niedziela, 18 lutego 2018 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Bogusław Linda  RSS
Bogusław Linda pokazał swojemu ojcu, że jednak warto było zostać aktorem

Dodano: 17.02.2018 11:11 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Z krakowskiej szkoły teatralnej próbowano go wyrzucać aż trzy razy. Bo nie potrafił śpiewać. Kiedy zagrał w trzech wybitnych filmach, wszystkie, zamiast do kin, trafiły za sprawą cenzury na półkę. W końcu został etatowym twardzielem polskiego kina.

Źródło: www.polskatimes.pl

"Kobiety mafii". Premiera tuż-tuż! Zobacz nowe zdjęcia z filmu Patryka Vegi! [GALERIA]

Dodano: 13.02.2018 19:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Mamy ponad 20 nowych, niepublikowanych dotąd zdjęć z filmu "Kobiety mafii". A na nich: Bogusław Linda w towarzystwie gangsterów, śpiewająca Julia Wieniawa, roztańczony Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant w fabryce narkotyków, Katarzyna Warnke na zakupach, Olga Bołądź na torturach oraz... Filip Chajzer!

Kobiety mafii - 2018-02-23

Dodano: 09.02.2018 0:10 | 8 odsłon | 0 komentarzy

reżyseria: Patryk Vega
obsada: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska
tytuł oryginalny: Kobiety mafii
Twórca superhitów „Pitbull” i „Botoks”, Patryk Vega, uderza ponownie! „Kobiety mafii” – nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W doborowej obsadzie „Kobiet mafii” pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. „Kobiety mafii” to wybuchowe, pełne odważnych scen kino sensacyjne, w którym – obok pościgów, strzelanin, intryg i napadów – nie zabraknie humoru i wielkich emocji. Zdjęcia do filmu są kręcone w Polsce, Maroko, Hiszpanii, Danii i Szwecji, a efekt finalny pokaże, że światem polskiej mafii rządzą mężczyźni, ale za ich czynami prawie zawsze stoją gotowe na wszystko kobiety.
Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Popiel skromnie o mężu: "Boguś amantem? Nie, to słowo do niego nie pasuje!"

Dodano: 11.01.2018 10:26 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Bogusław Linda uważany jest za jedną z "ikon" polskiego filmu. Przez lata oprócz łatki twardziela, przylgnęła do niego etykieta amanta. Prywatnie aktor jest żonaty z modelką i fotografką Lidią Popiel, którą poznał na planie filmowym. Mimo licznych potknięć w małżeństwie, Popiel zapewnia, że słowo amant nie pasuje do jej męża. Mimo zainteresowania innych kobiet, zapewnia, że nie jest zazdrosna o Bogusia.

Źródło: https:

Szczeciński raper Sobota w ostrych scenach nowego filmu Patryka Vegi

Dodano: 15.12.2017 13:07 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu Vegi „Kobiety Mafii”. Przed widzami prawdziwe kino akcji - seks, narkotyki i gwiazdorska obsada - Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Bogusław Linda, Agnieszka Dygant, a także raper Sobota.

Źródło: www.polskatimes.pl

"Kobiety mafii" Patryk Vega [ZWIASTUN]. Bołądź, Dygant, Warnke, Wieniawa

Dodano: 14.12.2017 9:45 | 19 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii". W produkcji zagrali aktorzy znani z poprzednich filmów Vegi, m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, Tomasz Oświęcimski i Piotr Stramowski. W jedną z ról wcielił się też Bogusław Linda. Czy najnowszy film Vegi okaże się tak samo szokujący jak poprzednie? Zobacz zapowiedź "Kobiet mafii".

Źródło: www.polskatimes.pl

Kobiety mafii – obejrzyj zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Dodano: 13.12.2017 20:11 | 11 odsłon | 0 komentarzy


Patryk Vega, twórca Pitbulla i Botoksu powraca z kolejną produkcją o gangsterach. Kobiety mafii zadebiutują w 2018 roku. W obsadzie gangsterskiego filmu Patryka Vegi są Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Julia Wieniawa, Bogusław Linda, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior oraz Olaf Lubaszenko. weekend - Patryk Vega - pitbull spragniony krwi - Rozmawiamy z Patrykiem Vegą na planie filmu Botoks Patryk Vega mówi, że...

Zagrasz w Pitbullu z Dodą? Nie? Oż ty ch***! – Pasikowski do Lindy

Dodano: 27.11.2017 21:10 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Bogusław Linda na jednym z ostatnich spotkań wyjawił szczegóły zabawnej rozmowy z Władysławem Pasikowskim, który chciał go namówić do wzięcia udziału w filmie Pitbull. Ostatni pies.

Źródło: https:

"Pitbull. Ostatni pies". Pasikowski do Lindy, gdy odmówił zagrania w filmie z Dodą: Oż ty ch*** [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 27.11.2017 11:13 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego pt. "Pitbull. Ostatni pies". W jednym z ostatnich wywiadów Bogusław Linda ujawnił, że dostał propozycję zagrania w tej produkcji. Jak zareagował reżyser, gdy aktor mu odmówił? Zobacz wideo!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone