czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Anna Dereszowska  RSS
Eliza o trybsonie: "On jest jak Gesslerowa!"

Dodano: 15.01.2019 7:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

12 stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się charytatywna aukcja z udziałem gwiazd. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska czy Iwona Węgrowska. Byliśmy tam z kamerą i spotkaliśmy Elizę i Trybsona z "Warsaw Shore".

Źródło: https:

Węgrowska: "Nie ma miłości, nie ma nic"

Dodano: 14.01.2019 16:01 | 11 odsłon | 0 komentarzy

12 stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się charytatywna aukcja z udziałem gwiazd. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska czy Iwona Węgrowska. Byliśmy tam z kamerą i rozmawialiśmy z Iwoną.

Źródło: https:

Eliza zachowawczo o koleżankach z "Warsaw Shore": "Widuję się tylko z Magdą"

Dodano: 14.01.2019 15:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

12 stycznia w podwarszawskiej szkole podstawowej odbyła się charytatywna aukcja z udziałem gwiazd. Swoje fanty oddali m.in. Urszula Dudziak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska czy Iwona Węgrowska. Byliśmy tam z kamerą i spotkaliśmy Elizę i Trybsona z "Warsaw Shore".

Źródło: https:

Dereszowska wspomina rodzinne święta: "U nas zawsze było gwarno, bo było dużo dzieciaków"

Dodano: 19.12.2018 9:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Odkąd Anna Dereszowska została mamą jej kariera nieco przygasła. Co prawda wciąż kojarzy ją spore grono Polaków, jednak polega to bardziej na odcinaniu kuponów od rozpoznawalności. Stąd znacznie częściej udziela się w kwestiach związanych z macierzyństwem, czy poświęca czas na wywody dotyczącego ogólnego hejtu występującego obecnie w mediach.Dlatego nie było niczym dziwnym, gdy w ostatnim  z wywiadów postanowiła poruszyć temat zbliżających się świąt. Aktorka opowiedziała jak ten czas wyglądał w jej rodzinnym domu w przeszłości i jakie ma plany na tegoroczne Boże Narodzenie: U nas zawsze było gwarno bardzo, bo było dużo dzieciaków - wspomina z uśmiechem na twarzy Ania.

Źródło: https:

"Pech to nie grzech" PREMIERA ZDJĘCIA Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Tomasz Karolak i Anna Dereszowska w nowej komedii romantycznej

Dodano: 18.12.2018 11:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy

"Pech to nie grzech" premiera. W poniedziałek 17 grudnia odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii romantycznej. Na imprezie nie zabrakło gwiazd, m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Tomasz Karolak i Anna Dereszowska. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PREMIERY.

Anna Dereszowska długo była nieśmiała i skryta, w końcu rozkwitła

Dodano: 17.12.2018 10:12 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kiedy miała dziewięć lat, zmarła jej mama. Dlatego przez trudny okres dojrzewania nie miał jej kto przeprowadzić. Zapewne to spowodowało, że przez długi czas nie mogła zaakceptować samej siebie. Dopiero aktorstwo sprawiło, że wyzwoliła tłumione emocje.

Źródło: https:

Pech to nie grzech - 2018-12-25

Dodano: 13.12.2018 8:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce. Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.
Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Tomasz Karolak i Anna Dereszowska w filmie "Pech to nie grzech" (wideo)

Dodano: 12.12.2018 20:36 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się materiał z planu komedii romantycznej "Pech to nie grzech". Premiera filmu 25 grudnia.

Źródło: https:

Koniec zdjęć do kontynuacji „Odwróconych”. Premiera wiosną w TVN (nowe fotografie)

Dodano: 07.12.2018 21:37 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Wczoraj na planie serialu TVN „Odwróceni. Ojcowie i córki” padł ostatni klaps. Teraz zostanie przeprowadzona postprodukcja i montaż odcinków, które na antenę trafią wiosną 2019 roku - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W produkcji zagrają m.in.: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz.

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone