sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Czesław Mozil  RSS
Mozil śpiewa dla uchodźców: "Wicher wśród namiotów gna, kucheneczka grzeje mała"

Dodano: 22.12.2018 12:07 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Dziesiątki tysięcy syryjskich uchodźców w Libanie muszą przetrwać tegoroczną zimę w prowizorycznych namiotach. Każda noc spędzona na wychłodzonej podłodze, od której izoluje tylko cienka gąbka zastępująca łóżko, zamienia się w dramat. Organizacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, która od kilku lat pomaga uchodźcom w Libanie, stara się wesprzeć ich w przetrwaniu tegorocznej zimy. Akcję wsparł również Czesław Mozil, który w swojej interpretacji wykonał piosenkę Zima zła. Słowa nie zgadzają się jednak do końca z tymi z wiersza Marii Konopnickiej. Celebryta śpiewa o wichrze wśród namiotów z cienkich płacht i tym, że uchodźcy boją się zimy. Zobaczcie. 

Źródło: https:

Mozil rozdaje swoje płyty z bagażnika

Dodano: 18.12.2018 15:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mozil rozpoczął niedawno promocję projektu "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości", w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju akompaniują Czesławowi. W rozpowszechnieniu krążka miał pomóc specjalny muzyczny kalendarz adwentowy oraz utwór nagrany w duecie z Quebonafide. Niestety, najnowszy pomysł muzyka nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Kilka dni temu Mozil gościł w Pytaniu na Śniadanie, gdzie uprzejmość znajomego w przyniesieniu stojaka "nagrodził" podarowaniem kilku krążków. Najwyraźniej celebryta jest bardzo związany ze swoją twórczością, gdyż w bagażniku jego auta zalegają kartony z płytami.

Źródło: https:

Aktorzy ekscytują się serialem o whisky. Siudym zapewnia: "Serial ma charakter edukacyjny"

Dodano: 27.10.2018 16:23 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jakiś czas temu odbyła się premiera stworzonego przez markę Ballantines serialu "Kropla prawdy". W projekcie możemy zobaczyć wiele znanych twarzy, nie tylko aktorów, a również gwiazd muzyki. W serialu występują m.in. Tede i Czesław Mozil. Wszyscy zaangażowani w produkcję bardzo pozytywnie wypowiadają się o nowym serialu:Na planie wszyscy są rodziną - wyznał na premierze Artur Steranko. Marek Siudym dodał nawet, że serial ma charakter edukacyjny i nazwał whisky zjawiskiem kulturowym. Wszyscy aktorzy utrzymują, że przy pracy nad projektem nauczyli się wielu nowych rzeczy. Jesteście ciekawi? Zachęcili Was do obejrzenia?

Źródło: https:

Bydgoszcz. Minimusical z Mazurówną i Mozilem jesienią

Dodano: 14.08.2018 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Mistrz i Róża/Twardowski w Bydgoszczy" to nowy filmowy projekt artystycznej grupy Czarny Karzeł. W tym minimusicalu usłyszymy rap i operę. Zaśpiewa Czesław Mozil, zatańczy Krystyna Mazurówna, a bydgoski raper Bisz wcieli się w rolę diabła.

Źródło: www.e-teatr.pl

Gliwice. Czas na wielki finał Festiwalu Ulicznicy

Dodano: 28.07.2018 10:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

To już ostatni weekend gliwickich Uliczników. W piątek będzie można zobaczyć "Spowiedź emigranta" Czesława Mozila, a w sobotę i niedzielę spektakl znakomitej katalońskiej formacji Los Galindos. Dla dzieci natomiast atrakcje przygotowała Hapijama Fun Art.

Źródło: www.e-teatr.pl

Mozil chwali się rodzinnym albumem: "Wybuch uczucia zaskoczył nas w Toruniu"

Dodano: 07.04.2018 12:02 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Czesław Mozil przez lata stronił od stałych związków, a w wywiadach często przechwalał się liczbą swoich kochanek, których, według jego skrupulatnych szacunków, było kilkaset. Rok tremu postanowił się w końcu ustatkować, biorąc ślub z biznesową wspólniczką, Dorotą Zielińską. Mimo krótkiego stażu, obydwoje pojawili się wczoraj w finałowym odcinku The Story Of My Life. Historia naszego życia. Przy okazji przestawienia historii swojej miłości i metamorfozy pokazali rodzinny album. Choć znali się od lat, nagły wybuch uczucia zaskoczył ich w Toruniu i zgodnie uznali, że nie będą się przed nim bronić.

Źródło: https:

"The Story Of My Life. Historia naszego życia". Czesław Mozil i jego żona Dorota starsi o 25 i 50 lat! Jak będą wyglądać na starość? [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 07.04.2018 9:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Za nami finałowy odcinek programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia", w którym muzyk Czesław Mozil z żoną Dorotą odbyli niezwykłą podróż w czasie. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z ich metamorfozy. Jak będą wyglądać starsi o 25 i 50 lat? Zobacz zdjęcia!

Źródło: https:

"The Story Of My Life. Historia naszego życia". Zobacz rodzinne zdjęcia Czesława Mozila i jego żony Doroty! [ZDJĘCIA]

Dodano: 06.04.2018 13:10 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W piątym, finałowym odcinku „The Story Of My Life. Historia naszego życia” niezwykłe emocje przeżyją Dorota i Czesław Mozilowie. Już teraz zobaczcie zdjęcia z ich rodzinnego albumu!

Źródło: https:

Mozil komplementuje żonę w telewizji: "Mam bardzo mądrą i inteligentną kobietę!"

Dodano: 04.04.2018 8:29 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W piątym, finałowym odcinku The Story Of My Life. Historia naszego życia pojawią się Dorota i Czesław Mozilowie. Ślub pary był owiany tajemnicą. Teraz, ponad rok od uroczystości, Czesław wystąpi z żoną Dorotą w programie Polsatu i razem opowiedzą historię swojej miłości. W programie będę mieli okazję zobaczyć, jak może wyglądać ich przyszłość za 25 i 50 lat. Zobaczcie zwiastun odcinka.

Źródło: https:

"The story of my life. Historia naszego życia". Czesław Mozil z żoną Dorotą gośćmi finałowego odcinka programu! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Dodano: 03.04.2018 14:20 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Gośćmi finałowego odcinka programu "The story of my life. Historia naszego życia" będą Czesław Mozil z żoną Dorotą. O czym opowiedzą prowadzącej Katarzynie Montgomery? Jak wyobrażają sobie wspólną przyszłość za 25 i 50 lat? Zobacz zwiastun i zdjęcia z 5. odcinka programu!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone