sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Agata Kulesza  RSS
Dorociński o alkoholizmie: "Ta choroba dotyka nie tylko biednych i słabych"

Dodano: 08.01.2019 16:34 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Zabawa Zabawa" w reżyserii Kingi Dębskiej. Produkcja opowiada o kobietach zmagających się z alkoholizmem. O powstawaniu filmu rozmawialiśmy m.in. z Agatą Kuleszą i Marcinem Dorocińskim. Zobaczcie, czego dowiedział się nasz reporter.

Źródło: https:

Agtata Kulesza zagrała alkoholiczkę w filmie "Zabawa zabawa"

Dodano: 04.01.2019 18:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Zabawa Zabawa". W jedną z głównych ról wcieliła się Agata Kulesza. Jej bohaterka, Dorota, zmaga się z problemem alkoholowym.W rozmowie z WP Agata Kulesza opowiedziała o swojej roli.

Źródło: https:

Agata Kulesza: Życzę Joannie Kulig nominacji do Oscara

Dodano: 04.01.2019 18:03 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Zabawa zabawa". W jedną z głównych ról wcieliła się Agata Kulesza. Jej bohaterka, Dorota, zmaga się z problemem alkoholowym.Aktorka opowiedziała nam nie tylko o filmie, ale także o tym, że wróży sukces Joannie Kulig. Zobaczcie, co od niej usłyszeliśmy.

Źródło: https:

Agata Kulesza: Alkoholizm zmienił twarz

Dodano: 04.01.2019 17:56 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Zabawa Zabawa". W jedną z głównych ról wcieliła się Agata Kulesza. Jej bohaterka, Dorota, zmaga się z problemem alkoholowym.W rozmowie z WP Agata Kulesza wyznała, że chciałaby, aby w Polsce każdy był równy wobec panującego prawa. Niezależnie od tego, czy pochodzi z elit, czy jest zwykłym, szarym człowiekiem.

Źródło: https:

Olśniewająca Agata Kulesza na premierze nowego filmu Kingi Dębskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 04.01.2019 17:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Autorka hitu „Moje córki krowy” znów czaruje widzów! Prezentujemy galerię zdjęć z uroczystej premiery filmu „Zabawa zabawa”. Najnowsze dzieło Kingi Dębskiej już w kinach! Zobaczcie, kto pojawił się na premierze.

Źródło: https:

Zabawa zabawa - 2019-01-04

Dodano: 26.12.2018 10:11 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy” – obrazu, który połączył sukces komercyjny z artystycznym, zdobywając najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni (Nagrodę Publiczności, Nagrodę Dziennikarzy i Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych) oraz przyciągając do kin ponad 700 tys. widzów! Tym razem reżyserka – Kinga Dębska – postanowiła zmierzyć się z problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. „Zabawa zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która – jak mało kto – potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” – pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem. W rolach głównych w filmie wystąpiły: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok.
40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?
Zdjęcia do filmu „Zabawa zabawa” były kręcone w Warszawie i w Płocku. Operatorem filmu jest Andrzej Wojciechowski, który współpracował z Kingą Dębską przy jej poprzednich filmach: „Moje córki krowy” i „Plan B”. Za scenografię odpowiada Monika Sudół („Pitbull” – serial, „Na swoje podobieństwo”), za kostiumy wielokrotnie nagradzana na FPFF w Gdyni – Dorota Roqueplo („Listy do M. 3”, „Miasto 44”), a za charakteryzację Ewa Kowalewska („Moje córki krowy”, „Amok”, „Zgoda”).

[04.01.2019] Zabawa, zabawa

Dodano: 20.12.2018 0:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska)...

Źródło: https:

Agata Kulesza jako pijana prokurator w nowym zwiastunie filmu Zabawa, zabawa

Dodano: 17.12.2018 14:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W styczniu do polskich kin wejdzie nowy film Kingi Dębskiej pod tytułem Zabawa, zabawa, który opowie o problemie alkoholizmu wśród kobiet. W sieci pojawił się nowy zwiastun i jedna ze sc...

Źródło: filmozercy.com

Pijana Agata Kulesza kompromituje się w mediach. 4 stycznia premiera filmu "Zabawa zabawa"

Dodano: 17.12.2018 8:11 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W sieci pojawił się fragment filmu "Zabawa zabawa" Kingi Dębskiej, która w kinach pojawi się od stycznia.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Erotyczne Video Rozmowy z Normalnymi  Dziewczynami ShowUp.tv - Darmowe sex kamerki: chat na żywo. Seks pokazy online - live show webcams

Copyright © 2008-2019 Top Filmweb to największy najczęściej odwiedzany polski serwis filmowy  - wszelkie prawa zastrzeżone