niedziela, 19 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Wiadomości z tagiem Azja Express  RSS
"Azja Express dla emerytów" zbiera ponure żniwo - balijski zapaśnik uszkodził kolano Kozakiewicza!

Dodano: 16.08.2018 13:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Słynący ze swojej bogatej gestykulacji mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz wrócił niedawno do łask celebryckiego półświatka za pomocą udziału w polsatowskiej odpowiedzi na Azja Express. U boku Karola Strasburgera, Piotra Polka i Krzysztofa Hanke lekkoatleta będzie przemierzać wschodnie krainy w poszukiwaniu przygód. Jak się jednak okazuje, kondycja sportowca została nadgryziona zębem czasu, co objawiło się poważną kontuzją w trakcie zapasów z ogromnym balijskim zapaśnikiem. Istnieje prawdopodobieństwo, że mistrz będzie musiał nawet przejść operację kolana.

Źródło: https:

Zniesmaczona Kaczoruk gmera w burgerze

Dodano: 20.07.2018 10:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Renata Kaczoruk dała się poznać polskiej publiczności jako czarna owca pierwszego sezonu programu Azja Express, w którym udział zapewniła jej popularność zdobyta dzięki związkowi z ówczesnym partnerem, Kubą Wojewódzkim. Próbując zreperować nadszarpnięty wizerunek, celebrytka zdecydowała się wziąć również udział w Tańcu z Gwiazdami, a gdy i to nie pomogło, zaczęła udzielać się w mediach jako eko-wojowniczka, zatroskana o los panter śnieżnych w Mongolii. Najwyraźniej  Renata postanowiła ratować też polskie krowy. Paparazzi przyłapali celebrytkę w czwartek podczas pory lunchowej. W celu zaspokojenia głodu "Żenulka" zatrzymała się na burgera oraz "hispterski" napitek. Mięsny posiłek okazał się być jednak mało satysfakcjonujący dla modelki, która po krótkiej autopsji amerykańskiego przysmaku, zawinęła go z powrotem w papier z wyraźnym zdegustowaniem wypisanym na twarzy. 

Źródło: https:

Karol Strasburger, Krzysztof Hanke i Rafał Masny w nowym programie Polsatu! Konkurencja dla "Azja Express"? [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.07.2018 12:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Sprawdźcie szczegóły programu "Lepiej późno niż wcale".

Źródło: https:

Stanek tłumaczy się z ujawnienia ślubu Gwit!

Dodano: 13.07.2018 11:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Leszek Stanek dał nam się poznać jako partner Izy Miko w pierwszym sezonie Azja Express. Program okazał się być dla niego trampoliną, która wystrzeliła go na warszawskie salony. Ostatnio celebryta znowu dał o sobie znać, popełniając faux pas na ślubie swojej koleżanki z pracy – Dominiki Gwit. Mimo że państwo młodzi prosili, aby uchować ceremonię w sekrecie, Stanek nie mógł się powstrzymać przed zrelacjonowaniem imprezy na swoim Instagramie. Co prawda uzależniony od mediów społecznościowych aktor nie zamieścił na nich zdjęć Dominiki, jednak nagrania były wystarczająco sugestywne, aby zrozumieć charakter wydarzenia.

Źródło: https:

Renata Kaczoruk ratuje śnieżne pantery

Dodano: 07.07.2018 23:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy

O Renacie Kaczoruk, znanej jako główna antygwiazda pierwszego sezonu Azja Express, zrobiło się ostatnio głośno przy okazji plotek o rozstaniu z Kubą Wojewódzkim. Zawdzięczając swojemu byłemu medialną karierę, 32-latka spróbowała szczęścia w Tańcu z Gwiazdami. Gdy i ten plan się nie powiódł, Kaczoruk postanowiła przypomnieć o sobie przy okazji akcji organizowanej przez stowarzyszenie WWF, mającej na celu uratowanie malejącej populacji panter śnieżnych w Mongolii. W rozmowie z reporterem celebrytka przekonywała o wyższości wybranej przez siebie instytucji nad innymi, zachwalając jej praktyczność oraz prostotę działania. Jak sądzicie, czy Renia rzeczywiście jest "gwiazdą" o wystarczającej popularności, aby zachęcić kogoś do wsparcia szlachetnej akcji czy chce się jedynie wypromować w erze eko-wojowników?

Źródło: https:

Lara Gessler o swoim partnerze podróży. Dlaczego nie wzięła ze sobą męża? [WIDEO]

Dodano: 22.06.2018 10:29 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jedną z uczestniczek nowej wersji "Azja Express" - "Ameryka Express" jest Lara Gessler. Kogo zabrała ze sobą córka Magdy Gessler? Jak wspomina czas spędzony w Ameryce Południowej?

Źródło: https:

Natchniona Steczkowska o relacjach z córkami: "Na ile tylko bozia pozostawi mnie tutaj na ziemi

Dodano: 16.06.2018 17:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Już niedługo na antenę TVN-u powróci format Azja Express. W najnowszej edycji programu jeszcze mniej rozpoznawalni uczestnicy będą podróżować przez tereny Ameryki Południowej. Udział w popularnym wyścigu weźmie również Magda Steczkowska - siostra Justyny, której partnerować będzie mąż - Piotr Królik. Korzystając ze wzmożonego zainteresowania swoją osobą, Magda postanowiła podzielić się szczegółami na temat relacji ze swoimi nastoletnimi córkami. Wspomniała, że  próbuje być dla nich przyjaciółką oraz powierniczką sekretów, a także opowiedziała, że dziewczyny przeżywają rozłąki powodowane obowiązkami zawodowymi mamy.  

Źródło: https:

Lara Gessler "zapomniała" biustonosza na spotkanie z przyjaciółką

Dodano: 07.06.2018 13:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Lara Gessler do momentu pojawienia się na lotnisku dementowała doniesienia o rzekomym udziale w trzeciej edycji "Azji Express". Mimo zapewnień, że nie widzi sensu swojego udziału w podobnym programie, dała się ostatecznie namówić na życie za dolara dziennie. Tuż po powrocie z Ameryki Południowej Lara rzuciła się w wir pracy. Kilka dni temu paparazzi natknęli się na celebrytkę, która z przyjaciółką wybrała się na lunch. Również i tym razem Gessler pozostała konsekwentna w braku doboru bielizny.

Źródło: https:

World Media Festival 2018. Martyna Wojciechowska z Nagrodą Grand Prix! Seriale i programy TVN doecenione!

Dodano: 18.05.2018 19:43 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zwycięzców World Media Festival wyłoniono w kilkunastu kategoriach takich jak: rozrywka, PR, newsy, animacja czy reklama. Wśród laureatów znalazło się aż 19 produkcji Grupy TVN! Doceniono między innymi seriale: "Diagnoza" i "Druga szansa", reality show "Azja Express" oraz "Kobietę na krańcu świata" i "Efekt domina". Nagrodę Grand Prix odebrała Martyna Wojciechowska.

Źródło: https:

„Diagnoza”, „Druga szansa”, „Azja Express” i dokumenty nagrodzone na World Media Festival 2018

Dodano: 17.05.2018 20:47 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Produkcje Grupy TVN - takie jak „Diagnoza”, „Druga szansa”, „Azja Express”, „Kobieta na krańcu świata” i „Efekt domina”, a także dokumenty z kanałów tematycznych - zostały wyróżnione w konkursie World Media Festival 2018. Martyna Wojciechowska odebrała Grand Prix. Nagrody wręczono podczas gali w Hamburgu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone