piątek, 19 października 2018 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Anja Rubik  RSS
Spot reklamowy z Julią Wieniawą, sesja na lodowcu i były mąż Anji Rubik. Kto odpadł z programu? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Dodano: 16.10.2018 3:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Julia Wieniawa przybyła na pomoc uczestnikom! Oprócz stworzenia spotu reklamowego, finaliści musieli zmierzyć się z sesją na lodowcu. Wspierał ich w tym były mąż Anji Robik, Sasha Knezevic. Kto opadł z "Top Model"?

Źródło: https:

#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie – recenzja książki

Dodano: 24.09.2018 13:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik postanowiła kontynuować swoją kampanię filmików edukacyjnych dla młodzieży, tym razem w formie książki. Recenzujemy #SEXEDPL.

Źródło: https:

Newsweek Polska z książką Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie bez pruderii

Dodano: 23.09.2018 11:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. Tygodnik Newsweek Polska do części nakłady dołączy książkę "Sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie"

Źródło: feedproxy.google.com

Anja Rubik wytyka błędy polskiego szkolnictwa na konferencji prasowej #sexedpl (WIDEO)

Dodano: 22.09.2018 14:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik przez lata funkcjonowania w świecie mody wyrobiła sobie pozycję, której pozazdrościć może jej niejeden celebryta. Korzystając ze swoich koneksji, ikona wybiegów postanowiła zareagować na fatalny stan edukacji seksualnej w polskich szkołach. Po serii informujących filmików, przyszedł czas na wydanie książki, którą Anja promowała na odbytej niedawno konferencji prasowej.

Źródło: https:

Rubik drwi z Dudy: "Prezydent nie jest w stanie nic zrealizować"

Dodano: 19.09.2018 11:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Duda przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie z pomocą bogatej mimiki twarzy rozmawiał z Donaldem Trumpem o polsko-amerykańskiej przyjaźni. Politycy poruszyli między innymi temat stałej obecności wojsk amerykańskich na terenie Polski. Wizytę polskiego prezydenta skomentowała Anja Rubik. Zdaniem modelki Duda nie jest w stanie zrealizować żadnych założeń spotkania. Wyznała, że wizyta Dudy w Białym Domu zakończy się bez konkretnych postanowień.

Źródło: https:

Biedroń zachwyca się Rubik: "To modelkowa Michalina Wisłocka!"

Dodano: 19.09.2018 11:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik zainicjowała ogólnopolską akcję dotyczącą edukacji seksualnej. Celebrytka stworzyła projekt o wdzięcznej nazwie #sexedpl, w ramach którego postaci ze świata show biznesu w krótkich, 60 sekundowych filmikach opowiadały historie, które pomogą nastolatkom w zrozumieniu tej sfery ich życia. We wtorek podczas gali Kobieta Roku Glamour, modelka została nagrodzona za zapoczątkowanie przełomowego ruchu #sexedpl. Fanem projektu okazał się Robert Biedroń. W wywiadzie udzielonym portalowi PrzeAmbitni porównał Rubik do Michaliny Wisłockiej.

Źródło: https:

„#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” już 19 września w księgarniach!

Dodano: 08.08.2018 7:58 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi. Premiera „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” w księgarniach już 19 września. Anja [...]

Źródło: www.kulturatka.pl

Wyluzowana Anja Rubik na spacerze z suczką

Dodano: 05.08.2018 10:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Anja Rubik stanowi niezaprzeczalny ewenement w nadwiślańskim show biznesie. Polka cieszy się międzynarodowym sukcesem w branży modelingowej, wypuściła serię perfum sygnowaną własnym nazwiskiem, których promocja odbyła się w ekskluzywnym, londyńskim domu towarowym Liberty, a w międzyczasie walczy o polepszenie standardów edukacyjnych w swojej ojczyźnie. Nic dziwnego więc, że jej osoba wzbudza nieustanne zainteresowanie. Ostatnio modelka została przyłapana na spacerze po stolicy ze swoją ukochaną suczką, Charlie. W lekkim stroju, gotowa zmierzyć się z upałami, modelka nie odstępowała swojego pieska na krok. Po zakończeniu przechadzki Anja grzecznie pożegnała się z podążającymi za nią reporterami.

Źródło: https:

Były mąż Anji Rubik został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Dodano: 27.07.2018 15:11 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Sasha Knezevic poinformował o powiększeniu rodziny. Byłemu mężowi Anji Rubik urodziło się dziecko.

Źródło: polki.pl

„Lepiej próbować niż żałować”. Anja Rubik o nastawieniu do życia, mężczyznach ...

Dodano: 10.07.2018 10:20 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Mówi o sobie: obywatelka świata. Zjawiskowa i zaangażowana. Śmiało wyłamuje się ze schematu modelki-celebrytki. Otwarcie wyraża to, co myśli. Ostatnio w akcji #sexedpl walczy o nowoczesną edukację seksualną w szkołach. W sierpniowej Urodzie Życia odpowiada na trudne pytania o marzenia, miłość, mężczyzn i...

Źródło: polki.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone