wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Danuta Stenka  RSS
Polskie Radio. Audycja z Danutą Stenką i Łukaszem Maciejewskim

Dodano: 06.12.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

5 grudnia na antenie radiowej Dwójki można było wysłuchać audycji Jakuba Kukli, której gośćmi byli Danuta Stenka i Łukasz Maciejewski. Tematem rozmowy była książka "Flirtując z życiem".

Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. "Flirtując z życiem" powraca do księgarń

Dodano: 09.11.2018 9:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w kinie Atlantic odbędzie się premiera nowego wydania "Flirtując z życiem", bestsellerowego (blisko 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy) wywiadu-rzeki z Danutą Stenką.

Źródło: www.e-teatr.pl

Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie: "Na półce 50+ jest bardzo słabo"

Dodano: 08.11.2018 20:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka już od ponad kilkunastu lat cieszyć się może statusem topowej polskiej aktorki. Jednak pomimo niebywałego talentu i doświadczenia, artystka przyznaje, że nadal ubolewa nad skromną ilością ambitnych propozycji zawodowych w filmie dla jej równolatek. Podczas ostatniego wywiadu dla portalu przeambitni.pl, gwiazda "Nigdy w życiu" wyraziła swoje niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy, chociaż przytoczona przez nią rozmowa z Agatą Kuleszą sugeruje, że ta nieciekawa dla dojrzałych aktorek sytuacja powoli ulega zmianie.

Źródło: https:

Stenka wyznaje: "Dość poważnie odchorowałam telefon"

Dodano: 08.11.2018 11:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka jest jedną z najzdolniejszych polskich aktorek, jednak jak sama jakiś czas temu przyznała, przez lata czuła się "zaszufladkowana" pod względem zawodowym, ponieważ była angażowana jedynie do ról romantycznych i szlachetnych.Ostatnio 57-latka postanowiła wypowiedzieć się w temacie social mediów. Artystka stwierdziła, że nie ma żadnego konta w mediach społecznościowych, a jej kontakt z innymi sprowadza się jedynie do mailowania, smsowania i dzwonienia. Jednakże dodała również, że w momencie, gdy pojawiły się telefony komórkowe, porządnie je odchorowała: Dość poważnie odchorowałam telefon komórkowy. Wypracowałam sobie umiejętność odklejenia się od telefonu. Mój telefon leży na dnie torby. Zazdrościcie?

Źródło: https:

Planeta singli 2. Uroczysta premiera filmu [ZDJĘCIA] Na premierze gwiazdy, m.in. Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz

Dodano: 06.11.2018 16:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Planeta singli 2", czyli kontynuacja hitowej komedii romantycznej, niebawem wejdzie na ekrany kin. Kiedy premiera "Planety singli 2"? Uroczysta premiera z udziałem gwiazd odbyła się w poniedziałek w Złotych Tarasach. Pojawili się na niej m.in. Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Weronika Książkiewicz. "Planetę singli 2" będziemy mogli oglądać w kinach już od piątku 9 listopada. Czy powtórzy sukces pierwszej części? Przejdź do galerii, aby zobaczyć zdjęcia z premierowego pokazu filmu.

Planeta singli 2. Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Weronika Książkiewicz na premierze w Złotych Tarasach [ZDJĘCIA]

Dodano: 06.11.2018 9:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Planeta singli 2", czyli kontynuacja hitowej komedii romantycznej, wchodzi na ekrany kin już w piątek 9 listopada. W poniedziałek w Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera, na której pojawili się m.in. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii. Czy "Planeta singli 2" ma szansę powtórzyć sukces pierwszej części?

TVP produkuje film „Klecha”. Kinowa premiera 1 marca

Dodano: 31.10.2018 22:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu „Klecha” opowiadającego historię niezwykle brutalnych działań powstałej w 1973 roku tzw. „Grupy D”. W produkowanym przez TVP projekcie grają m.in. Piotr Fronczewski, Artur Żmijewski i Danuta Stenka. Kinowa premiera została zaplanowana na 1 marca 2019 roku.

TVP przygotowuje odpowiedź na "Kler" Smarzowskiego? Fronczewski, Żmijewski i Stenka w obsadzie! [ZDJĘCIA]

Dodano: 30.10.2018 19:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska jest koproducentem nowego filmu Jacka Gwizdały pt. "Klecha". Właśnie zakończyły się zdjęcia do tej produkcji. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Mirosław Baka, Piotr Fronczewski, Artur Żmijewski oraz Danuta Stenka. Czy "Klecha" będzie swoistą odpowiedzią na "Kler" Wojciecha Smarzowskiego?

Stenka reklamuje się: "Marzy mi się rola wiejskiego babona albo kogoś chorego psychicznie"

Dodano: 04.10.2018 13:43 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka obecna jest w polskim show biznesie od ponad trzydziestu lat. Mimo to aktorka czuje niedosyt, ponieważ uważa, że została zaszufladkowana i od lat wydeptuje ścieżki, które już dobrze zna. Przekonuje, że istnieje wiele ról, które chętnie by zagrała. Stenka wyznała, że jej marzeniem jest rola prostej, wiejskiej kobiety lub osoby chorej psychicznie. W najnowszym wywiadzie żaliła się, że do tej pory nikt nie zaproponował jej roli "tłumoka"... Myślicie, że ktoś spełni w końcu marzenie aktorki?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone