środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
Wendzikowska w kozakach za 500 dolarów pomyka do Porsche

Dodano: 13.01.2019 14:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Anna Wendzikowska mimo zaawansowanej ciąży nie pozostawała bierna zawodowo i wciąż udzielała się na Instagramie oraz systematycznie odwiedzała Dzień Dobry TVN. Dziennikarka nie wyciągnęła jednak lekcji z poprzedniego związku i zaledwie miesiąc po porodzie rozstała się z ojcem drugiego dziecka. Choć przez większość czasu starała się sprawiać wrażenie nieprzejętej całą sytuacją, Ania uznała, że nie warto udawać niewrażliwej i pierwszy raz postanowiła przyznać się do słabości. Kilka dni temu na jej instastory pojawiły się wpisy sugerujące, że dziennikarce jest zwyczajnie ciężko z dwójką dzieci. Chwilę słabości zrekompensowała sobie podczas ostatniej wizyty na Hożej. Wystylizowała w buty za 500 dolarów oraz ulubioną torebką YSL za pięć tysięcy złotych, dumnie kroczyła w stronę Porsche Macan wartego 300 tysięcy złotych.

Źródło: https:

NAJWIĘKSZE ROZSTANIA 2018! "Kariera sama się nie zrobi" (KLIKA PUDELKA)

Dodano: 30.12.2018 10:03 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z najgłośniejszych rozstań mijającego roku z pewnością był rozpad związku Jarosława Kreta oraz Beaty Tadli. Pogodynek podczas konferencji prasowej "Tańca z gwiazdami" upokorzył dziennikarkę, która ze złamanym sercem zaskarbiła sobie sympatię widzów. Nieco mniej szczęścia miała Anna Wendzikowska oraz Weronika Rosati, które z rozstania uczyniły propagowanie samotnego macierzyństwa. Ostatecznie Wendzikowska przyjęła strategię milczenia, a Rosati postanowiła publicznie upokorzyć byłego partnera na łamach kolorowej prasy. Która gwiazda nowy rok rozpocznie ze statusem singla?

Źródło: https:

Zając zamiast zająć się karierą, składa kolejne pozwy. "Wydatki się mnożą"

Dodano: 15.12.2018 15:10 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk regularnie spotykają się na salach sądowych. Aktorka wciąż walczy o alimenty z byłym partnerem, który od sześciu lat miga się od zapewnienia odpowiedniej opieki synom. Aktor przez długi czas uchylał się od płacenia, a gdy w końcu został zmuszony do uregulowania zaległości, postanowił walczyć o obniżenie alimentów i pozwał... własne dzieci. Celebryta płacił dotąd 1500 złotych na każdego z chłopców, jednak uważa, że to za wysoka kwota, która w całości nie jest przeznaczana na potrzeby pociech. Mimo chaosu panującego w życiu Zając, aktorka stara się poukładać życie osobiste. Niedawno pojawiły się doniesienia, że celebrytka spotyka się z byłym partnerem Anny Wendzikowskiej, Patrykiem Ignaczakiem.

Kulisy rozstania Wendzikowskiej: "Celebryci kreują nieprawdziwy wizerunek na Instagramie"

Dodano: 02.12.2018 12:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem zaledwie miesiąc po porodzie. Choć kryzys w związku miał pojawiać się już wcześniej, wiadomość o nowym członku rodziny podobno poprawiła relacje partnerów. Niestety, nie na długo. Choć celebrytka została sama z dwójką dzieci, nie wygląda na zbyt przejętą całą sytuacją. Kilka dni temu roześmiana gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie z wielką ochotą pozowała przed paparazzi. W najnowszej Klice Pudelka opowiedzieliśmy o kulisach rozstania Wendzikwoskiej. Dlaczego przez dłuższy czas kreowała na Instagramie obraz bajecznego związku? 

Źródło: https:

Wendzikowska została sama z dzieckiem. "Scenariusz się powtarza"

Dodano: 29.11.2018 19:15 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Anna Wendzikowska nie może o sobie powiedzieć, że ma szczęście w miłości. Prawie czteroletnia córka prezenterki, Kornelia, to owoc związku z wokalistą grupy Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem, z którym rozstała się kilka miesięcy po porodzie.Od kilkunastu miesięcy związana była z warszawskim biznesmenem Janem Bazylem, któremu miesiąc temu urodziła córkę Antoninę.Informacja o tym, że ta relacja się rozpadła, o czym napisaliśmy jako pierwsi, była ogromnym zaskoczeniem. Jak się dowiedzieliśmy, problemy w związku pojawiły się już wcześniej, ale udało się jej załagodzić dzięki ciąży. O kulisach rozstania rozmawiamy w najnowszym odcinku Kliki Pudelka.

Źródło: https:

Wendzikowska trzy tygodnie po porodzie zalicza kolejne ścianki

Dodano: 23.11.2018 12:04 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Anna Wendzikowska mimo zaawansowanej ciąży nie pozostawała bierna zawodowo i wciąż udzielała się na Instagramie oraz w programie śniadaniowym TVN-u. Celebrytka jest tak zaaferowana pracą i obawą, że wypadnie "z obiegu", że zaledwie sześć dni po przyjściu na świat córeczki, pozowała fotoreporterom pod studiem Dzień Dobry TVN. Wendzikowska dba również o regularne stawianie się na chałturach. Kilka dni temu beztrosko uśmiechała się do paparazzi w sklepie z zabawkami. Ania woli spełniać się w roli celebrytki niż mamy?

Źródło: https:

Cichopek chałturzy w sklepie z zabawkami

Dodano: 22.11.2018 13:52 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Kasia Cichopek zaciągnięty kilka lat temu kredyt we frankach, stara się spłacić chwytając się wszelkich dostępnych metod. Najchętniej pojawia się na chałturach, gdzie z telefonem w ręku wciela się w rolę ekspertki i pozuje z fanami do zdjęć. Kilka dni temu razem z Anną Wendzikowską oraz Zosią Ślotałą buszowała wśród zabawek. Niestety atmosfera Mikołajek jeszcze nie udzieliła się aktorce, która z nietęgą miną oglądała asortyment sklepu.

Źródło: https:

"Pierwsza miłość": Aneta Zając znów jest szczęśliwa!

Dodano: 16.11.2018 11:25 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", nie kryje, że miejsce w jej sercu jest od pewnego czasu zajęte. Aktorka zdradziła właśnie, iż podczas romantycznych spacerów towarzyszy jej... Patryk Ignaczak - były ukochany Anny Wendzikowskiej, czyli Moniki Ochman z "M jak miłość".

Anna Wendzikowska pochwaliła się figurą po ciąży. ...

Dodano: 16.11.2018 8:28 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Matki na Instagramie zarzucają dziennikarce, że promuje modę na prześciganie się w powrocie do formy po porodzie.

Źródło: polki.pl

Ania Wendzikowska wróciła do pracy po 6 dniach od porodu!

Dodano: 03.11.2018 10:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wendzikowska urodziła kilka dni temu, a już wróciła do pracy. Czy to nie za wcześnie?!

Źródło: polki.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone