sobota, 15 grudnia 2018 r.  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Wiadomości z tagiem Agnieszka Grochowska  RSS
Miłość jest wszystkim. Komedia romantyczna i plejada gwiazd. Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko na ekranie (zdjęcia,wideo)

Dodano: 26.11.2018 12:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komedia i romantyczna to w polskim kinie wykluczające się słowa. "Miłość jest wszystkim" to kliniczny przypadek nieśmiesznego filmu, gdzie grają prawdziwe gwiazdy: Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko.

Agnieszka Grochowska o filmie "Miłość jest wszystkim": Święty Mikołaj istnieje

Dodano: 21.11.2018 11:01 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.23 listopada do kin wejdzie film "Miłość jest wszystkim". O swojej "dzikiej" bohaterce opowiedziała nam Agnieszka Grochowska.

Źródło: https:

Agnieszka Grochowska szczerze o aktorstwie: "To luksus. Codzienność jest dużo trudniejsza"

Dodano: 10.11.2018 14:18 | 3 odsłon | 0 komentarzy

.Od pewnego czasu w polskim show biznesie panuje moda na bycie obrażonym na media. Rzekomo pozbawione prywatności gwiazdki żalą się w swoich apelach, jak to ciężko jest im żyć przed obiektywami aparatów, kompletnie zapominając o tym, że same często zapraszały fotoreporterów do swoich sypialni. Co ciekawe, cały czas znaleźć można jednostki, które ciągle dostają nowe filmowe role, pomimo rzeczywistego stronienia od okładek kolorowych magazynów. Dobrym tego przykładem może być Agnieszka Grochowska. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, aktorka wyznała, że praca przed kamerą jest dla niej nie lada luksusem, a to codzienność stanowi dla niej prawdziwe wyzwanie.

Źródło: https:

Miłość jest wszystkim - 2018-11-23

Dodano: 09.11.2018 7:11 | 7 odsłon | 0 komentarzy


„Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć.
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Nasz film „Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To zupełnie nowa komedia świąteczna – ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść „ku pokrzepieniu serc” – Dorota Chamczyk, producent TVN.

Grochowska: "Kobietom łatwiej jest wykonywać zawód aktorki"

Dodano: 09.10.2018 13:19 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Agnieszka Grochowska od wielu lat stroni od celebryckiego świata. W jednym z wywiadów wyznała, że Polska przyjęła dość dziwne standardy, jeśli chodzi o chodzenie na bankiety. Aktorka nie uważa, by ilość przekładała się na jakość. Gwiazda woli skupić się na rozwijaniu własnej kariery i komentowaniu jedynie doświadczeń związanych z aktorstwem. Zdaniem Grochowskiej zawód aktorki jest dla kobiet znacznie łatwiejszy ze względu na ich naturalną emocjonalność. Grochowska przyznała, że zdarzają się role męczące psychicznie, jednak nie chce wynosić negatywnych emocji z planu zdjęciowego do domu.  

Źródło: https:

Agnieszka Grochowska jako oficer wywiadu. Nowy teaser serialu Nielegalni

Dodano: 07.09.2018 17:25 | 3 odsłon | 0 komentarzy

CANAL+ zaprezentowało nową zapowiedź nadchodzącego serialu szpiegowskiego stacji opartego na powieści Vincenta V. Severskiego. Premiera w październiku.

Źródło: https:

Agnieszka Grochowska w nowej zapowiedzi serialu Nielegalni

Dodano: 07.09.2018 17:21 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Do sieci trafił dzisiaj czwarty teaser nowego serialu stacji Canal+ pod tytułem Nielegalni opartego na szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego. Tym razem materiał poświęcono postaci odgry...

Źródło: filmozercy.com

Agnieszka Grochowska robi aktorską karierę, ale ma też czas na rodzinę

Dodano: 01.09.2018 2:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Za młodu jej najlepszym przyjacielem był dziadek. To od niego przejęła fascynację publicznymi występami. Nic dziwnego, że już na studiach trafiła do teatru. Potem przyszło kino i spore sukcesy. Nie tylko w filmach męża - Dariusza Gajewskiego

Źródło: https:

Damięcki, Adamska, Musiał i Grochowska w nowej komedii na święta. Będzie lepsza niż "Listy do M."? [ZWIASTUN]

Dodano: 27.07.2018 18:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Miłość jest wszystkim". To nowa świąteczna komedia romantyczna, w której zobaczymy m.in. Mateusza Damięckiego, Aleksandrę Adamską, Agnieszkę Grochowską i Macieja Musiała. Będzie lepsza niż "Listy do M."? Sprawdź, kiedy premiera "Miłość jest wszystkim"!

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2018 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone