcase, kilkanaście sztuk zostało wyprodukowanych, Zagubione Dziewczęta - edycja w slipcase, Incal - edycja limitowana do 100 sztuk, Świat Edeny - edycja limitowana, Incal - trylogia w slipcase, Kasta Metabaronów - slipcase. Co byście jeszcze dodali do tej listy?

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: forum.filmozercy.com

Popek promuje literackie dzieło: "Chciałam uchwycić moment przełomu w moim życiu"

Dodano: 06.12.2018 13:20 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anna Popek może pochwalić się kolejnymi literackimi wypocinami. Dziennikarka promuje obecnie nową książkę "Piękna pięćdziesiątka", które jest połączeniem poradnika i pamiętnika, w którym celebrytka zdradziła swoje sposoby na piękno ciała i pogodę ducha. Do powstania poradnika zainspirowały Popek pięćdziesiąte urodziny, które obchodziła w czerwcu tego roku. Dziennikarka postanowiła podzielić się wszystkimi swoimi doświadczeniami z różnych dziedzin życia. W najnowszym wywiadzie zapewnia, że to najlepszy wiek dla kobiety, ponieważ bez wyrzutów sumienia może skupić się na samej sobie. Prezenterka dodała, że w swoim "dziele" poświęciła również spory rozdział toksycznym kobietom. Kim się inspirowała?

Tagi: Doda
Źródło: https:

Doda znów zawiodła się na ludziach. "Zostałam wyrolowana przez producenta"

Dodano: 05.12.2018 14:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Patrycja Kujawa to młoda projektantka, która dzięki Dodzie dała się poznać szerze publiczności. Rabczewska nosi jej kreacje nie tylko na scenie, a podczas ostatniego pokazu Kujawy zasiadła w pierwszym rzędzie. Wydarzenie połączone było z eventem fundacji Luberty Pomagają prowadzonej przez Ewę i Tomasza Lubertów.

Tagi: Doda
Źródło: https:

Mucha bawi się w Magdę Gessler: "Polska jest kulinarnie niezwykle rozwinięta"

Dodano: 05.12.2018 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Niewielu pamięta, że Anna Mucha jest absolwentką legendarnej nowojorskiej szkoły aktorskiej Lee Strasberga. Nic w tym dziwnego, bo na próżno szukać jej w popularnych polskich filmach. Aktorkę podobno częściej można obecnie zobaczyć na deskach teatru. Jednakże od kilku lat Mucha zdecydowanie najlepiej sprawdza się w roli instagramerki, regularnie publikując na swoim profilu kolejne posty.Jak się ostatnio okazało, Ania świetnie sprawdza się również w roli krytyka kulinarnego, wnikliwie oceniając za pośrednictwem Instagrama odwiedzane przez siebie restauracje. W udzielonym niedawno wywiadzie celebrytka stwierdziła: Polska jest kulinarnie niezwykle rozwinięta i dodała, że nie znosi marnotrawienia czasu i pieniędzy. Myślicie, że pokusi się kiedyś o własną restaurację?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone