poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Cezary Pazura  RSS
Kiler/Kilerów 2-óch

Dodano: 14.10.2018 8:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

''Kiler'' z 1997 i jego sequel z 1999 to niewątpliwie jedne z najpopularniejszych polskich komedii. Oba filmy wyreżyserował Juliusz Machulski najbardziej  znany z ''Seksmisji''. Według mnie obie części to jedne z najlepszych polskich komedii. Największym plusem jest obsada,ponieważ grają prawie sami świetni aktorzy w tym:Cezary Pazura,Janusz Rewiński,Jan Englert,Jerzy Stuhr. Kilery to jedne z nielicznych filmów gdzie prawie każda postać bawi i nie irytuje. Plus mają świetny soundtrack Elektrycznych gitar. Najlepszy jest jednak Siara którego teksty weszły do obiegu. Od lat są plotki o powstaniu trzeciej części. Cezary Pazura chce połączyć Kilera z Seksmisją. Jak dla mnie to dobry pomysł. Obie części mam też na półce na dvd. O wydaniach ciężko jednak założyć temat bo wydał to Best Film który często robi dużo wydań, a że wszystkie mają tą samą okładkę to można się pogubić. A wy co sądzicie o tych filmach?

Źródło: forum.filmozercy.com

7 uczuć - 2018-10-12

Dodano: 03.10.2018 18:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy


„7 uczuć” to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że nie chcemy go zdradzać, aby nie popsuć Państwu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było! Ta absolutnie wyjątkowa, ważna, mądra, wzruszająca, ale i pełna charakterystycznego dla Marka Koterskiego humoru produkcja pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W postać Adasia Miauczyńskiego po raz pierwszy wcielił się Michał Koterski, spełniając tym samym swoje wielkie aktorskie marzenie. Jego rodziców brawurowo zagrali Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę i wielu innych artystów.
Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.
Operatorem filmu „7 uczuć” jest nagrodzony w Gdyni za „Letnie przesilenie” Jerzy Zieliński, który z Markiem Koterskim współpracował przy jego ostatnim filmie „Baby są jakieś inne”. Scenografia to dzieło Przemysława Kowalskiego („Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”), zaś kostiumy i charakteryzacja – Justyny Stolarz („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Służby specjalne”) i Tomasza Matraszka („Ostatnia rodzina”, „Volta”). Montażem zajmuje się również współpracująca na stałe z Markiem Koterskim – Ewa Smal. Film wyprodukowany został przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (producent: Włodziemirz Niderhaus), w koprodukcji ze Studiem Produkcyjnym Orka Sp. z o.o. i dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Kino Świat.

Cezary Pazura jako zachłanność. Zobacz krótkometrażówkę

Dodano: 22.09.2018 17:08 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Cezary Pazura wystąpił w filmie krótkometrażowym YouTubera Igora Leśniewskiego. Pokazuje w nim jakby wyglądała sytuacje, gdyby zachłanność była człowiekiem.

Źródło: https:

Gwiazdy na czerwonym dywanie w szczytnym celu. Kto zachwycił? [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 16.09.2018 3:55 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W sobotę, 15 września na torze wyścigów konnych Służewiec w Warszawie odbył się bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W tym roku wydarzenie odbyło się już po raz 9. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim, Cezary Pazura z żoną, Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, Anna Lewandowska, Monika Olejnik i wielu, wielu innych. Kto wyglądał najlepiej na Balu Nocy Letniej? Zobaczcie naszą obszerną galerię z tego wydarzenia!

Cezary Pazura: kocham oglądać seriale [wywiad]

Dodano: 13.09.2018 22:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Cezary Pazura opowiada mi w rozmowie o serialu audio Autor bestsellerów, o tym dlaczego kocha seriale, wyjaśnił, dlaczego nie powróci 13 Posterunek oraz zapowiedział Psy 3 i Chłopaki nie płaczą 2. Przeczytajcie mój wywiad.

Źródło: https:

Cezary Pazura potwierdza Psy 3. Mamy komentarz

Dodano: 13.09.2018 20:32 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Cezary Pazura, w wywiadzie dla naEKRANIE.pl potwierdził, że film Psy 3 rzeczywiście powstanie. Kiedy ruszą zdjęcia?

Źródło: https:

Cezary Pazura potwierdza Psy 3. Mamy komentarz

Dodano: 13.09.2018 20:32 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Cezary Pazura, w wywiadzie dla naEKRANIE.pl potwierdził, że film Psy 3 rzeczywiście powstanie. Kiedy ruszą zdjęcia?Pierwsze pogłoski o tym, że powstanie film Psy 3, pochodzą z ubiegłego miesiąca - udało nam się wówczas ustalić, że Władysław Pasikowski już pracuje nad scenariuszem, a do swoich ról mają powrócić Bogusław Linda i Cezary Pazura. Teraz mamy kolejne potwierdzenie tych doniesień - Cezary Pazura oficjalnie zapowiada, że film...

Źródło: https:

Cezary Pazura – wywiad

Dodano: 12.09.2018 13:50 | 8 odsłon | 0 komentarzy

ADAM SIENNICA: Autor bestsellerów to serial w formie audiobooka, więc rzecz dość nietypowa. Czy ta wyjątkowość jest własnie tym, co pana przyciągnęło do tego projektu? CEZARY PAZURA: Jest to jednak jakaś nowość. Wszystkie badania wskazują, że ludzie obecnie bardziej słuchają książek, niż je czytają. Wszystko ze względu na brak czasu. Nadrabiają to na przykład podczas [...]

Źródło: https:

Quiz: Rozpoznaj po zdjęciu film lub serial z Cezarym Pazurą

Dodano: 11.09.2018 9:17 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dziś przygotowałam ciekawy quiz dla wszystkich fanów Cezarego Pazury. Jak myślicie - uda Wam się rozpoznać jego filmy i seriale po zdjęciu?

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone