czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Cezary Pazura  RSS
Rozmawiamy z Cezarym Pazurą

Dodano: 25.01.2019 10:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W młodości pisał wiersze i grał na klarnecie. Dziś najwięcej frajdy sprawia mu granie gangsterów i degeneratów. W rozmowie z Łukaszem Muszyńskim Cezary Pazura opowiada m.in. o roli w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko", trudach bycia gwiazdą Internetu i dalekich przelotach w teatrze. Przy okazji zdradza, czy doczekamy się trzeciej części "Psów".  *** Łukasz Muszyński: Nie ma pan wrażenia, że

Źródło: https:

Zwiastun nowego sensacyjno-szpiegowskiego filmu Władysława Pasikowskiego! Kiedy premiera?

Dodano: 25.01.2019 3:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Film sensacyjno-szpiegowski, inspirowany misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Philippe Tłokiński, Julie Engelbrecht, Patrycja Volny, Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka i Jan Frycz w oficjalnym zwiastunie „Kuriera”. Premiera filmu już w marcu!

Chłopaki nie płaczą 2 - Cezary Pazura potwierdza, że będzie kolejna część kultowego filmu. Za kamerą stanie Olaf Lubaszenko?

Dodano: 23.01.2019 16:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

"Chłopaki nie płaczą" to dla wielu film, który określić można mianem kultowego. Fanów produkcji z pewnością ucieszy informacja, którą wyjawił Cezary Pazura, przy okazji jednego z wywiadów, że czeka nas kolejna część filmu, czyli "Chłopaki nie płaczą 2". Nie wiadomo jednak, kiedy przewidziana jest premiera. Jak zapowiada Pazura w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" film ma dziać się "tu i teraz" i nie będzie "odcinaniem kuponów".

Karolina Szymczak grała z Dwaynem Johnsonem, a teraz jest gwiazdą polskich "Szybkich i wściekłych'!

Dodano: 18.01.2019 3:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Już w piątek, 18 stycznia, do kin trafi film "Diablo. Wyścig o wszystko", którego zwiastun oraz plakaty promocyjne zrobiły małe zamieszanie w sieci. Dostaniemy polskich "Szybkich i wściekłych"? Jaki to będzie film? Jak w roli gangstera sprawdził się Cezary Pazura? O tym wszystkim opowiada nam Karolina Szymczak, która jest jedną z gwiazd "Diablo"!

Źródło: https:

Diablo. Wyścig o wszystko - 2019-01-18

Dodano: 10.01.2019 7:11 | 10 odsłon | 0 komentarzy


„Diablo. Wyścig o wszystko” - najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknych samochodów i szalonej jazdy. Pierwsza tego typu produkcja w Polsce to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.
W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk oraz Aleksy Komorowski. W pozostałych rolach wystąpili m.in.: Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk - nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych oraz Marcin „Różal” Różalski – popularny zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni „Jezioraka” oraz serialu „Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.
Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo. Wyścig o wszystko” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Diablo. Wyścig o wszystko – Pazura i Mohr na nowych plakatach filmu

Dodano: 09.01.2019 20:55 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Diablo. Wyścig o wszystko to polski film o wyścigach samochodowych. Zobaczcie nowe plakaty z kolejnymi bohaterami produkcji.Diablo. Wyścig o wszystko to polski film o nielegalnych wyścigach samochodowych. Fabuła skupia się na młodym chłopaku, który w poszukiwaniu pomocy dla swojej siotry trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów. W obsadzie są między innymi Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna...

Źródło: https:

Diablo. Wyścig o wszystko – plakaty kolejnych postaci. Jest Karolina Pilarczyk

Dodano: 27.12.2018 14:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Diablo. Wyścig o wszystko to polski film o nielegalnych wyścigach. Na ekranie zobaczymy m.in. podwójną mistrzynię Europy w driftingu Karolinę Pilarczyk, która doczekała się własnego plakatu.Diablo. Wyścig o wszystko doczekał się trzech nowych plakatów postaci. Widzimy na nich wspomnianą już Karolinę Pilarczyk, zawodnika KSW Marcina "Różala" Różalskiego oraz trenera personalnego Wojciecha Bocianowskiego. W obsadzie są także: Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka...

Źródło: https:

Cezary Pazura znów jako Donald Tusk! Czy aktor nie ma dość komedii? [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.12.2018 10:16 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Satyryczny serial "Ucho prezesa" momentalnie osiągnął wielką wielką popularność. Teraz wychodzi poza Internet i telewizję i zostanie przeniesiony na... scenę teatralną! Kogo zobaczymy w adaptacji scenicznej? Na pewno Cezarego Pazurę w roli Donalda Tuska! Sprawdźcie, co jeszcze wiadomo!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone