czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Danuta Stenka  RSS
Tłumy na premierze Planety Singli 3. Zobacz zdjęcia

Dodano: 07.02.2019 6:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Tłumy kinomanów na uroczystej premierze "Planety Singli 3" (reż. Sam Akina) w Cinema City Wroclavia. Fani polowali na autografy gwiazd, a okazji było wiele, bo na premierze obecna była cała obsada, m.in. Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Borys Szyc i Danuta Stenka. Producenci, Michał Chaciński i Radosław Drabik, uprzedzili widzów, że czwartej części filmu - przynajmniej na razie - nie będzie. A szkoda, bo wszystkie trzy części mogą uznać za wyjątkowo udane. A już niebawem w "Gazecie Wrocławskiej" wywiady z Maciejem Stuhrem i Radosławem Drabikiem. Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu.

Uśmiechnięta Stenka posłusznie wykonuje polecenia paparazzi

Dodano: 05.02.2019 14:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka niedawno żaliła się, że od wielu lat nie może wydostać się z "zawodowej szuflady". Aktorka zaczęła nawet snuć marzenia o roli czarnego charakteru lub "wiejskiej baby". Mimo niezadowolenia, 57-latka nie odmawia udziału w komediach romantycznych, gdzie nadal gra szlachetne bohaterki. Na premierze trzeciej części Planety Singli aktorka w butelkowej i opiętej sukience posłusznie wykonywała prośby i polecenia paparazzi. Zobaczcie.

Źródło: https:

Planeta singli 3 - 2019-02-08

Dodano: 31.01.2019 7:11 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Trzecia część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? O tym widzowie dowiedzą się już na Walentynki 2019! Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Artur Żmijewski i Maria Dębska w filmie "Czarny mercedes". Koniec zdjęć

Dodano: 30.01.2019 20:54 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Janusz Majewski zakończył zdjęcia do sensacyjnego kryminału "Czarny mercedes". W filmie grają m.in. Artur Żmijewski, Andrzej Zieliński, Maria Dębska, Bogusław Linda, Sonia Bohosiewicz, Danuta Stenka, Marian Opania czy Wiktor Zborowski.

FOTO: Nadchodzi "Sala samobójców 2"

Dodano: 27.12.2018 13:35 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zakończyły się prace nad filmem "Sala samobójców. Hejter" i w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia. Wy znajdziecie je poniżej: Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców

Źródło: https:

Polskie Radio. Audycja z Danutą Stenką i Łukaszem Maciejewskim

Dodano: 06.12.2018 0:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

5 grudnia na antenie radiowej Dwójki można było wysłuchać audycji Jakuba Kukli, której gośćmi byli Danuta Stenka i Łukasz Maciejewski. Tematem rozmowy była książka "Flirtując z życiem".

Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. "Flirtując z życiem" powraca do księgarń

Dodano: 09.11.2018 9:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w kinie Atlantic odbędzie się premiera nowego wydania "Flirtując z życiem", bestsellerowego (blisko 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy) wywiadu-rzeki z Danutą Stenką.

Źródło: www.e-teatr.pl

Danuta Stenka o dyskryminacji wiekowej w polskim filmie: "Na półce 50+ jest bardzo słabo"

Dodano: 08.11.2018 20:53 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Stenka już od ponad kilkunastu lat cieszyć się może statusem topowej polskiej aktorki. Jednak pomimo niebywałego talentu i doświadczenia, artystka przyznaje, że nadal ubolewa nad skromną ilością ambitnych propozycji zawodowych w filmie dla jej równolatek. Podczas ostatniego wywiadu dla portalu przeambitni.pl, gwiazda "Nigdy w życiu" wyraziła swoje niezadowolenia z obecnego stanu rzeczy, chociaż przytoczona przez nią rozmowa z Agatą Kuleszą sugeruje, że ta nieciekawa dla dojrzałych aktorek sytuacja powoli ulega zmianie.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone