sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Antoni Pawlicki  RSS
Więdłocha o kłótniach: "Niczym nie rzucam, zawsze mi szkoda rzeczy"

Dodano: 08.11.2018 13:22 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Więdłocha to aktorka, która zdecydowanie bardziej jest znana ze swoich związków, niż z filmów, w których występowała. Spotykała się m.in. z Maćkiem Musiałem i Sebastianem Fabijańskim, jednak związki okazały się fiaskiem. Na szczęście od kilku lat spotyka się z Antonim Pawlickim, z którym zdają się być szczęśliwi. Co więcej, wydaje się, że para wzięła potajemny ślub, o czym świadczą obrączki widniejące od jakiegoś czasu na ich palcach.Ostatnio, w związku z premierą "Planety singli 2", w którym gra jedną z głównych ról, Agnieszka postanowiła udzielić wywiadu na temat kłótni: Niczym nie rzucam, zawsze mi szkoda rzeczy - stwierdziła stanowczo aktorka. Wiedzieliście, że Więdłocha jest aż tak oszczędna? Wywiad koleżance z planu nieoczekiwanie przerwał Maciej Stuhr, potwierdzając, gdyby ktoś nie wiedział: „Ta pani gra w tym filmie”. Zabawne?

TYLKO U NAS! Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki w nowym serialu medycznym! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Dodano: 30.10.2018 14:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kamilla Baar-Kochańska i Antoni Pawlicki zagrają główne role w nowym serialu, którego akcja rozgrywać się będzie głównie w szpitalu. Kto jeszcze w obsadzie? Kiedy premiera? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu!

Źródło: https:

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki wzięli ślub? Wszystko na to wskazuje!

Dodano: 30.10.2018 13:21 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarze dostrzegli obrączki na ich palcach. Co powiedziała aktorka?

Źródło: polki.pl

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha już po ślubie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 30.10.2018 11:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha już po ślubie? Takie informacje pojawiły się we wtorek (30.10) w mediach plotkarskich. Doniesienia jednego z tabloidów postanowiła skomentować aktorka. Jak Agnieszka Więdłocha odnosi się do plotek o ślubie z Antonim Pawlickim?

Źródło: https:

Pawlicki liczy na nowe role po Azja Express? "Jestem bardzo nienasycony zawodowo"

Dodano: 04.01.2018 10:20 | 42 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz wygrali drugi sezon Azja Express. Ich zwycięstwo budziło mieszane uczucia. Padały zarzuty o homofobię, wyśmiewanie się z Michała Piroga i dokuczanie innym uczestnikom wyścigu. Aktor uciął spekulacje na swój temat, tłumacząc, że program wygrywa nie ten, kto jest lubiany, tylko ten, kto pierwszy dobiega do mety. Pawlicki zadeklarował, że wartość zdobytych amuletów przekaże na rzecz fundacji Anny Dymnej. Aktor nie ukrywa, że po udziale w programie liczy na większe zainteresowanie swoim talentem. W najnowszym wywiadzie przyznał, że jest "nienasycony zawodowo".

Źródło: https:

Więdłocha wciąż ma żal do Pawlickiego? "Nikogo nie da się zmusić do ślubu"

Dodano: 28.12.2017 9:54 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się dziewięć lat temu na planie Czasu honoru. Podobno Agnieszka od razu wpadła aktorowi w oko. Związali się jednak dopiero kilka lat później. Wiosną zeszłego roku przyjęła jego oświadczyny. Niestety, cieniem na ich miłości położył się udział Antka w Azja Express. Na tyle, że w najnowszym wywiadzie Agnieszka stwierdziła, że podjęcie decyzji o ślubie zawsze było trudne, bo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę. Nie jest pewna, czy chce być za Antka odpowiedzialna?

Piróg nadal ma żal do Pawlickiego? "Nie każdy nadaje na tych samych falach"

Dodano: 19.12.2017 14:02 | 34 odsłon | 0 komentarzy

Wśród uczestników programu Azja Express, którzy pojechali na koszt TVN-u do Indii, znaleźli się Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Niestety, duet okazał się idealnym pretendentem do tytułu "Renulki drugiego sezonu". Para zasłynęła z homofobicznych wypowiedzi i pogardliwego traktowania Michała Piróga i Piotra Czaykowskiego. Celebryta w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni stwierdził, że nie każdy nadaje na tych samych falach.

Źródło: https:

Pawlicki zachwyca się narzeczoną: "Cenię Agnieszkę Więdłochę jako aktorkę"

Dodano: 09.12.2017 10:33 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki poznał Agnieszkę Więdłochę w 2008 roku na planie serialu "Czas honoru", gdzie grali małżonków. W życiu prywatnym jako para zeszli się jednak znacznie później. Wiosną zeszłego roku Agnieszka przyjęła oświadczyny Antka. Od tego czasu sporadycznie wspólnie się promują na ściankach lub w telewizji. Obecnie para zaangażowała się wspólnie w nowy projekt teatru Tomka Karolaka. Aktor nie mógł powstrzymać się od zachwytu nad ukochaną.

Źródło: https:

Poważny kryzys w związku Więdłochy i Pawlickiego

Dodano: 01.12.2017 16:01 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Choć Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, okazuje się, że ich związek został ostatnio wystawiony na poważną próbę. Dlaczego?

Źródło: https:

"Azja Express 2". Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz o tym, co zrobią z wygraną [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 01.12.2017 9:58 | 37 odsłon | 0 komentarzy

Program "Azja Express 2" wygrali Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Zwycięzcy w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o swoich przeżyciach w Azji oraz o tym, co zrobią z wygraną.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone