środa, 17 stycznia 2018 r.  Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Wiadomości z tagiem Azja Express  RSS
Gąsiorowska zazdrosna o karierę męża? "Dementuję! Mamy dużo tolerancji"

Dodano: 17.01.2018 11:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Michał Żurawski jeszcze przez długi czas będzie kojarzony jedynie z ostrymi uwagami na temat kobiet, którymi dzielił się w "Azja Express".  Z "niefortunnej" wypowiedzi o tym, że "kobiety są od siedzenia w domu" tłumaczyła go też żona, Roma Gąsiorowska. Żurawski chcąc ocieplić wizerunek udzielił wywiadu, w którym wyznał, że kocha i szanuje swoją żonę, bo... "ma charakter jak mężczyzna". Aktorka w najnowszym wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni zapewnia, że oboje wspierają się w karierach zawodowych oraz obowiązkach domowych. Wierzycie?

Źródło: https:

Gąsiorowska wystąpi w "Azja Expres"? "Mam kilka zagranicznych propozycji filmowych"

Dodano: 15.01.2018 11:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Michał Żurawski w Azja Express "wsławił się" szowinistycznymi komentarzami o kobietach, z których w bardziej lub mniej udolny sposób próbował się później tłumaczyć. Z "niefortunnej" wypowiedzi o tym, że "kobiety są od siedzenia w domu" tłumaczyła go też żona, Roma Gąsiorowska. Najwyraźniej jednak odświeżenie kariery skandalem obojgu aktorom wyszło na dobre. Michał dostał rolę w "Drugiej Szansie", a Roma zrealizowała autorski projekt W-arte!. W najnowszym wywiadzie pochwaliła się również zagranicznymi propozycjami filmowymi.

Źródło: https:

Holtz narzeka na pracę w TVP: "Jestem trochę z innej telewizji"

Dodano: 15.01.2018 10:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Paulina Holtz znana jest najlepiej z niekończącej się telenoweli Klan, w której gra od samego początku, czyli od 1997 roku. Wciela się tam w rolę Agnieszki, córki Pawła i Krysytyny Lubiczów. Holtz w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni przyznała, że jej praca w TVP sprawia, że nie jest chętnie zapraszana do innych stacji telewizyjnych. Aktorka zdradziła, że chętnie przyjęłaby propozycje udziału w Azja Express lub gwiazdorskim Agencie.

Źródło: https:

"Azja Express". Agnieszka Woźniak-Starak o trzeciej edycji: Szykują się petardy [WIDEO]

Dodano: 04.01.2018 12:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Szykuje się 3. edycja "Azja Express"! Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kilka szczegółów na ten temat.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Pawlicki liczy na nowe role po Azja Express? "Jestem bardzo nienasycony zawodowo"

Dodano: 04.01.2018 10:20 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz wygrali drugi sezon Azja Express. Ich zwycięstwo budziło mieszane uczucia. Padały zarzuty o homofobię, wyśmiewanie się z Michała Piroga i dokuczanie innym uczestnikom wyścigu. Aktor uciął spekulacje na swój temat, tłumacząc, że program wygrywa nie ten, kto jest lubiany, tylko ten, kto pierwszy dobiega do mety. Pawlicki zadeklarował, że wartość zdobytych amuletów przekaże na rzecz fundacji Anny Dymnej. Aktor nie ukrywa, że po udziale w programie liczy na większe zainteresowanie swoim talentem. W najnowszym wywiadzie przyznał, że jest "nienasycony zawodowo".

Źródło: https:

Przyjaciel Piróga o życiu w Warszawie: "Mam maseczkę antysmogową!"

Dodano: 01.01.2018 10:00 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Piotr Czaykowski dał się poznać szerszemu gronu odbiorców za sprawą udziału w Azja Express. W hicie TVN-u pojawił się w roli przyjaciela i partnera programowego Michała Piróga. Czaykowski jest modelem, który nie uważa za potrzebne opowiadanie na prawo i lewo o swojej orientacji seksualnej. Włączył się jednak w akcję zwalczania molestowania, którego sam miał doświadczyć pracując w modelingu. Nie zamierza raczej włączać się w kampanie antysmogowe. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl zwraca uwagę na to, że dobrze czuje się wyłącznie w mieście i liczy z konsekwencjami życia właśnie w Warszawie.

Źródło: https:

Dramat Stanka: "Mówiono na mnie Jerzy Urban. Przyklejałem sobie uszy taśmą!"

Dodano: 28.12.2017 10:19 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Leszek Stanek raczej nie należy do grona osób szczególnie znienawidzonych w show biznesie. W Azja Express był jednym z najbardziej lubianych uczestników. Okazuje się jednak, że również spotyka się z hejtem. Jak sobie z nim radzi? W rozmowie z www.przeAmbitni.pl zdradza swój sposób na hejterów. Opowiedział też o swoim dramacie z dzieciństwa. Zobaczcie.

Źródło: https:

Więdłocha wciąż ma żal do Pawlickiego? "Nikogo nie da się zmusić do ślubu"

Dodano: 28.12.2017 9:54 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się dziewięć lat temu na planie Czasu honoru. Podobno Agnieszka od razu wpadła aktorowi w oko. Związali się jednak dopiero kilka lat później. Wiosną zeszłego roku przyjęła jego oświadczyny. Niestety, cieniem na ich miłości położył się udział Antka w Azja Express. Na tyle, że w najnowszym wywiadzie Agnieszka stwierdziła, że podjęcie decyzji o ślubie zawsze było trudne, bo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę. Nie jest pewna, czy chce być za Antka odpowiedzialna?

"Azja Express". Mateusz Gessler weźmie udział w kolejnej edycji? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 23.12.2017 9:59 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Czy Mateusz Gessler weźmie udział w "Azja Express"? Kogo zabierze ze sobą do programu?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Piróg nadal ma żal do Pawlickiego? "Nie każdy nadaje na tych samych falach"

Dodano: 19.12.2017 14:02 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Wśród uczestników programu Azja Express, którzy pojechali na koszt TVN-u do Indii, znaleźli się Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Niestety, duet okazał się idealnym pretendentem do tytułu "Renulki drugiego sezonu". Para zasłynęła z homofobicznych wypowiedzi i pogardliwego traktowania Michała Piróga i Piotra Czaykowskiego. Celebryta w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni stwierdził, że nie każdy nadaje na tych samych falach.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone