poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Borys Szyc  RSS
Film „Piłsudski” z Borysem Szycem powstaje w Łodzi. Zobaczcie zdjęcia z planu!

Dodano: 08.10.2018 13:15 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W łódzkim wnętrzach, m.in. w kamienicy przy ul. Nawrot, powstają zdjęcia do filmu „Piłsudski” w reżyserii Michała Rosy. W roli głównej Borys Szyc.

Źródło: https:

Paweł Domagała z żoną, Ewa Chodakowska, Borys Szyc i inni na premierze filmu! [ZDJĘCIA+RELACJA Z PREMIERY]

Dodano: 05.10.2018 11:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Za nami uroczysta premiera nowej komedii romantycznej "Serce nie sługa". Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym odtwórcy głównych ról: Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Mateusz Damięcki czy Borys Szyc. Zobaczcie naszą relację z premiery!

Źródło: https:

Kamerdyner (reż. Filip Bajon, 2018)

Dodano: 24.09.2018 23:08 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Kamerdyner, czyli najnowszy film Filipa Bajona i jeden z najgłośniejszych tytułów tegorocznego festiwalu filmowego w Gdynii - nagrodzono go nawet Srebrnym Lwem. Produkcja, na którą wydano bodajże 15 mln złotych, co jak na polskie warunki jest bardzo sporawym budżetem. W obsadzie plejada polskich gwiazd kina: Sebastian Fabijański, Janusz Gajos, Adam Woronowicz, Anna Radwan, Daniel Olbrychski, Łukasz Simlat, Borys Szyc czy Kamilla Baar. Ogólnie bałem się tego seansu. Na zapowiedzi typu "opowiedziana z wielkim rozmachem, epicka historia..." reaguje raczej alergicznie, jeśli mówimy o rodzimym kinie. Obawiałem się również tego, że Bajon nie podoła, jeśli chodzi o rozpięcie czasowe opowiadanej historii. I co prawda nie do końca mu się to udało, ponieważ momentami nawet nie czuć, że historia przeskoczyła o kilka lat do przodu, to i tak zrobił to lepiej niż taki Steve McQueen w przeciętnym "Zniewolonym". Niektóre wątki wolałbym rozwinąć, na przykład wybuch pierwszej wojny światowej. Chciałbym zobaczyć, więcej scen batalistycznych, rzeczy które spotkały bohaterów na froncie. Mam wrażenie, że od tego momentu wszystko leci już bardzo szybko, Bajon przeskakuje z miejsca A do miejsca B i niekiedy można się w tym pogubić. Ważne jest jednak to, że pomimo trwania - grubo ponad dwie godziny - film mnie nie nudził. Jest też jedna naprawdę mocna scena, a mianowicie . Można więc powiedzieć, że w pewnym momencie film staje się taką trochę wersją light "Wołynia" Smarzowskiego - za to plus. Najgorzej i tak wypada według mnie wątek melodramatyczny i próba ukazania uczucia rodzącego się pomiędzy postacią Fabijańskiego, a Zydek. Totalnie po mnie to spłynęło i miałem w sumie na nich wywalone. Nie zaangażowałem się zbytnio. Jeśli chodzi o kolejne plusy - genialnie ukazana cała ta otoczka społeczna i tego, jak bogaci musieli współżyć na Kaszubach z tymi biedniejszymi. Głównie za sprawą zmian społecznych - dzięki postaci Gajosa - można ogarnąć brnącą do przodu fabułę. Aktorstwo jest fantastyczne - Gajos kradnie absolutnie każdą scenę. Reszta też daję radę na czele z Woronowiczem, ale Gajos - woow. Czapki z głów. Nawet Fabijański bardzo nie odstaje od reszty :) Technicznie też bez zarzutów. Kostiumy, scenografie na świetnym poziomie, a także to czego boję się najbardziej przy okazji polskich filmów, czyli dźwięk. Dialogi zrozumiałe, wszystko gra i jest caacy :) 7/10

Borys Szyc i Jarosław Kuźniar otwierają internetowy teatr

Dodano: 06.09.2018 12:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Słynny aktor oraz popularny dziennikarz postanowili założyć internetowy teatr.

Źródło: https:

Borys Szyc i Jarosław Kuźniar otwierają internetowy teatr TheMuBa. Bilety od 19,90 zł

Dodano: 05.09.2018 21:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Aktor Borys Szyc uruchamia własny teatr w internecie. Na platformie TheMuBa (theatre music ballet) pokazywane będą na żywo spektakle teatralne, koncerty i przedstawienia baletowe. Ceny biletów rozpoczynają się od 19,90 zł.

Źródło: https:

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w nowym filmie Quentina Tarantino

Dodano: 29.08.2018 10:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Polski aktor Rafał Zawierucha wcieli się w Romana Polańskiego w nowym filmie Quentina Tarantino "Once Upon A Time In Hollywood". Wcześniej z tą rolą łączony był Borys Szyc.

Źródło: https:

Borys Szyc jako Marszałek Piłsudski w filmie „Piłsudski”

Dodano: 27.08.2018 20:59 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zaprezentowano pierwsze zdjęcia z planu filmu „Piłsudski”. W tytułowej roli marszałka zobaczymy Borysa Szyca. W pozostałych rolach Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Jan Marczewski, Józef Pawłowski i Tomasz Schuchardt. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michał Rosa.

Źródło: https:

Borys Szyc jako Józef Piłsudski - pierwsze zdjęcia z nowego filmu Michała Rosy

Dodano: 27.08.2018 16:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Borys Szyc i Michał Rosa pracują aktualnie na planie nowego filmu historycznego opowiadającego o życiu Józefa Piłsudskiego. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu.

Źródło: filmozercy.com

Borys Szyc jako Marszałek Piłsudski! Kiedy premiera? Kto jeszcze w obsadzie? [ZDJĘCIA]

Dodano: 27.08.2018 16:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze fotosy z planu filmu „Piłsudski”. W tytułowej roli marszałka zobaczymy Borysa Szyca. W pozostałych rolach Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Jan Marczewski, Józef Pawłowski i Tomasz Schuchardt. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michał Rosa. Za produkcję odpowiada Studio Filmowe „Kadr”. Dystrybutorem jest NEXT FILM. Premiera jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: https:

Borys Szyc jako Piłsudski. Zobacz zdjęcia z planu

Dodano: 27.08.2018 15:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Trwają zdjęcia do polskiego filmu Piłsudski, który opowiada o człowieku znanym z historii naszego kraju. Prace obecnie trwają na planie.Piłsudski rozpoczyna się w 1901 roku, w szpitalu psychiatrycznym w rosyjskim zaborze. Jednym z pacjentów jest więzień polityczny - Józef Piłsudski (Borys Szyc). Polskie podziemie niepodległościowe przygotowuje odbicie słynnego już działacza. Piłsudski zostaje uwolniony, nie dane mu będzie jednak rodzinne szczęście u boku żony (Magdalena Boczarska). Kolejne lata jego życia...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone