środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Anety, Lehca, Leona
Wiadomości z tagiem Amal Clooney  RSS
Paranoja czy zwyczajna troska? Już przed narodzeniem bliźniąt, George Clooney wydał na ...

Dodano: 13.06.2017 8:54 | 51 odsłon | 0 komentarzy

Tydzień temu George i Amal Clooney powitali na świecie wyczekiwane bliźniaki - Ellę i Alexandra. Amerykańskie media już prześcigają się w domysłach na temat ich wychowania i przyszłości!

Źródło: polki.pl

Mocny apel ciężarnej Clooney w ONZ: "Masowe groby leżą w Iraku niezabezpieczone"

Dodano: 12.03.2017 9:17 | 45 odsłon | 0 komentarzy

Amal Clooney na forum ONZ poruszyła temat Państwa Islamskiego. Prawniczka zaapelowała do władz Iraku o współpracę z Organizacją i przeprowadzenie śledztwa w sprawie zbrodni na całym świecie. Obrończyni praw człowieka we wzruszającym przemówieniu nakłaniała, by przywódcy zaczęli zapobiegać dalszemu rozlewowi krwi. Żona Clooneya występowała w imieniu ofiar - między innymi Jazydki Nadii Murad, która przez trzy miesiące była więziona przez dżihadystów.Masowe groby leżą w Iraku niezabezpieczone, ludzie stamtąd uciekają. Żaden terrorysta z Państwa Islamskiego nie został postawiony przed międzynarodowym sadem. Pytam wiec iracki rząd, ONZ, dlaczego? Jeszcze nie jest za późno, by odwrócić bieg wydarzeń.

Źródło: wp.tv

Amal Clooney z ciążowym brzuszkiem podczas gali Cezary 2017!

Dodano: 25.02.2017 9:54 | 54 odsłon | 0 komentarzy

24 lutego odbyła się 42. gala wręczenia Cezarów. Podczas ceremonii Honorowego Cezara za całokształt twórczości odebrał George Clooney. Aktorowi towarzyszyła żona, Amal spodziewająca się bliźniaków.Sami oceńcie jak prezentowała się na czerwonym dywanie.                            

Źródło: wp.tv

A jednak! Amal Clooney jest w ciąży... i to bliźniaczej!

Dodano: 10.02.2017 9:42 | 70 odsłon | 0 komentarzy

To potwierdzone!

Źródło: polki.pl

reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone