środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Bodo  RSS
Kinga też wda się w romans? Przystojny psycholog skradnie jej serce? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Dodano: 16.10.2018 14:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższym czasie grono aktorów "Pierwszej miłości"zostanie wzbogacone o postać Rafała. W rolę psychologa wcieli się Bartłomiej Kotschedoff znany m.in. z takich tytułów jak "Atak paniki", "Wataha" oraz "Bodo".

Tagi: Bodo
Źródło: https:

Zobacz zwiastun pełnometrażowej wersji serialu o Eugeniuszu Bodo! [WIDEO]

Dodano: 15.08.2018 12:23 | 7 odsłon | 0 komentarzy

"Bodo" - najpierw był serial, a potem film kinowy, którego można było oglądać na wielkim ekranie w marcu 2017 roku! Zobacz zwiastun kinowej wersji serialu o gwieździe kina międzywojennego, Eugeniuszu Bodo!

Tagi: Bodo
Źródło: https:

Koncert, mecz o Superpuchar Europy czy biografia Eugeniusza Bodo? Co obejrzeć w TV?

Dodano: 15.08.2018 8:35 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma to jak środa wolna od pracy! Prezentujemy Wam program tv na środę, 15 sierpnia 2018 roku. Dzisiaj naprawdę będzie się działo! Przed Wami koncert, mecz i masa doskonałych filmów! Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć! Oto program telewizyjny na środę, 18.08.2018.

Tagi: Bodo, Mecz
Źródło: https:

[18.05.2018] Książę i dybuk

Dodano: 12.05.2018 7:10 | 28 odsłon | 0 komentarzy

"Książę i dybuk" to filmowa podróż śladami Michała Waszyńskiego, autora wielu znanych przedwojennych filmów z Eugeniuszem Bodo, reżysera mistycznego, żydowskiego "Dybuka" a także producenta hollywoodzkich hitów z Sofią Loren i Claudią Cardinale. Film Niewiery i Rosołowskiego stara...

Źródło: https:

"Człowiek z magicznym pudełkiem". Lepsze jutro było wczoraj? Postapokaliptyczny seks na gruzach Warszawy [RECENZJA]

Dodano: 11.05.2018 7:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Bodo Kox to unikat w polskim kinie i jedna z najbardziej barwnych osobowości, co potwierdzają kolejne wywiady. Jego wyobraźnia wydaje się być nieograniczona, nie wspominając już o nietuzinkowym spojrzeniu na rzeczywistość. Reżyser długo kazał nam czekać na swój drugi profesjonalny pełnometrażowy film, ale opłacało się. „Człowiek z magicznym pudełkiem” śmieszy, przeraża oraz fascynuje.

Tagi: Bodo, Bodo Kox
Źródło: https:

Książę i Dybuk - 2018-05-11

Dodano: 09.05.2018 22:11 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Filmowa podróż śladami Michała Waszyńskiego, autora wielu znanych przedwojennych filmów z Eugeniuszem Bodo, reżysera mistycznej ekranizacji "Dybuka", a także producenta hollywoodzkich hitów z Sofią Loren i Claudią Cardinale. Film stara się rozwikłać tajemnicę Waszyńskiego, który w życiu często pisał od nowa własną biografię. Jedni zapamiętali go jako dystyngowanego arystokratę, męża włoskiej hrabiny, inni wspominają go jako utalentowanego reżysera, błyskotliwego producenta o homoseksualnej tożsamości.
„Książę i dybuk” otrzymał Nagrodę dla Najlepszego Filmu Dokumentalnego w sekcji Venice Classics na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Źródło: www.kino.krakow.pl

"Książę i dybuk". Kiedy polska rewelacja ubiegłorocznego festiwalu w Wenecji trafi do kin? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Dodano: 07.05.2018 20:18 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Już od 18 maja w kinach "Książę i dybuk" Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego - filmowa podróż śladami Michała Waszyńskiego. Ten tajemniczy filmowiec był czołowym reżyserem przedwojennej Polski (twórcą wielu znanych filmów z Eugeniuszem Bodo oraz reżyserem mistycznego „Dybuka”), a następnie wpływową postacią włoskiego i hollywoodzkiego przemysłu filmowego.

Źródło: https:

[18.05.2018] Książę i dybuk

Dodano: 28.04.2018 0:00 | 35 odsłon | 0 komentarzy

"Książę i dybuk" to filmowa podróż śladami Michała Waszyńskiego, autora wielu znanych przedwojennych filmów z Eugeniuszem Bodo, reżysera mistycznego, żydowskiego "Dybuka" a także producenta hollywoodzkich hitów z Sofią Loren i Claudią Cardinale. Film Niewiery i Rosołowskiego stara...

Źródło: https:

"Człowiek z magicznym pudełkiem". Fascynujący romans sci-fi Bodo Koxa już na VOD [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 17.03.2018 16:11 | 11 odsłon | 0 komentarzy

„Człowiek z magicznym pudełkiem” – to niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. W rolach głównych zobaczymy Olgę Bołądź („Botoks”) oraz debiutującego w głównej roli Piotra Polaka. Film jest już dostępny w serwisach VOD.

Tagi: Bodo, Bodo Kox
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone