poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Antoni Pawlicki  RSS
Pawlicki liczy na nowe role po Azja Express? "Jestem bardzo nienasycony zawodowo"

Dodano: 04.01.2018 10:20 | 40 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz wygrali drugi sezon Azja Express. Ich zwycięstwo budziło mieszane uczucia. Padały zarzuty o homofobię, wyśmiewanie się z Michała Piroga i dokuczanie innym uczestnikom wyścigu. Aktor uciął spekulacje na swój temat, tłumacząc, że program wygrywa nie ten, kto jest lubiany, tylko ten, kto pierwszy dobiega do mety. Pawlicki zadeklarował, że wartość zdobytych amuletów przekaże na rzecz fundacji Anny Dymnej. Aktor nie ukrywa, że po udziale w programie liczy na większe zainteresowanie swoim talentem. W najnowszym wywiadzie przyznał, że jest "nienasycony zawodowo".

Źródło: https:

Więdłocha wciąż ma żal do Pawlickiego? "Nikogo nie da się zmusić do ślubu"

Dodano: 28.12.2017 9:54 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się dziewięć lat temu na planie Czasu honoru. Podobno Agnieszka od razu wpadła aktorowi w oko. Związali się jednak dopiero kilka lat później. Wiosną zeszłego roku przyjęła jego oświadczyny. Niestety, cieniem na ich miłości położył się udział Antka w Azja Express. Na tyle, że w najnowszym wywiadzie Agnieszka stwierdziła, że podjęcie decyzji o ślubie zawsze było trudne, bo to wzięcie odpowiedzialności za drugą osobę. Nie jest pewna, czy chce być za Antka odpowiedzialna?

Piróg nadal ma żal do Pawlickiego? "Nie każdy nadaje na tych samych falach"

Dodano: 19.12.2017 14:02 | 33 odsłon | 0 komentarzy

Wśród uczestników programu Azja Express, którzy pojechali na koszt TVN-u do Indii, znaleźli się Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Niestety, duet okazał się idealnym pretendentem do tytułu "Renulki drugiego sezonu". Para zasłynęła z homofobicznych wypowiedzi i pogardliwego traktowania Michała Piróga i Piotra Czaykowskiego. Celebryta w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni stwierdził, że nie każdy nadaje na tych samych falach.

Źródło: https:

Pawlicki zachwyca się narzeczoną: "Cenię Agnieszkę Więdłochę jako aktorkę"

Dodano: 09.12.2017 10:33 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki poznał Agnieszkę Więdłochę w 2008 roku na planie serialu "Czas honoru", gdzie grali małżonków. W życiu prywatnym jako para zeszli się jednak znacznie później. Wiosną zeszłego roku Agnieszka przyjęła oświadczyny Antka. Od tego czasu sporadycznie wspólnie się promują na ściankach lub w telewizji. Obecnie para zaangażowała się wspólnie w nowy projekt teatru Tomka Karolaka. Aktor nie mógł powstrzymać się od zachwytu nad ukochaną.

Źródło: https:

Poważny kryzys w związku Więdłochy i Pawlickiego

Dodano: 01.12.2017 16:01 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Choć Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, okazuje się, że ich związek został ostatnio wystawiony na poważną próbę. Dlaczego?

Źródło: https:

"Azja Express 2". Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz o tym, co zrobią z wygraną [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 01.12.2017 9:58 | 36 odsłon | 0 komentarzy

Program "Azja Express 2" wygrali Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Zwycięzcy w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o swoich przeżyciach w Azji oraz o tym, co zrobią z wygraną.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Milczący Pawlicki i smutna Więdłocha wchodzą do TVP

Dodano: 30.11.2017 10:32 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się dziewięć lat temu na planie Czasu honoru. Jako para zeszli się jednak znacznie później. Wiosną zeszłego roku przyjęła jego oświadczyny. Od tego czasu sporadycznie wspólnie się promują na ściankach, lub w telewizji. Ostatnio wybrali się razem do TVP. Nie wyglądali jednak na zbyt zadowolonych…

Źródło: https:

"Azja Express 2" odcinek 13. FINAŁ! Wygrali Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 29.11.2017 22:57 | 29 odsłon | 0 komentarzy

Czas na wielki finał! Trzy pary: Marta i Staszek, Michał i Piotr oraz Antek i Paweł wzięli udział w ostatnim wyścigu w 2. edycji "Azja Express". Która para wygrała?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Spięcie Pawlickiego i Ławrynowicza w "Azja Express". "Stary, my się już kompromitujemy"

Dodano: 22.11.2017 14:14 | 80 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że producenci zadbali, by cała druga edycja Azja Express naszpikowana była kontrowersjami i emocjonującymi fragmentami. W dzisiejszym odcinku dojdzie do spięcia między Antonim Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem. O co poszło? Zobaczcie zwiastun. Okazuje się, że homofobiczny team jednak nie jest tak idealny…

Źródło: https:

Piróg ucina temat Pawlickiego: "Jest nas ponad 7 miliardów i nie wszyscy musimy się lubić!"

Dodano: 15.11.2017 12:38 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Antoni Pawlicki decydując się na udział w Azja Express z pewnością nie spodziewał się, że przyniesie mu on wyłącznie negatywny rozgłos. W jednym z odcinków Antek z kolegą Pawłem wyzywali kolegów z programu od "pedałów". Kolegami byli oczywiście Michał Piróg i jego partner z programu. Sytuacja była wielokrotnie komentowana i najwidoczniej już męczy Michała. W najnowszej rozmowie z www.przeAmbtini.pl zaapelował o to, by przestać się czepiać Antka.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone