czwartek, 21 lutego 2019 r.  Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
Wiadomości z tagiem Anja Rubik  RSS
Musiał, Socha, Królikowski i Żebrowski czytają poradnik Anji Rubik o seksie! Powstanie serial?

Dodano: 15.02.2019 10:25 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z okazji Walentynek top modelka stworzyła audiobook swojego poradnika. Do współpracy zaprosiła największe polskie gwiazdy, m.in. Małgorzatę Sochę, Antoniego Królikowskiego i Michała Żebrowskiego.

Źródło: https:

Rubik o "Project Runway": "Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec"

Dodano: 30.11.2018 12:56 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik nie ukrywa, że od niedawna jest wyjątkowo ambitną i zajętą osobą. Zdaje się, że od rozwodu z byłym mężem Sashą Knezevicem modelka ma jakby więcej czasu i coraz częściej angażuje się w inne projekty niekoniecznie związane z samym modelingiem. Rubik stara się działać na wiele frontów. Ma na swoim koncie prowadzenie programów, a ostatnio napisała książkę, która ma edukować Polaków w kwestiach seksualnych.W wywiadzie dla Przeambitnych wypowiedziała się w kwestii programu "Project Runway" i zdradziła, czy poprowadzi jego kolejną edycję: Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec - wyznała supermodelka. Oglądaliście ten program? Podobała się Wam Rubik w roli prowadzącej?

Źródło: https:

Rubik o konflikcie z Krupą: "To było stworzone przez jej byłą agentkę"

Dodano: 29.11.2018 12:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

TVN długo nie mógł się zdecydować, czy w roli gwiazdy show Top Model lepiej sprawdzi się Joanna Krupa czy Anja Rubik. W końcu zdecydował się na obie. Krupa została prowadzącą, a Anja występowała w charakterze jurorki i gościa specjalnego kilku odcinków. Ostatecznie obie modelki nie potrafiły się dogadać na planie, przez co wiele lat unikały się na korytarzach stacji. Nieoczekiwanie Anja Rubik pojawiła się na finale siódmej edycji programu, co miało świadczyć o zażegnaniu konfliktu. Celebrytka w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że wieloletni spór  był spowodowany przez menadżerką Krupy, Małgorzatą Leitner.

Źródło: https:

Joanna Przetakiewicz, Dawid Kwiatkowski, Omenaa Mensah z córką i inni na planie programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 27.11.2018 20:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Finał "Top Model" przyciągnął tłum gwiazd. Na planie programu pojawili się m.in. Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik, Dawid Kwiatkowski czy Omenaa Mensah z córką. Komu znani kibicowali w finałowym odcinku "Top Model"? Czy wygrał ich faworyt? Sprawdźcie!

Źródło: https:

Rubik: "Jestem w takim momencie swojej kariery, że nie wypada mi wszystkiego robić"

Dodano: 25.11.2018 12:16 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik od lat niewątpliwie znajduje się w czołówce najlepszych światowych modelek. Mimo wielu sukcesów nie spoczywa jednak na laurach i wciąż angażuje się w nowe projekty. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Rubik udało się również napisać książkę, a dokładnie podręcznik do edukacji seksualnej - "Sexedpl". Wydaje się, że za cel postawiła sobie doprowadzenie do "seksualnej rewolucji" w Polsce.Ostatnio dała do zrozumienia, że to dopiero początek jej działań: Jestem w takim momencie swojej kariery, że nie wypada mi wszystkiego robić, już bardziej selekcjonuję pracę. Mam trochę tego czasu więcej i mogę zainwestować go w rzeczy, w które mocno wierzę - wyznaje Anja. Podoba Wam się modelka w roli siewczyni edukacji seksualnej?

Źródło: https:

Anja Rubik: "W Polsce seks jest tematem tabu"

Dodano: 24.10.2018 10:23 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik zainicjowała kampanię społeczną #SEXEDPL, w której wzięły udział takie gwiazdy, jak Monika Brodka, Jimek oraz Maciej Stuhr. Akcję zwieńczyła wydana przez celebrytkę książka o tym samym tytule. Poradnik jest zbiorem rozmów Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, która ma być nowoczesnym podręcznikiem edukacji seksualnej. Gwiazda twierdzi, że publikacja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży, mogą ją jednak czytać również osoby dorosłe. Rubik dodała, że z książki wyniosła również wiele... jej mama. Modelka z żalem stwierdziła, że rodzice nie rozmawiają z dziećmi na tematy związane z życiem erotycznym, a w szkole brakuje dobrze prowadzonych lekcji wychowania do życia w rodzinie.  

Źródło: https:

Spot reklamowy z Julią Wieniawą, sesja na lodowcu i były mąż Anji Rubik. Kto odpadł z programu? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Dodano: 16.10.2018 3:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wieniawa przybyła na pomoc uczestnikom! Oprócz stworzenia spotu reklamowego, finaliści musieli zmierzyć się z sesją na lodowcu. Wspierał ich w tym były mąż Anji Robik, Sasha Knezevic. Kto opadł z "Top Model"?

Źródło: https:

#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie – recenzja książki

Dodano: 24.09.2018 13:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik postanowiła kontynuować swoją kampanię filmików edukacyjnych dla młodzieży, tym razem w formie książki. Recenzujemy #SEXEDPL.

Źródło: https:

Newsweek Polska z książką Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie bez pruderii

Dodano: 23.09.2018 11:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. Tygodnik Newsweek Polska do części nakłady dołączy książkę "Sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"

Źródło: feedproxy.google.com

Anja Rubik wytyka błędy polskiego szkolnictwa na konferencji prasowej #sexedpl (WIDEO)

Dodano: 22.09.2018 14:21 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik przez lata funkcjonowania w świecie mody wyrobiła sobie pozycję, której pozazdrościć może jej niejeden celebryta. Korzystając ze swoich koneksji, ikona wybiegów postanowiła zareagować na fatalny stan edukacji seksualnej w polskich szkołach. Po serii informujących filmików, przyszedł czas na wydanie książki, którą Anja promowała na odbytej niedawno konferencji prasowej.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone